Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Dlaczego jest tak a nie inaczej 10min - warto posłuchać

Witold Kieżun - Podział wpływów w III RP - fakty i mity

www.demotywatory.pl
+
108 108
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~fox1234
0 / 4

Stek wierutnych bzdur.
Kapitalizmu się nie wprowadza on jest stanem normalnym, "kapitalizmu" czy raczej normalnej gospodarki w Polsce nigdy nie było, walka z inflacją polegała na obrabowaniu Polaków w sposób kryminalny, nie ma gospodarki w oderwaniu od polityki, środowiska i siły narodowe były tępione, w tym likwidowane fizycznie, zbrodniarze kryminalni z czasów PRLu nie zostali ukarani.
Zamiast kapitalizmu buduje się od 1989r. republikę bananową z bizantyjskim systemem biurokratycznym, gdzie wszystko staje się przede wszystkim żerowiskiem wszelkiej maści urzędów i urzędników.
Obciążenia podatkowe narzucone na Polaków są większe niż w kraju okupowanym, z którego ściąga się kontrybucje.

Do "pełni szczęścia" brakuje nam tylko "społecznej gospodarki rynkowej", to jest czegoś w rodzaju wielkiego obozu pracy za miskę ryżu.

Tymczasem naprawa Polski jest prosta jak budowa cepa i możliwa w góra 5 lat do poziomu przynajmniej Francji, a prawdopodobnie Danii.
Dlatego ten Pan, który jest wielce zasłużony, tylko nie może się zdecydować, dla których służb pracował - radzieckich przez polskie SB czy amerykańskich przez opracowania dla CIA, pieprzy jak szalony mieszając wszystko, by Polacy się nie kapnęli o co chodzi.

Pewnie nie robi nawet tego celowo, a że jest zasłużony bo przeżył Powstanie Warszawskie jako jego żołnierz, to nadaje się wybitnie do mieszania Polakom wybitnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chatty
+3 / 3

Nic dodać nic ująć!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marian57
0 / 2

To może zdradzisz nam ten prosty 5letni plan naprawy RP?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem