Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
2213 2261
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+3 / 21

Ja bym tutaj nie mówił że wszyscy muzułmanie są źli czy coś (bo islam to nie tylko bliski wschód), ale jak już to Syryjczycy są źli... I faktycznie, mimo iż nie wszyscy są źli, to zagrożenie płynące z ich strony jest nie do przyjęcia... O ile jeszcze muzułmanki bym rozważał (z racji iż muzułmanki są wytresowane w byciu łagodnymi - chyba...), o tyle muzułmanów stanowczo nie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dcmi
+6 / 12

Młuzumanki tez potrafią zaatakowac. Oczywiscie tylko "niewiernych".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hazik
+3 / 9

@rafik54321 Przejechał byś się jak Zabłocki na mydle...według badań psychologów to właśnie kobiety są groźniejsze,trudniej jest je zniszczyć emocjonalnie,ale zindoktrynowane są gorsze niż kilku arabusów razem wziętych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 7

@dcmi @Hazik nie stwierdziłem iż muzułmanki należy przyjąć (ach te czytanie ze zrozumieniem), tylko że poddałbym to pod dyskusję, a nie skreślał od razu... Czy muzułmanki potrafią atakować - na pewno, ale mimo wszystko jakoś słabo widać aby to one odpowiadały za jakieś ataki... Hazik - teoretycznie masz rację, ale nie bierzesz poprawki na różnice kulturowe, w islamie, kobieta to niewolnik i tak jest dosłownie tresowana na zasadzie "ma być po mojemu albo w łeb!"... Kobieta z pewnością jest bardziej mściwa, skłonna do zemsty... Jednak jeśli miałbym odpowiedzieć zero-jedynkowo na pytanie czy przyjmować uchodźców to stanowczo mówię "NIE!"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar yoanne00
+2 / 2

@rafik54321 "O ile jeszcze muzułmanki bym rozważał (z racji iż muzułmanki są wytresowane w byciu łagodnymi - chyba...)"....naprawdę chylę czoła za poziom wiedzy o kulturze islamu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2016 o 11:55

avatar rafik54321
+1 / 1

@yoanne00 czy tak jest, czy nie jest - nie wiem... Skoro kobiety tam są traktowane jak psy, bite itp... To zakładam że są posłuszne... To tylko mój domysł na podstawie tego co wiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Leliwa
+1 / 1

@rafik54321 Z tym że przyjęte przez nas kobiety w przyszłości urodzą dzieci, które mogą zostać terrorystami. Co do ataków to nie one są mózgami zamachów (żaden muzułmanin nie będzie słuchał się kobiety), ale często kryją rodzinę lub nawet im pomagają (patrz: San Bernardino w USA)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2016 o 13:31

avatar rafik54321
0 / 0

@Leliwa z tym iż te przyjęte kobiety w przyszłości urodziłyby najprawdopodobniej dzieci Polakom, myślisz że tata Polak pozwoliłby dziecku na zostanie terrorystą? Takie dziecko będzie od zawsze chowane w 2 światach: muzułmańskim jako artefakt i europejsko-katolickim jako podstawa (z racji iż taki jest u nas standard). Myślę że jednak same (tylko same - bez dzieci nawet) są zagrożeniem które może być do przyjęcia... Jednak jeśli taka praktyka byłaby standardem to kto wie czy terroryści nie postanowią szkolić muzułmanki do brudnej roboty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Leliwa
0 / 0

@rafik54321 być może Polakom, a być może muzułmanom z zagranicy. Niestety w dzisiejszej Europie obserwujemy laicyzację społeczeństwa - coraz mniej osób prawdziwie wierzy. Myślę że wtedy część ludzi da się przeciągnąć na bardziej konserwatywny islam, a muzułmanki postawią na swoim i zindoktrynują dzieci. Z resztą żaden ojciec nie chce też by jego syn był mordercą, a mimo to tacy nadal są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@Leliwa bardzo możliwe że masz rację... Trudno by było przewidzieć skutki takiej sytuacji... Jednak chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że muzułmanie stanowią ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zielik909
+42 / 66

duży + za metaforę. jedno tylko sprostowanie. w naszej muzułmańskiej misce 75% jest zatrute i wszystkie wyglądają tak samo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_pytam
+3 / 9

@zielik909 skąd te dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+9 / 17

@~Bruk Polaków nikt nie lubi za granicą bo zabierają pracę tamtejszym obywatelom? Bo pracujemy sprawniej, wydajniej i nie miewamy "kaprysów"... Nie wiem skąd u ciebie taka nienawiść do (jak mniemam) własnego narodu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Bruk
0 / 6

@rafik54321 Nie drogi kolego. Polaków nie lubią, bo panują tam stereotypy i generalizacja, wiec pomimo że większość pracuje tam ciężej i uczciwiej niż miejscowi, uznawani są za złodziei, chamów, nierobów itp. Jest to zachowanie bardzo niesprawiedliwe i ten demotywator (choć o muzułmanach) jest dokładnie tym samym. Jeden zły - to wszyscy źli. Dlatego go skrytykowałem. I źle mniemasz bo mieszkam w Polsce, mam tu pracę, rodzinę i kocham moich rodaków tylko razi mnie, że większość popełnia ten sam błąd: stereotyp i generalizacja. Dlatego napisałem o polakach, abyś Ty zauważył jak niesprawiedliwy są te pojecia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Soul_shade
+3 / 3

@Bruk a ja się nie zgodzę, podzielam zdanie @rafik54321. Informacje też czerpię z własnego doświadczenia i znajomych. Polaków nie lubią miejscowi, bo pracują nie tylko jak rafik napisał sprawniej i wydajniej, ale przede wszystkim taniej. To co Anglik zrobi za daną kwotę, Polak zrobi za 3/4 tej kwoty, ale dodatkowo zrobi to lepiej. A stereotypy biorą się z jednego - z Polaków. Nie, nie z Polaków złodziei antysemitów itd. Z "normalnych" Polaków. Bo co byś pomyślał na miejscu obcokrajowca gdy spotkasz kogoś, kto mówi ci wprost że się nie przyznajesz do własnego narodu bo to złodzieje alkoholicy i wgl zło totalne 100 lat za murzynajmi zacofani i nietolerancyjni i nie chce mieć z nimi nic wspólnego? Uwierzysz mu, w końcu tam spędził całe swoje życie, czemu miałby kłamać na temat swojego narodu. Ale kłamie, albo mocno przesadza bo uważa się za lepszego od tych polaczków cebulaczków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dark_Irony
0 / 0

@zielik909 Nie wszyscy muzułmanie to terroryści. Tak samo ja dzisiaj nie jestem mordercą, ale zapewne przyjdzie taki dzień...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zielik909
0 / 0

@Dark_Irony a czy ja powiedziałem, że wszyscy? Problem w tym, że sama religia, którą wyznają, determinuje ich do takiego a nie innego zachowania. Pewne poglądy wyssali z mlekiem matki i nie ma co oczekiwać, że jak trafią do CYWILIZOWANEGO kraju, to takowe odrzucą. Prosty przykład, który naprostuje twój spaczony światopogląd, jest w linku poniżej. http://pikio.pl/holenderski-nauczyciel-jak-mam-uczyc-muzulmanskie-dzieci-jesli-bija-brawo-na-wiesc-o-zamachu/ gówniarze uczą się w holenderskich szkołach, za holenderskie pieniądze, są uczone przez holenderskich nauczycieli i pewne utrzymują się za holenderskie socjalne, a mimo to wiwatują gdy przelewana jest europejska krew. Widzisz w tym logikę ? te dzieciaki mają już zatrute umysły, wypaczone chorą ideologia i nic na to nie poradzimy. Nie możemy pomagać kosztem nas samych. Islam powinien być traktowany tak samo jak nazizm. jako mowa nienawiści i powinien zostać prawnie ZAKAZANY!!! Ta religia to czyste zło. wystarczy posłuchać wypowiedzi "autorytetów" duchownych aby nie mieć wątpliwości. nie bezpodstawne jest twierdzenie, że kulturę wynosi się z domu. jak sądzisz, jeśli twoja kultura nakazuje ci traktowanie żony jak podludzia to jakim będziesz dla innych? uważać, że da sie ich resocjalizować, to tak jakby oczekiwać od małpy, że zachowa się poprawnie w restauracji. Owszem da się to zrobić ale trzeba wiele wysiłku i konsekwencji w karaniu za złe zachowania. puki co nasze małpki za wszystko dostają czekoladki wiec jakiego efektu oczekujemy? będzie tylko gorzej. ta zaraza rozpełznie się po naszej europejskiej ojczyźnie i zainfekuje nawet zdrowe organy. za 20 lat nie poznamy europy a w tedy tacy jak ty będą zachodzić w głowę " jak to się stało?". stało się, bo byliśmy miękcy, bo pozwoliliśmy łamać nasze prawo w imię poprawności politycznej, bo byliśmy bierni i naiwni i to wszystko będzie nasza wina, a nie ich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dark_Irony
0 / 0

@zielik909 Nie, nie napisałeś. Za to, ja twierdzę, że co najmniej 90% tych którzy przybyli i koczują pod granicami krzycząc "Wpuśćcie nas! Nie jesteśmy terrorystami! Jeśli nas nie wpuścicie, nasi bracia was ukarzą" to właśnie terroryści. Wystarczy jakiś impuls, jedno wydarzenie i całe miliony tej zarazy odwróci się przeciw Europejczykom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ablebak
-5 / 23

Tylko że każdy cukierek na świecie może być zatruty. Mało to złych ludzi na świecie? Bezpiecznym od ludzi nie można być nawet będąc wystrzelonym w kosmos - zawsze ktoś może posłać rakietę w ślad za nami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nie_ważne
+4 / 20

Bo przecież taki Kowalski z sąsiedztwa przygotowuje właśnie swój 5 zamach -.-

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B balchutowo10
+2 / 4

oczywiscie ze tak ale zamach po piwo na stole

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-2 / 6

@balchutowo10 @~nie_ważne Tak jakby Trynkiewicz czy Kajetan Poznański to byli przybysze z kosmosu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~nie_ważne
+2 / 2

Tylko jest mała różnica pomiędzy zbrodniami kilka razy na przełomie lat a na przełomie miesięcy. Nie bronię Trynkiewicza, bo dla takich ludzi jestem za przywróceniem kary śmierci. Jedyne co mam na myśli a czego chyba nie zauważacie to fakt, że w normalnej społeczności zdarzy się 1 taki przypadek na kilka lat. Jeżeli chodzi o islamistów natomiast to tu masz 1 przypadek na maksymalnie kilka miesięcy. Skala zniszczeń i śmierci jest nieporównywalnie większa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-3 / 19

To zupełnie jak z Polakami. No, ale oni już tu są i nie da się "nie jeść"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rafał
+6 / 16

Ja i tak wyrzucił bym do śmieci całą miskę, tak dla pewności

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Silownia
+1 / 9

najlepiej do pieca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
+2 / 2

"wyrzuciłbym" - napisz razem. Polaku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polka_1973
+5 / 19

W porządku, poczęstuję się. Tylko zauważ, ja wiem czym zatrute są cukierki i jak rozpoznać truciznę. Wezmę garstkę, kawałek każdego z nich poddam badaniom i wszystkie podejrzane wyrzucę do toalety. Zwłaszcza, że tych dobrych też nie zjem - przechowam je i za parę alt zwrócę właścicielowi, . , . , . Ludzie to nie cukierki. Uchodźcy przyjeżdżają do nas na przechowanie i powinni mieć świadomość tymczasowości swego pobytu. Muszą być ściśle inwigilowani i w przypadku jakiegokolwiek przestępstwa, natychmiast deportowani do kraju pochodzenia. Ich bezpieczeństwo nie może być ważniejsze niż nasze bezpieczeństwo. Dlatego poradzimy sobie z tysiącem, a nawet z 20 tysiącami (licząc ich z rodzinami) ale z pewnością nie poradzimy sobie z większą ilością. Czyli jakiś szlaban MUSI być postawiony. Niemcy o tym zapomnieli - teraz płaczą i płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Leliwa
+4 / 8

1. Chcesz sprawdzać miliony muzułmanów jednego po drugim? Powodzenia. 2. Masz rację ludzie to nie cukierki, więc to od nich zależy czy zechcą wrócić do poprzedniego "właściciela". Tylko po co mają wracać do biednego państwa, które dopiero zacznie się odbudowywać po wojnie, skoro tu mają socjal? 3. Ni jak nie deportujesz ich do kraju pochodzenia. Większość właśnie dlatego pozbywa się paszportów. 4. z 20 tysięcy szybko zrobi się 80, a z tego jeszcze więcej i tak dalej. Sama stwierdziłaś że z większą ilością sobie nie poradzimy, a u nich wypada średnio cztery dzieci na rodzinę. W dodatku jeśli te dzieci urodzą się na terenie Polski automatycznie będą miały polskie obywatelstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Arrejhg
-4 / 18

Tak jak 10% polaków to złodzieje. Wpuściłbyś polaka do swego domu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar amarantowe
+10 / 10

Żartujesz? Już dzieciom się od dawna wpajało, że nie otwiera się drzwi nieznajomym i nie przyjmuje od nich cukierków. Mało kto ma odwagę wpuścić obcą osobę do domu - a jeśli już to robi, to na własne ryzyko... Więc raczej nie trafiłeś :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kamelieon
+2 / 6

Kompletna bzdura!!!! Stop nienawiści!!! Pomaluję twarz w kolorach flagi belgijskiej, na ścianie napiszę kredą "kocham miłość", a na parapecie wystawię znicz z napisem "ik ben brussel". To mnie ochroni przed waszą nienawiścią do słodyczy. Przed cukierkami nie potrzebuję ochrony!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
-1 / 5

@Kamelieon W takim razie co innego, SKUTECZNEGO zrobisz jako osoba prywatna? Napiszesz koment na demotach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MsMacior
+6 / 6

Bomba kaloryczna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Polak_1973
+2 / 4

Do Leliwy.....1) Nie milion tylko 1 000. Jak ściągną rodziny to może ze 20 000. Nawet nasze nieudolne służby zinwigilują taki "tłum" zwłaszcza przy wsparciu lokalnych proboszczów i wiszących w oknach moherów. 2)Bez prawa stałego pobytu nie pozostaną tutaj. Chyba że będą się ukrywać. Ale z ich śniadą cerą i z "życzliwością" Polaków raczej nie bardzo widzę na to szansę. Nie wolno im tylko pozwolić na tworzenie gett. Opis jak uniknąć gett znajdziesz w kolejnym odcinku. 3) Osoby bez paszportu i nie mogące udowodnić swej narodowości nie są uchodźcami. To emigranci albo terroryści. W obu przypadkach nie moga być do nas wpuszczone. 4) W przypadku 2letniego pobytu czasowego nie zdążą zrobić 80 000. A dzieci będą podlegały prawu krwi a nie prawu ziemi, wiec obywatelstwo nie przysługuje. Jak widzisz mozna opracować metodę lokalnej obrony przed najazdem. Niestety problem jest globalny - będą nas odwiedzali muzułmanie z Niemiec i innych krajów, które wpuściły ich zdecydowanie za dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~he_he
0 / 4

tu nie chodzi o podziała dobre/złe...chodzi o różnice kutrowe, które tworzą PRZEPAŚĆ pomiędzy Europą a krajami muzułmańskimi ... życie ze społecznością muzułmańską w jednym kraju, to jak trzymanie lwów razem z owcami... no może jakiś lew się w owca zaprzyjaźni - ale generalnie dla gatunku lwów owce to jest po prostu "szama". To samo z muzułmanami, może niektórzy mają gdzieś te zasady Koranu, które nakazują mordować innowierców i dobrze im się żyje w Europie, ale generalnie Islam nakazuje mordować innowierców... tylko tyle i aż tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ZyzzAsablajewicz
-4 / 4

to samo można powiedzieć o wszystkich grupach społecznych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mp
-3 / 3

Mówisz, że nie wszyscy ludzie to terroryści...
Mówisz, że nie wszyscy mężczyźni to gwałciciele...
Mówisz, że nie wszyscy łysi to huligani...

Autor chyba chciał dobrze, ale nie wyszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar szczerbus9
+2 / 2

trafione w punkt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NiceOneBob
+1 / 1

Lewactwo zamilkło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Bielawaa
-2 / 2

A u nas też obcinają głowy i znajdujemy ich na Malcie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Silownia
-2 / 2

króluj nam Chryste!! white power

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hexo
-2 / 4

Muzułmanie robią dokładnie to samo co chrześcijanie kiedyś tyle że są inne czasy. Historia lubi się powtarzać. A szkoda bo jedni i drudzy są warci siebie. Tylko ja i moja wiara nikt więcej... o ironio

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
-2 / 2

Muzułmanie to straszne ćwoki. Bezkrytycznie słuchają swoich duchownych, lubią bzykanie, a mówią że to nieczystość, bez baby żyć nie potrafią, a jednocześnie je poniżają itd, itd. Zupełnie jak Polacy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sdfg6432
+1 / 1

deportowac wszystkich muzulmanow! ja gdybym wyznawala ta religie to bym udawala ze nie i tylko w domu sie modlila, a nie chodzila w burkach jak idiotka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hazik
+1 / 1

@~sdfg6432 I skończyła byś obrzucona kamieniami,zgwałcona przez tłum i pobita w imię zasad islamu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2016 o 20:43

avatar ~Dex_
0 / 0

To proste... wystarczy nie jeść czarnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
0 / 0

Łatwo to można obalić argumentem " Dlatego właśnie należy badać, który jest zatruty, a który nie jest. Wtedy będziesz wiedzieć po który sięgnąć."
Słaba metafora

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RadnyZDopiewa
-3 / 3

@stachuW A jak chcesz zbadać, którzy muzułmanie są źli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stachuW
+2 / 2

@RadnyZDopiewa
I tu jest właśnie problem. Można to zrobić tylko nie wiadomo jak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KIKI22
-1 / 1

W Europie jest jakieś 40 mln Muzułmanów, max 1 promil jest problematyczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
0 / 2

Muzułmanin nie jest terrorystą dopóki w okolicy nie pojawi się Imam i każe mu zabijać niewiernych w imię allaha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~IdiotsEverywhere
0 / 0

Biorąc pod uwagę twoją wypowiedz, muzułmanie to również ludzie, i ty jesteś człowiekiem, więc też jesteś zatruty.
Więc powiedz mi co myślisz o eutanazji? Będzie jednego zatrutego mniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
0 / 0

Sprowadź do swojego kraju przedstawicieli prymitywnej cywilizacji z biedadziury i syfostanu - dziw się że cie maczetami mordują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem