Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Udane targi pracy - dużo długopisów, gadżetów i kontaktów...
by wiesiu73
+
185 199
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Rumburak
+3 / 5

Bo dobra firma nie musi się wystawiać na targach, żeby zdobyć zdolnych i ambitnych, a badziewiarze wiecznie będą szukać nowych naiwnych, może dlatego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The__Atheist
-1 / 3

A może dlatego że średnia firma która się rozwija ciągle potrzebuje nowych ludzi do pracy? Albo po prostu w filozofii koncernu jest pomaganie w zdobywaniu doświadczenia młodym ludziom, co jest korzystne ze strony PR?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The__Atheist
0 / 2

@olmajti wytłumaczę ci coś. Staż to taka praktyka zawodowa. Tam głównym twoim zyskiem jest zdobycie doświadczenia w pracy, nauka obsługi urządzeń lub procedur. Pieniądze są tylko dodatkiem za to, że wykonujesz jakąś pracę. Ale na stażu się przede wszystkim doszkalasz. Ludzie z 10 letnim doświadczeniem nie idą na staże, idą na nie ludzie którzy doświadczenia mają mało lub wcale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~THe__Atheist
+1 / 1

@olmajti poważnie? To taki problem zrobić staż dwa razy, albo praktyki w trakcie studiów czy też w wakacje? Trzeba wskazać palcem, tacy ci młodzi ludzie niedomyślni? No to nie ma co się dziwić że z takim podejściem ludzie mają problem ze znalezieniem czegoś. Drodzy Państwo, to trzeba myśleć o tym co będzie po studiach już w ich trakcie. Nie ma co czekać aż ktoś przyjdzie i na ulicy pracę znajdzie albo zaoferuje. Skoro od dawna wiadomo, że pracodawcy szukają ludzi z doświadczeniem i już ludzie na studiach to wiedzą to czemu nie starają się zdobyć doświadczenia już w trakcie studiów? Choćby po 3-4godziny dziennie albo w weekendy. Wiadomo, że nie na każdych studiach to możliwe, ale jak ktoś się nie stara i nic nie robi to do kogo ma mieć pretensje? Jedyną osobą do której taka osoba ma prawo mieć pretensje jest ta osoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
+1 / 3

Bo takie targi przyciągają jedynie najgorsze firmy i najgorszych potencjalnych pracowników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem