Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Ale atakowanie Kościoła katolickiego lepiej się sprzedaje.
by Skalenn
+
163 199
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z konto usunięte
+1 / 5

Sprawcami około 70% wszystkich aktów pedofilskich są członkowie najbliższej rodziny pokrzywdzonego dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamuut
-1 / 3

Bazując na tych danych - w organizacjach religijnych poziom pedofilii jest taki sam. Ułamki procenta różnicy nie mają tu żadnego znaczenia. Szkoła - odbiega wyraźnie (jest powyżej UCL). Pierwszy wniosek jest taki że faktycznie w placówkach nauczania jest najgorzej. Drugi wniosek ? Należy zweryfikować metodę pomiarową - bo całkiem możliwe, że mamy tu do czynienia z różnymi poziomami wykrywania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-2 / 6

"W szkole 3-12%" - wow, 3% a 13% TO DUZA ROZNICA, widac ze badanie ktos sobie z nosa wyciagnal, bo z takimi widelkami to te dane do KAZDEGO zjawiska mozna uzyc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wpac
+1 / 1

Podaj źródło Misiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-1 / 3

@wpac Masz źródło w democie podane :D Faktopedia.pl
A tak na serio autor jest deklem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
-2 / 6

Problemem nie jest częstość zjawisk pedofilskich tylko podejście do nich. Jak się złapie pedofila sąsiada, wujka czy nauczyciela to wszyscy chcą go wieszać, kastrować i wykonywać 100 innych tortur a jak pedofilem jest ksiądz to się postępowanie umarza bo to był przejaw ojcowskiej miłości ( vide jeden z ministrów PiS który jako prokurator umorzył sprawę pedofila księdza właśnie z takim tłumaczeniem) a sama organizacja zamiata sprawę pod dywan najczęściej przenosząc księdza do innej parafii gdzie znów ma dostęp do dzieci. I to jest problem. Nie ilość ksiedzy pedofilów tylko fakt że nie są oni karani a wrecz są przez instytucje KK chronieni. Co się powoli na szczęście zmienia, bardzo powoli ale jednak idzie ku doboremu ale jeszcze 5 a co dopiero 30 lat temu to wszystkie takie sprawy były maskowane często grożono rodzinom ofiar żeby nie informowały służb bo zostaną ekskomunikowane ( vide Irlandia).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Lifter22
0 / 4

Badania przeprowadzono zapewne pytajac ksiezy "jestes pedofilem"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem