Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Już od stycznia w Polsce

1000 zł macierzyńskiego + 500 zł na dziecko = beneficiarze w PL. Koszt dla Państwa to nawet 450 000 w 10 lat*

www.demotywatory.pl
+
2 14
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adrielo
+1 / 1

*przy założeniu posiadania dzięsięciorga dzieci rodzonych co roku. Dodajcie do tego alimenty od ojca (ojców) i żyć nie umierać. Ilość obywateli rośnie, jakość dramatycznie spada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nnnnnnnnnnnbbbbbbbbbbbbjjj
0 / 0

??? A kto rodzi dzieci co roku w liczbie 10?? Mało który organizm dałby sobie radę, W ogóle znasz jakiegokolwiek polaka z 5, 6 dzieci? (Zdarza się tak tylko, gdy w rodzinie są wieloraczki) Ja nie znam. Wyobraźnia cię ponosi. Przypomnę Ci tylko, że PO przez 8 lat zadłużyło nas na ponad pól bilion!!! I na co poszła kasa??? Na drogi i stadion dała unia dotację (pominę, że do tej pory pracownicy ze stadionu kasy nie dostali), a na co poszły pożyczki??? Powiedz mi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adrielo
0 / 0

Na co poszła kasa? Ano głównie na emerytury, jak nie wierzysz to sprawdź, budżet jak na razie jest (jeszcze) jawny.
Ale to i tak nie ma znaczenia dla tematu. Demot jest o czymś innym. Do tej pory ludzie w Polsce żyli na zasiłkach gdy nie mieli innego wyjścia. Teraz mogą żyć na zasiłkach z wyboru i to całkiem świadomego. Nie ma zbyt wielu rodzin wielodzietnych, ponieważ (prawie) nikogo na to nie stać. Teraz to się zmieni. Jeśli byłeś w UK to na pewno spotkałeś ten typ mentalności - praca się nie opłaca, lepiej zrobić (lub dać sobie zrobić) dziecko w wieku 13-16 lat i siedzieć na benefitach. Nie twierdzę że każdy będzie miał 10-cioro dzieci. Ale nawet jedno lub dwoje w rodzinie która nigdy nie parała się pracą oznacza dziedziczenie biedy i roszczeniowej postawy. Takie dzieci dorastając powielają schemat rodziców. W UK jest to spory problem. A teraz my sami go sobie fundujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hrup
0 / 0

Tyle to na ośmiorniczki idzie heh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem