Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
411 427
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D dominik5g
+2 / 2

Ziemia jest mała i na noc chowają ją razem z księżycem .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wandyta
+8 / 8

Pac Man

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gregor2
+5 / 5

Ten jest z numerem 2. Numer 1 musi być na Słońce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 września 2016 o 23:25

avatar ~Mista_Dżynks
-1 / 1

Śmiech śmiechem, ale nasz księżyc ma dziwną masę i dziwny rozmiar w stosunku do innych. I nikt nie potrafi tego wytłumaczyć. Kliknijcie sobie w wolnym czasie jakiś filmik na YT. Interesujące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aypeross
+3 / 3

jaki filmik i czemu dziwny??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EsAmo
+2 / 2

Om nom nom

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+3 / 3

Nawet bez opisu w źródle widać ironię ;) A odpowiadając na pytanie to mam nadzieję, że bardzo mało, ale tego nie wiem.. najbardziej podejrzewam sfałszowanie historii starożytnej, lecz równie dobrze mogła ona po prostu zaniknąć i pozostać niepotwierdzoną, więc nie musiała specjalnie zostać sfałszowana, jeśli tak rzeczywiście było, ponieważ trudno mi uwierzyć w to, że każdy blok piramidy dobudowywany był co 2 minuty, 24 godziny na dobę przez 20 lat, bo tyle podaje oficjalna wersja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
+2 / 2

@Antymonachomachia Też natrafiłem na taką hipotezę według której na ziemi już istniała wysoce rozwinięta cywilizacja która uległa zniszczeniu przez broń jądrową. Jako potwierdzenie tego mają być znajdywane na niektórych pustyniach kawałki stopionego piasku który nie mógłby powstać w sposób naturalny. Nawet ciekawy temat. Wracając do Egiptu, zgaduję, że odnosiłeś się do filmu "tajemnice piramid"? https://www.youtube.com/watch?v=6W3_9XA__Fs też daje do myślenia :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+1 / 1

@bp2345 tak, filmik oglądałem ;) bardzo ciekawe, choć nie musieli to być kosmici, a po prostu ludzie, posiadający dużą wiedzę.. tylko gdzie ona się podziała? No, a cywilizacje rozwinięte to już bardziej niejasny temat, mało informacji, dużo domysłów niestety, mity, apokryfy, wedy itd..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
+2 / 2

@Antymonachomachia Właśnie wedy, też niezły trop. W końcu po co w starożytnych indyjskich tekstach jednostki czasu rzędu trzystamilonowej części sekundy odpowiadającej czasowi życia niektórych cząstek elementarnych, czy jednostki odległości porównywalne z wielkością atomu? Albo opisy broni które teraz ładnie pasują do rakiet czy wybuchów jądrowych a także opisy jak zachować się aby uniknąć choroby popromiennej której objawy też są opisane. Coś jest na rzeczy. Ale faktycznie teraz ciężko cokolwiek powiedzieć jak mogło być w rzeczywistości i tak na prawdę niewiele to zmienia jeśli chodzi o nasze życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+2 / 2

@bp2345 Mogłoby się wydawać, że nic to nie zmienia w życiu, ale gdy połączy się inne fakty można zmienić swoje pojmowanie różnych rzeczy. np. Religie. Kiedyś myślałem, że każda powstała oddzielnie, niezależnie, że nic nie mają ze sobą wspólnego.. teraz wraz z tymi ciekawostkami, tajemnicami napotyka się na takie fakty jak mityczny wielki potop/kataklizm, który pojawiał się w wielu kulturach w różnych rejonach świata.. stąd można już delikatnie pokusić się o podejrzenie, iż większość religii ma swe źródło w jednej historii, która później stała się inaczej pojmowana i modyfikowana.. obok potopu też w różnych rejonach świata są mity o "przybyszach z nieba".. tutaj też można sądzić, że równolegle mogły powstawać podobne "pomysły", bo na cóż innego mogli wpaść ludzie, wpatrujący się w gwiazdy i będący zafascynowani siłami przyrody?? ale mnie bardziej ponoszą "ciekawsze" scenariusze i nawet jeśli szukam prawdy w morzu kłamstw to zawsze jest ten dreszczyk niepewności, lepszy niż czytanie książki fantastycznej, w której wiemy, iż to fikcja ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem