Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
216 242
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~kluska71
0 / 6

Co za pokurcz zrobil tego mota ???
Zazdrosnik?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mentor
+2 / 8

Nawet Kanye West i Kim Kardashian jakoś mnie tak nie wku*wiają jak Lewandowscy. A ch*j z tym, że niby zarobili na swoją sławę, bo po mojemu za kopanie piłki nikt nie powinien zostawać międzynarodową gwiazdą i milionerem, ale po prostu wydają mi się strasznymi, zarozumiałymi karierowiczami, którzy pchają się dosłownie wszędzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar punkowaoi
-5 / 5

@Kara21 Anna Lewandowska, żona Roberta jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate, więc pisanie że doszła do czegokolwiek tylko dzięki nazwisku męza jest trochę nie na miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mentor
+3 / 3

@Kara21: Może to i przez żonkę Lewandowski też wydaje mi się takim karierowiczem, bo ta go wszędzie ze sobą ciągnie.

@punkowaoi: Nikt o żonce Lewandowskiego nie słyszał, dopóki nie została jego żoną. Może być wielokrotną medalistką, ale dopiero ślub z piłkarzem dał jej niezłego kopa w puszeniu się w błyskach reflektorów. No i jest po prostu irytująca, czego żaden medal nie zmieni.

Dosyć wielu celebrytów lubię, bo jednak dosyć dużo z nich samemu zapracowało na swój sukces i po jego osiągnięciu potrafiło pozostać w miarę normalnymi ludźmi, bez irytujących zachowań i zbytniego gwiazdorzenia. Lewandowscy zachowują się tak jakby byli wręcz nie wiadomo kim, a to jest zwyczajnie irytujące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gatsuga
+1 / 1

@punkowaoi ale spójrz na innych mistrzów mnie znanych sportów. Ja bardzo lubię żużel, nie wymagam od innych, by się na tym znali, ale przykro mi, gdy nie wiedzą, że Polak jest Mistrzem Świata Juniorów. Nie mówię, że Lewandowska nic nie osiągnęła, ale gdyby nie była żoną Roberta, spotkałoby ją to samo co innych mniej znanych sportowców. Raz na jakiś bardzo rzadki czas wzmianka i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar punkowaoi
0 / 0

@Mentor Oczywiście, masz rację mówiąc że to dzięki Robertowi może robić to co robi, a czy jest irytująca ? Nie wiem nie znam się, nie interesuję może to prawda, Piszesz też że Lewy nie może zjeść schabowego ani wypić piwa, a nie pomyślałeś że on lubi jeść te papki jak to nazwałeś :D
@Gatsuga Ale ja nie wymagam żeby wszyscy się na wszystkim znali, sama się karate nie interesuję, ale niektóre rzeczy zanim się kogoś skrytykuje powinno się, przynajmniej według mnie, dowiedzieć.
A Lewandowska osiągnęła dużo w jednej dziedzinie, teraz może po prostu chce się sprawdzić w innej, a że ma bogatego męża, to pomaga jej osiągnąć cel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Boryseeeeek
0 / 2

Autorze demota, ciekawe kim będzie twoja wybranka. Jak już będziesz duży i ją w końcu znajdziesz to koniecznie nam się pochwal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~he_he
0 / 0

kupuje pod warunkiem, że będzie bez Lewandowskiej :P ...a to dlatego, że ona reklamuje najbardziej złodziejskie kropo, korzystając z popularności, na którą nie zapracowała, a którą mogłaby wykorzystać do lepszych celów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cysiek1991
0 / 0

"autoryzowana" autobiografia. Co się dzieje z tym światem. Dajcie jeszcze temu jakieś certyfikaty autentyczności, jprdl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem