Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Rhanai
+59 / 59

Fotel jest wygodniejszy, niż krzesło, krzesło nie jest w stanie na dłuższą metę zastąpić fotela. Różnokolorowe ręczniki są przede wszystkim po to, by można było rozpoznać swój, ja używam niebieski, mój współlokator czerwony. Magnesy na lodówkę służą do tego, by były na lodówce, nie obok. Magnetyczna płyta na kosmetyki też kretynizm, bo większość ma plastikowe opakowania. Reszta to kwestia gustu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dark_Irony
+12 / 12

Oświetlenie sufitowe też jest super. Zmniejszyć pokój, by wyglądał na większy... Żeby takowe założyć trzeba podwiesić sufit minimum 10 cm niżej, by zamontować takie ledy. Ponadto te świecą tylko w dół, a sufit bardzo często pozostaje niedoświetlony (ciemne meble sporo pochłaniają), przez co pokój wydaje się jeszcze mniejszy. Chyba, że te lampki ciasno upakuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kmaker
+6 / 6

4 Meble w stylu tych na drugim obrazku nie nadają się do salonu/pokoju dziennego, ponieważ uzyskujemy wtedy jadalnie. Co nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem do spędzania większej ilości czasu tam. 5 oświetlenie sufitowe jest dobrą opcją jeśli jest sufit podwieszany jeśli niema się takiej możliwości lub chęci lepiej zamontować zwykłe lampy w stylu reflektorów. 10 jeśli toaletka ma szuflady to wszystko powinno tam wylądować, taka tablica może oszpeci pokój. 7 sam opis przekreśla tą poradę, chcesz by mieszkanie wyglądało przestronnie walnij tablicę na ścianie. Lepszym rozwiązaniem jest jakiś pojemnik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LOLZOR
+5 / 7

"zwykłe lampy w stylu reflektorów" -> albo płaski plafon, który równomiernie oświetli cały pokój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koalicja123
-1 / 5

już lecę do Ikei

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jagna32
+16 / 16

Kupię do sypialni ogromny dywan żeby połowa jego powierzchni była pod łóżkiem, powieszę obok lodówki tablicę magnetyczną na magnesy na lodówkę i zainstaluję tablicę magnetyczną żeby trzymać na niej plastikowe akcesoria kosmetyczne. Doprawdy genialne! I jeszcze meble na cienkich nóżkach - szczególnie szafa i komplet wypoczynkowy będą fajnie wyglądać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro97
+4 / 4

Większość sprawia że mieszkanie wydaje się bardziej przestronne, a nie takie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~alutka258
+5 / 5

Jedyna w miarę przydatna rada to ta, że jasne kolory optycznie powiększają pomieszczenie. Tapeta w pasy pionowe czy poziome? Zależy od wymiarów pokoju. Wysokie pomieszczenia (np. w starych kamienicach) lepiej będą wyglądały wytapetowane we wzory poziome, podobnie wąskie ściany. Niskie pomieszczenie optycznie podwyższymy malując sufit na kolor jaśniejszy niż ściany. Pomieszczenie "powiększymy" rezygnując w ogóle z ciężkich zasłon, zastępując je roletami. Takie powinny być tu rady, a nie żeby buty schować do szafki, to wtedy nie będzie pierdzielnika w przedpokoju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paszeko
+2 / 2

Porady w stylu "wujek dobra rada".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+8 / 8

@Paszeko ..by się wstydził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HighEnergy
0 / 4

A nie lepiej kupić odrobinę większe mieszkanie? Przecież i tak duża część społeczeństwa ma kredyty w bankach, więc to żadnej różnicy nie robi spłacanie hipoteki kilka lat dłużej. Dzięki temu mamy duże i komfortowe mieszkanie za które zapłacimy jego zawyżoną rynkową wartość i odsetki dla banksterów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem