Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
608 645
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Ksiądz1984
-3 / 3

A co jak bombę włożą do środka kombinezonu. Ty zginiesz a oni przeżyją :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~CośTamTem
+4 / 4

Wiesz po co saperzy noszą te kombinezony? Aby w razie eksplozji wysłać rodzinie większą część ciała. To nie magiczna antymata wybuchowa... .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zeus89
+3 / 3

@CośTamTem
Kombinezon ma za zadanie ochronić życie chodź oczywiste, że nie jest magiczny i stanięcie prosto na minie prawdopodobnie zabije jednak nikt nie wydawał by grubej kasy by zrobić coś co tylko powstrzyma przed zmasakrowaniem i tak zwłok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DragonLore
+7 / 7

Dlaczego kobiety boja sie tez muzulmanow, szczegolnie arabow? Arabowie traktuja kobiety jak wlasnosc, traktuja sie jak gorszego czlowieka a w Afganistanie, Pakistanie, maja prawa jak zwierzeta, np. Burka, to symbol zniewolenia kobiet, oblewanie kobiet kwasem np. w Somalii, Pakistanie, to nie rzadkosc, honorowe morderstwa zawitaly nawet do "swieckiej" Turcji, kamieniowanie kobiet w islamie w XXI to normalnosc, tak samo jak wychodzenie za 9 latki, bo Mahomet mial 9 letnia zoneto chore, ze w niektorych panstwach arabskich, mozna wychodzic za 13 latki, widuje Polki, ktore wyszly za araba i wiecie co '? zaluja, najpierw spoko wszystko, ale potem, musiala sie mu podporzadkowac, non stop mowil zeby przeszla na islam i nosila hidzab, ich dzieci tez musialy byc wyznawcami Allaha, a przy kolegach nie traktowal jej z szacunkiem. Arabowie traktuja kobiety jak wlasnosc, a wiadomo, ze arabowie to wiekszosc polowa wyznawcow islamu. Jest ich 500-650 mln

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DragonLore
+3 / 3

Oczywiście w paru krajach muzulmanskich kobiety maja prawo tylko rodzic dzieci, nie maja prawa do porzadnej opieki medycznej czy do nauki, tak jest np. Afganistan, Pakistan, Somalia, w Arabii Saudyjskiej zgwalcona dziewczyna jest sadzona za cudzolostwo. Jest lista 50 krajow, gdzie najbardziej przesladuje sie chrzescijan, prawie wszystkie to muzulmanskie, wiele z nich to arabskie. Muzulmanie w Europie w porownaniu do chrzescijan w panstwach muzulmanskich sa traktowani jak krolowie. Wpiszcie Open Doors 50 countries.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Datki
+2 / 2

Żaden muslim nie pozwoli ci nawet spojrzeć na ich kobiety. Gdybyś jakąś zaczepił nawet bez wyraźnego powodu to w sekundę szarpałaby cię cała męska populacja rodziny i przypadkowe muslimy obok was. Bo nasi szarpią białego, to oni też se poszarpią, swoi na pewno mają rację a nie on. Każda populacja broni swoich kobiet przed obcymi, takie naturalne prawo - chęć posiadania do siebie szacunku w oczach innych i przetrwania jako grupa, jedynie biali oświeceni mają takie rzeczy wraz z własną szeroko pojętą przyszłością swojej populacji głęboko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anarchian
0 / 0

Czy ten dzieciak ma na łbie usmażoną dyskietkę 5.25 cala?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Morela01
+1 / 3

Muzułmanka nie może mieć chłopaka niemuzułmanina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tobgan
0 / 0

Fotomontaż... Widać po pikselach :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jagodaidaniel
0 / 0

Z tego Co wiem muzulmanka musi miec meza swojej religi i to rodzina jej wybiera tego meza przewaznie sa to "kuzyni " ludzie z dobrego domu wedlug ojca muzulmanina i z bogatego domu. .musi byc dziewica Do slubu wtedy ma czerwona wstazke przewiazana przez suknie w ktorej bierze udzial w ceremoni slubnej. .. kiedys wieszalo sie przescieradlo ubrudzone krwia dziewicy teraz niewiem jak jest Do slubu uprawiaja sex analny zeby dziewictwo zostalo Do slubu. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem