Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
67 113
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mareczek00713
-4 / 14

Akurat w tym jest logika - nawet jeśli to było tylko spotkanie sędziów to było to spotkanie sędziów którym wydawało się że robili swoją pracę, a skoro im się tak wydawało to powinni trzymać się jakiś procedur bezpieczeństwa czy zasad tajności. Skoro zaś treść wyciekła to znaczy że sędziowie: a) nie znają/nie mają procedur bezpieczeństwa b) nie szanują zasad tajności c) są skorumpowani i stronniczy przez co celowo dopuścili do "przecieku. Tak czy owak sugeruje to że mamy do czynienia z niekompetencją albo złamaniem zasady apolityczności TK. Jeśli TK jest niekompetentne a nie można zmienić sędziów to należy olewać TK, jeśli TK jest skorumpowane a nie można zmienić sędziów to należy olewać TK i pozamykać sędziów do paki po zakończeniu ich kadencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+2 / 10

@mareczek00713 ale przecież oni nie pracowali nad wyrokiem, tylko na spotkaniu "wygłosili swoje opinie na ten temat" :) Jak spotyka się kilku kolegów z pracy i wygłaszają jakieś poglądy to mówienie wcześniej o ich poglądach jest łamaniem prawa? :D "Wydawało się, że robili własną pracę" - skoro pracowali nad własną opinią to nie wykonywali pracy, tylko zajmowali się prywatnymi sprawami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 marca 2016 o 18:46

A konto usunięte
0 / 4

nie porównuj sędziego do zwykłego pracownika

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wojtas4545
+2 / 8

@mareczek00713 Za wyciek mogą być odpowiedzialni dwaj nowi sędziowie. Zauważ, że jest to pierwszy tego typu przypadek w historii trybunału. Akurat po przyjęciu nowych sędziów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+2 / 4

@avenilo222 sędzia, który (jak mówi PIS) wygłasza swoją prywatną opinię ma do tego prawo jak każdy inny człowiek i jest traktowany jak każdy pracownik :) Co innego gdyby wykonywał obowiązki sędziego Trybunału, ale przecież sam PIS mówi, że to nie była ich praca... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
-1 / 1

Wojtas - nie, nie mogą. Wyobraź sobie że jesteś posłem PO i otrzymujesz taki druczek z nieznanego źródła na dwa tygodnie przed ogłoszeniem. Wiesz że to nie twoi ludzie, bo ci by się nie kryli przed tobą, więc uznajesz że to obca siła. W tym momencie człowiek o IQ przekraczającym przeciętną kozę rzuciłby 100% swoich aktywów do zbadania kto to jest przekupując kurierów, badając IP, kradnąc taśmy monitoringu z kafejek internetowych itd. wiedząc że jeśli zrobił to PiS i to udowodnisz to w tym samym momencie skończyłeś konflikt konstytucyjny wygrywając go, a jeśli siła trzecia to zdobywasz mocne punkty broniąc suwerenności TK. Gdyby tak było to PO pierwsze krzyczałoby o przecieku i konieczności szukania winnego. @bigr - tak, ma do tego prawo. Problem z tym że oni uznawali że naprawdę pracują. Jeśli masz firmę transportową i twój kierowca zepsuł ciężarówkę jeżdżąc nią to nie interesuje cię czy zrobił to w godzinach pracy czy poza nimi bo jasno pokazał że nie potrafi się nią posługiwać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2016 o 9:53

I Ignas
+6 / 10

Podsadzili im 2 konfidentów z SBPiS. Ktoś, kto ogólnie ogrania poprzedni ustrój zobaczy, że PiS zaczyna działać jak czerwoni w '45. Oni też na początku negowali wszytko co Polska zdobyła by ściągnąć ją na dno. Teraz mamy dokładnie to samo. Niszczenie instytucji, autorytetów, służb... potem zostanie tylko szubienica dla opozycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xxwielebnyxx
+3 / 5

a to on tak sam sobie zleca śledztwo ? i sam od siebie odbierze raport ? acha TK rozpatrujący sprawe w sprawie TK choź tak mówi Konstytucja nie może bo jest stroną, ale już minister rządu który jest stroną może ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Daniel90
-5 / 11

Ludzie wybrali Prezydenta, sejm i senat. Polacy chcieli zmian mieli dość nieudolnych rządów koalicji PO- PSL dość złodziejstwa, panującej niesprawiedliwości i pogardy dla zwykłych ludzi. Niestety chwasty byłych władz są bardzo głęboko zakorzenione i taki Rzepiński gdzieś ma wole narodu dla niego ważni są kolesie z PO i wąskie grupki którym się teraz pogorszy: byli ubecy bojący się o swoje emerytury, nieuczciwi przedsiębiorcy bogacący się na wyłudzaniu VAT, inne cwaniaczki pławiące się w luksusie pochodzącym z cudzej pracy wszyscy oni zjednoczeni pod jednym sztandarem. Obywatele mają swój rozum i każdy czuje czy dzieje mu się krzywda czy polityka zmierza we właściwym kierunku. Odpuście, dajcie już spokój, wystarczy tej szopki bo w końcu uczciwi ludzie nie wytrzymają i zrobią z wami porządek nie życzę wam Kodowe ,PSLowiskie, i Plaformowe gęby ale jeśli będziecie tak postępować to tylko kwestia czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B birbant
+1 / 1

widać, że nie masz pojęcia, czym jest trybunał konstytucyjny. Ma pilnować zgodności stanowionego prawa z konstytucją, a nie wykonywać wolę większości sejmowej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem