+6 / 6

@Tuminure Widzisz że prawie nie ma krwi

avatar ~LeBeau
+3 / 3

@Tuminure Szwajcarzy też. 1:1 do końca dogrywki i przegrana 1 golem w karnych. Powiedziałbym, że mecz był wyrównany jeśli chodzi o szanse, a Szwajcarzy naprawdę nie grali jak ktoś "masakrowany". Jasne, świetnie, że nasi grają w ćwierćfinałach, chłopaki zrobiły coś a co Polacy czekali kilkadziesiąt lat, ale to nie znaczy, że mamy umniejszać rywalom.

Z zinnyck
0 / 0

@Tuminure Dlatego drzwi nie są otwarte, a jedynie skopane. Niemiaszki bali się otworzyć ;)

avatar Anarhy007
+2 / 6

MILIK ŁAWKA

avatar ~niechcemisielogowac
-2 / 10

Tak, bo Niemców to faktycznie rozje baliśmy...

avatar ~Takietamo
+4 / 4

Ostatni mecz wygrany fartem, radziłbym wyłączyć hajp i włączyć myślenie.

avatar ~ddfsdfsd
+2 / 2

Może nasi nie prezentują światowego poziomu i gubią się na boisku ale to nadal nasza reprezentacja i bede im kibicować aby mogli przywieść jak najlepszy wynik dla siebie i dla nas.

Q Qladiator
+1 / 1

Brakuje nam jeszcze dobrego pomocnika co by dogrywal pilki w ataku do lewego. Lawka rezerwowycha raczej jej brak to tez weilki manakment. mam nadieje ze uda sie jakos Portugalii ograc Chorwatow bo wydaje sie latwiejszym rywalem dla naszych

avatar ~miszczomiszcz
+2 / 4

znow ta przykra pora roku gdy nie ma sensu wchodzic na demoty, bo cala strona zamienia sie w informator sportowy...

avatar ~damian_p
0 / 0

heh żeby tylko demotywatory, na wiocha kwejku i jbzd też to samo, ale mi to nie przeszkadza, internet żyje własnym życiem

avatar ~Taki_Tam_Se_Troll
+3 / 3

Jestem szczęśliwy z wyniku;) ale tak na zimno oceniając grę naszej reprezentacji myślę że po golu zamiast cisnąć Szwajcarów pozwolili im za bardzo na grę i Ci tak nas cisnęli aż pod koniec drugiej połowy docisnęli swego. Nasze chłopaki biegały na boisku i wypluwały sobie płuca i może nie byli w stanie tego już tak kontrolować ale wydaje mi się że to była raczej taktyka "strzelamy bramkę potem się bronimy" i tylko do tego mogę się przyczepić,ponieważ cała późniejsza gra z małymi wyjątkami, wyglądała jak wielkie oblężenie Szwajcarów naszej bramki oraz naszym wybijaniu piłki.Ze Szwajcarią się udało ale z Chorwacją czy Portugalią obawiam się że trzeba będzie się bardziej wysilić;-) Poza bramką dla Szwajcarów,którą uczciwie chyba można nazwać najpiękniejszą w tym turnieju pragnę zwrócić też uwagę na naszą,która również była majstersztykiem. Przeprowadziliśmy błyskawiczną kontrę w bodajże dwóch podaniach (proszę poprawić jeśli się mylę ;p) zakończoną golem,czyli coś z czego słynęła ongiś Polska piłka.
Tak więc reasumując: "Chłopaki nic się nie stało!!!!!" ;DD

P Percycox
+2 / 2

typowy demot debila: mecz wygrany fartem, w 2. połowie czysta tragedia, a pisanie o "masakrze"- smutne czy śmieszne?