Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Portrety Zaprzańców
by gr_ub_y
+
322 357
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar xxwielebnyxx
-1 / 11

pomyślmy..po paru miesiącach rządów ..... prezydent przysięgający stać na straży konstytucji kończący słowami " tak mi dopomóż Bóg" ? spólki państwowe obsadzane swoimi ,bo tylko nasi są najlepszymi fachowcami ,co wcześniej było przez pis piętnowane ? służba cywilna obsadzana bo apolityczni fachowcy nie chcą dobra Polski i muszą byc kumplami z pisu ? 500 + gdzie samotna matka z jednym dzieckiem nie dostanie kasy,ale już rodzina z dochodem np. 10 000 jak najbardziej ? premier który nie wie co odpowiedzieć dopóki prezes się nie wypowie,a ten nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje czyny ? polityczna prokuratura działająca na zlecenie partii ? ustawy które mogą być do bólu debilne ale wchodzą w życie bo sa domniemanie konstytucyjne ? uproszczenie prawa podatkowe ? podatek do paliwa ? robienie z wypadku smoleńskiego szopek partyjnych ? młodociani fachowcy Macierewicza bo z nim współpracowali ? sianie nienawiści w Narodzie ? zamach na konstytucję ? pomniki smoleńskie narzucane Narodowi ? tablice pamiątkowe w każdym mieście ? aborcja całkowicie zakazana być może niebawem -czyli idealne prawo narzucone wszystkim w świecie nieidealnym ( sami księża mają z tym problem np. abp.Paetz) ? prezydent z pseudonimem "długopis" ? ułaskawianie kolegów ? rydzyk dostający 26 mln ,a co z głodnymi dziećmi prezydenta ? 860 tys zł nagród od prezydenta za 5 m-cy pracy ? koleżanka Jarosława na stołku ? ....więcej ? ..... nie ......."nie widzę "by pis cokolwiek robiło źle ,ulżyło mi "nic nie znalazłem "-wszystko robi dobrze bo źle robiła PO i nadal źle robi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RadnyZDopiewa
-4 / 10

@xxwielebnyxx Ponad połowa z tego co napisałeś to tylko twoje wymysły. A tak poza tym poczytaj sobie ustawy bo chyba usłyszałeś jednym uchem z Faktów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar xxwielebnyxx
+3 / 7

moje wymysły ? na przykład ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darik99
+1 / 1

dobrze napisałeś, można jeszcze wiele dodać, tylko po co....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RadnyZDopiewa
-4 / 6

Proponuję powieszenie. Ewentualnie powieszenie portretów zdrajców jak podczas powstania kościuszkowskiego :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dcmi
0 / 6

O matko! Ludzie popierają to co robi lewica, bo chyba nie wiedzą kto ucierpi. PO pierwsze, jak nałożą na nas sankcje, przez PO (sami tego chcą) to wiele osób będzie na skraju ubóstwa, tylko polityk nie straci. PO drugie, lewica, czyli poprzednie PO robiło to samo co PiS teraz, a na dodatek to co Merkel kazała. PO trzecie to lewica chcw arabów w Polsce. Więc jesli tak bardzo chcecie to PO + kary za obrazabie arabów to wypad na zachód do Francji, czy Belgii lub Niemców na miesiąc i dopiero walczcie z PiS-em. Nie popieram zadnej parii ale PiS to aktualnie jedyni, którzy mogą i powiedzieli ,,Przy o obecnej sytuacji nie mozemy przyjąc uchodźców do Polski", a Polske wspierają wszystkie partie prawicowe Europy jak sie nie myle i tylko lewica sie wscieka, bo UE straciło pełną kontrole nad Polską.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maciekzlasu
-1 / 1

jesteś idiotś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem