Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
471 494
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antycyponek
+3 / 3

A do kiedy trzeba zarejestrować to cholerstwo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sghjgjh
+7 / 9

@Antycyponek do 1 stycznia 2017, ja będę czekał do tego czasu, prędzej tego nei zrobię.. trzeba spróbować zbojkotować to góóó, w europie zachodniej mają to od dawna i i tak ich tam mordują i gwałcą i zamachy robią, nic to nie daje. PO CO?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ulme
+4 / 4

Czas na rejestrację jest do 31 stycznia 2017.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antycyponek
+3 / 3

Dzięki Panowie . . .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fatrot
-1 / 7

nic nie musicie robi, wystarczy pomyśleć, jeśli nikt tego nie zrobi to żaden z operatorów na to nie pójdzie bo stracili by ok. 16 mln klientów... ruszcie wreszcie wasze muzgownice nie dajcie z siebie zrobić zarejestrowanych niewolników dziś to jutro wasze dzeci z chipami w głowach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rfhgasdrfh
+3 / 3

dokładnie, nie trzeba nic, chociaż na to możemy mieć wpływ a ciemny lud "niema nic do ukrycia" to polecą po czipa do pustego łba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fatrot
+1 / 3

@xtumak: proponuje Ci poszukać "tu i tam", a przekonasz się, że nie masz racji co do tego co piszesz (m.in. jeśli chodzi o środki na koncie); w zasadzie wszyscy operatorzy obawiają się utraty bardzo wielu klientów - gdzieś nawet czytałem dla orange jakie szacują możliwe straty. Wyobraź sobie, że nagle każdy z operatorów traci klientów w mln - żaden z nich na to się nie zgodzi niezależnie od wyssanego z palca "prawa". Największą bolączkę mają właśnie z pieniędzmi na koncie nie jest tak jak piszesz, że "utracisz wszystkie środki" problem jest dwu-płaszczyznowy (co najmniej) po pierwsze wykupiłeś usługę tym samym zawarłeś umowę z usługodawcą więc on nie może "od tak" wyrejestrować Ci karty - dwa gdyby zabrali Ci środki była by to jawna kradzież co podchodzi już pod kodeks karny (nie wspominam o samym fakcie bzdurnego pomysłu rejestrowania nr. że jest sprzeczny z konstytucją) - reasumując, jeśli 100, 1000, 10000 osób nie zarejestruje nr. to rzeczywiście będą sobie mogli zrobić co zechcą, ale jeśli ok. 16 MILIONÓW (ogólnie jest ok. 29 milionów, ale tych aktywnie korzystających - i kilku innych aspektów - jest 16 mil; choć nie wykluczam, że nie więcej) to nie będą mogli nic zrobić, a jeśli i tak zrobią, to tak po prostu 16 mil nie uciszą dodatkowo może dzięki temu i więcej ludzi otworzy oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fatrot
0 / 4

@xtumak: odnosze dziwne wrażenie, że płaca CI właśnie za to by nagabywać wszystkich do tego by im udowodnoć, że tak trzeba i nie ma innej możliwości... siła jest w ilości ludzi i na tym to polega, więc zamiast pisać to co piszesz, użyj myślenia i nakłaniaj właśnie do nie rejestrowania bo jeśli do tego dojdzie to potem hieny ży* będą miały już z górki, jak nigdy wcześniej (a co do, cytuję: "Już teraz wystarczy że nie doładujesz konta przez tydzień i środki na karcie przepadają" nie wiem u jakiego operatora masz usługę, ale ja mam w orange na koncie mam ok. 45 zł i przez 60 dni mam ważne środki - a od doładowania minęło już sporo ponad tydz. i jakoś nie mam problemu, co więcej po doładowaniu zazwyczaj mam ważne środki prze ok. 90 dni i przec te 90 dni nic nie doładowuje i nic mi nie zabierają i nie blokują; podobna sytuacja jest dla t-mobile wiec albo - jak pisałem - manipulujesz celowo albo powłączałeś jakieś "promocyjne" pakiety, które skutecznie Ci blokują usługę na własne życzenie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ablebak
+3 / 3

Bez sensu. Gdyby dało się do czegoś namówić miliony ludzi, to od kilkunastu lat nie istniałoby PO, PiS, PSL i tego typu partie, a w sejmie zamiast polityków mielibyśmy specjalistów. Aby zmusić społeczeństwo do działania, trzeba dobrego powodu. Tworzenie tej bazy danych, która służyć może jedynie do kontrolowania ludzi, mało kogo rusza. Ominąć ten przepis to prościzna - zapłacić menelom, od ręki masz 10 zarejestrowanych kart SIM. Nawet sami twórcy nie wierzą, że może to ograniczyć terroryzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fatrot
+1 / 5

@~ablebak: prawda jest taka, że to rządy są przyczyną całego zła to je trzeba likwidować... myślisz, że jakiś tam zwykły chińczyk, arab, murzyn, kanadyjczyk czy eskimos mający rodzinę nie chce po prostu spokojnie wychować wraz z żoną dzieci, zapewnić im byt, pożywienie dach nad głową i spokojnie normalne życie? śmiem twierdzić, że takich ludzi jest miliardy - zawsze trafi się czarna owca, ale takie sa wykorzystywane przez rządy to ich własnych porąbanych celów. Ludzie muszą sobie na co dzień sami radzić, a rządy tylko podkładają kolejne kłody pod nogi dla własnej wygody, bogactwa i władzy. To, że coś wydaje się niemożliwe nie oznacza, że takim jest ~ablebak. Kiedyś też śmiano się np. z ludzi, którzy chcieli "latać" - to jest niemożliwe, a teraz? w powietrzu przekracza się prędkość dźwięku. Nie mów, że czegoś się nie da, póty tego nie spróbujesz, zawsze są jakieś nikłe szanse, a jeśli nie wszyscy to przynajmniej stworzy się grupa osób w których tacy jak my będziemy mogli żyć. Każdy z Nas umrze, ale liczy sie jakość tego życia, ja osobiście wolę umrzeć niż być niewolnikiem i popychadłem bandy ży* durni i głupców, którzy chcą ogłosić się bogiem - są to nie-ludzie bezwzględni i obtoczeni szlamem zła nie masz pojęcia do czego są zdolni, zresztą może inaczej, masz pojęcie, ale możesz nie łączyć pewnych faktów - by nie ryzykować usunięcia wypowiedzi - popatrz co się teraz dzieje na świecie, to nie jest zbieg okoliczności czy przypadek to wszystko wszędzie zmierza ku jednemu i jeśli my normalni zwykli lodzę się nie przeciwstawimy garstce pomyleńców nic tego nie spowolni i nie zatrzyma, więc zacznijmy od czegoś i działajmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrmistermati
0 / 0

czy wiecie co to jest ustawa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gregory86
+3 / 3

hahahaha xD nie chcielisci acta to teraz macie w innym wydaniu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ESPMII
+1 / 1

a ty jakaś inna rasa czy co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hrdhfdh
-1 / 1

@ESPMII Tak, rasa panów z izraela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ersegdfsdcsrdf
-3 / 3

durny komentarz jakiegoś idioty który gówno wie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jj
0 / 0

I tak w takich sprawach wolą uzywac zaszyfrowanego whatsupa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ogon183
+3 / 3

Spoko, spoko... ciężarówki też trzeba rejestrować :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsghrg
+4 / 8

@Catie a ty jesteś jakaś publiczna że nie masz nic do ukrycia? rozbieraj się i dom udostępnij to sprawdzę czy nie masz broni ukrytej miedzy pośladkami czy bomby atomowej w pudełku z tamponami, no chyba że masz coś do ukrycia - podobna logika. chcesz to rejestruj, ale bez nakazu - wolna wola.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrmistermati
+2 / 4

w niemal całej Europie trzeba rejestrować karty ja wiem że terrorysta i tak znajdzie sposób ale taki idiota który zrobi bombę w garnku od mamusi może dzięki temu wpaść a pozatym jak masz abonament to też są twoje dane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlatyIE
+2 / 2

To nie po to aby autorowi utrudnić przeprowadzenie zamachy, tylko aby nie dzwonił z anonimową informacją, że w jego gimnazjum podłożono bombę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fsghrg
+5 / 5

@kudlatyIE u jeju to zadzwoni z telefonu kolegi, budki telefonicznej, przez bezpieczne połączenie, przez bramkę internetowa, napisze maila z kawiarenki czy coś. A araby będą umawiali się na gwałcenie kóz osobiście i nic o zamachach nie będą pisać przez telefony skoro wiedzą że zboczeńce ich wiadomości czytają i wychwytują słowa-klucze. A poza tym nie wiedziałem że o bombach w gimnazjach informują "terroryści" - w końcu ustawa inwigilacyjna zwie się "antyterrorystyczna"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+4 / 4

Ja mam jedną wolną niezarejestrowaną. Sprzedam drogo, zwłaszcza terrorystom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~BIOLOG__
+1 / 3

Sami znawcy się wypowiadają... Wiadomo, że przepis ten powstał by służby miały punkt szczepu w sytuacji anonimowych, fałszywych alarmów bombowych etc. Każdy kto ma umowę z siecią ma zarejestrowany numer... ale zwolennicy poglądu kontroli społeczeństwa przez czipowanie ludzi ewentualnie lemingi przesycone POwską propagandą wiedzą lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xanawi
+1 / 1

Można rejestrować na legitymacje szkolną?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Everam
+1 / 1

Nie. Musi być dowód osobisty. Konieczny jest pesel lub numer dowodu osobistego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrmistermati
+1 / 1

musi być na osobę dorosłą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar centurionek
0 / 0

@Xanawi Jeżeli nie masz ukończonych 16 lat - Twój numer musi zarejestrować opiekun prawny. Jeżeli masz i chcesz samodzielnie to zrobić - nie można, musi być paszport lub dowód tymczasowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~InterNR_505
+3 / 3

Bojkot to jedyna rada na teraz ,
potem "wymienialnie" ,
zmuszeni, rejestrujemy kartę i wymieniamy z przypadkowymi osobami..
ustalamy miejsce
na ten przykład co niedzielę rynek i wymieniamy się nierozpakowanymi starterami
bezpieczniejsze od rejestrowania na lewy dowód
bo namierzą i wsadzą do pudła
pewnie pojawią się koniki pod sklepami i będą rejestrować za piwo na siebie.
Możliwe tłumaczenia w razie problemów ;
zgubiłem była bez kasy to nie zgłaszałem..
czemu rozmawiam przez zarejestrowaną na kogoś innego
BO CENIĘ WOLNOŚĆ I SIĘ WYMIENIŁEM !!!!
Jak będą chcieli karać za używanie cudzej to się ośmieszą
bo potwierdzą że nie chodzi o terrorystów tylko o łatwiejsze kontrolowanie bydełka.
Jeśli wszystko zawiedzie to nie będę doładowywał tylko kupował nowy starter
(20 osób zablokuje wszelką sprzedaż w sklepach )
Jeśli ograniczą do jednej karty na osobę
to będę przerejestrowywał jak tylko skończą się środki na karcie
po co ? po to aby cała zabawa przestała być opłacalna dla operatorów...
Oczywiście zmuszeni zarejestrować kartę
wchodzimy do salonu z piciem i kanapkami 5 minut przed zamknięciem
i nie dajemy się wyrzucić bez zarejestrowania lub zaświadczenia że o odmowie rejestracji... (pamiętaj nie pozwalaj kopiować dowodu ,
nie wolno tego zrobić nawet w banku bez Twojego zezwolenia)
żądaj przepisów wykonawczych i czytaj powoli....
kilkuset takich upierdliwych klientów upieprzy cały system na kilka miesięcy
a może lat,
NO I PO CO KOMU BĘDZIE DZIURAWY SYSTEM ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Byłeś
0 / 0

Byłeś zmuszony? kto cie do tego zmusił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deror24
0 / 0

yhym bo wy myslicie ze tylko o rejstrowanie numerow chodzi :P jak nas podsluchuja to tak zeby wiedziec kogo podsluchuja :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Testo_
0 / 0

A teraz wyjaśnię że rejestracja kart sim w ramach ustawy antyterrorystycznej to fikcja. Do lutego 2017 wszystkie NIEZAREJESTROWANE numery nadal będą aktywne. Nawet jeśli od dziś(25.07.2016) trzeba rejestrować numery to ciapaty abdullach sobie nakupił już kart i może śmiało robić rozpierduche w Krakowie.... Dziękuje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ciekaawy
0 / 0

I pomyśleć, że chodzi w tym tylko o antyterrorystyczne działanie. Serio? W jaki sposób? Terroryści będą do siebie dzwonić albo wysadzać bomby za pośrednictwem komórki? Sam mógłbym zrobić podobne rzeczy masowego rażenia, które działałyby bez sieci komórkowej u siebie w garażu. To że go nie mam to już inna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoolwk
+1 / 1

Sklepy czy banki robi się kradzionymi samochodami, problem z komórkami... Ciężarówki są zarejestrowane i co? da się rozjechać 60 osób. Czekam, na rejestrację noży i widelców. W czasie wojny podkopy i dzióry w ścianach robili łyżkami, to też w sumie powinny być zarejestrowane. O mejlach nie wspomnę.
Sprawa druga: pre-paidy chętnie są kupowane gdy np. dajesz ogłoszenie o sprzedaży czegoś czy wynajęciu mieszkania i nie chcesz mieć 50 telefonów dziennie przez 2 miesiące po operacji, kupujesz prepaid, podajesz tel i po kłopocie, teraz leć i kupuj nowy nr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2016 o 4:19