Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

A TAK SYNKU WYGLĄDA SCHIZOFRENIK I NIEUK... na jednym filmie :)

Końcówka od 22:10 wgniata w fotel :D

www.demotywatory.pl
+
27 32
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rysiekm67
+3 / 3

Schizofrenik i coś tam jeszcze? Pomijając prawo każdego do własnego zdania powiedz mi gdzie on mija się z prawdą odnośnie cytatów tzw świętych. W sprawie masakr pomiędzy w/w plemionami to za każdą tego typu masakrą stoi albo polityka albo kościół, tak było, jest i będzie póki ciemny lud nie zacznie myśleć samodzielnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rysiekm67
+3 / 3

A i jeszcze jedno odnośnie jego ostatniego wywodu. Każdy ma prawo do poszukiwania prawdy na swój sposób i obrażanie kogoś bo nie myśli tak jak ty to jest dopiero megalomania najwyższych lotów. Pozdrawiam:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 1

Na koniec gada takie same bzdury jak księża w kościołach, tylko temat wybrał sobie inny. Tamci wierzą w krzyż, który nie jest biblijnym symbolem kultu - tylko NARZĘDZIEM TORTUR ( niech mi ktoś wskaże kiedy Jezus każe się modlić do krzyża ). Gdyby Jezusa powiesili to byłaby to pewnie szubienica. Kult śmierci. No a poza tym, kiedy nie popiera lewaków z KOD oraz nie gada o Tomaszu z Akwinu w kontekście wyłącznie pism światopoglądowych i kościelnych, to mówi samą prawdę o kościele. Nie każdy gada zawsze 100% wszystkiego dobrze - informacje trzeba przesiewać, filtrować i sprawdzać samemu. To, że gada coś o "niebieskich promieniach" - nie znaczy, że się myli w kwestiach pozostałych. To, że ks. Isakowicz-Zalewski gada na mszach podobnie o swoim wyznaniu, nie znaczy, że się myli np. w temacie księży a SB czy w tematach ukraińskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2016 o 17:55

avatar kedzior50
0 / 0

Schizofrenicy i nieuki? Niestety wciąż jest ich wielu, wystarczy wejść do kościoła, by się przekonać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem