Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1085 1100
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Antymonachomachia
+13 / 13

@atheist właśnie Twój demot skłonił mnie do poruszenia tego tematu ;) trzeba poruszać te kwestie, bo obudzimy się za późno

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2016 o 18:10

avatar WszystkieFajneSaZajete
+3 / 7

W obliczu Traktatu Lizbońskiego wszystkie nasze protesty są bez znaczenia. Nasi politycy rzadko się przejmują naszymi protestami, ale nawet gdy się przejmą, oni też z roku na rok mają mniej do powiedzenia w sprawie Polski. To, że każdy odrzucony projekt wraca jak bumerang jest tego najlepszym przykładem (czyli właśnie wymiania ACTA na CETA, podwójne głosowanie nad TL w Irlandii, to samo będzie z imigrantami). Jak chcemy mieć jeszcze coś do powiedzenia o prawie przyjmowanym w Polsce, to trzeba wystąpić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar antyplatformers
+23 / 23

Zablokowali torrenty... czy może być gorzej ?? :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
+19 / 21

@antyplatformers Jeśli opierasz sie na torentach, to nawet nie wiesz jeszcze jak BARDZO może być gorzej.. TTIP, który pozbawi cie prawa do posiadania Nicka w internecie, tylko będziesz musiał sie zarejetrować w taki sam sposób jak kartę sim, i twój Nick będzie imieniem i nazwiskiem, będzie sie wyświetlał na KAŻDEJ STRONIE WWW, nie nazwiesz sie jakiś antyplatformers tylko Marian Kowalski, takie imię jakie posiadasz, a ja nie będę informatykiem tylko prawdziwe moje nazwisko będzie podane, i BEZ PRAWA DO NICKU! @Antymonachomachia Znasz to autorze? Poza tym jak była afera z ACTA to JEDNOCZEŚNIE MOWA O TTIP BYŁO!!! JAK ACTA zostały "obalone" to po kilku dniach pisali o TTIP!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
+30 / 34

@antyplatformers @dupadupaw Nie zmienia to faktu że chcą nas obedrzeć z resztek prywatności. Wymyslili terroryzm by TOTALNIE inwigilować obywateli i mieć ich za niewolników, za chwilę będzie czipizacja i likwidacja papierowych pieniędzy a wirtualne będą. SYF i tyle, NIEWOLNICTWO JAWNE, i to sie nazywa NWO

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2016 o 13:54

avatar ~no_where_to_hide
+6 / 10

@rafalinformatyk chipy i likwidacja papierowych pieniędzy - tak, zrobią to, bo jest to udogodnienie, ułatwienie zakupów i sprzedarzy.. udogodnieniami odbierają Nam wolność niestety.. tutaj teorie spisku nie są głupotą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~no_where_to_hide
+3 / 7

@rafalinformatyk *sprzedaży - żeby się czasem żaden polinista nie czepiał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
+11 / 13

@antyplatformers @no_where_to_hide Nie dla wygody, ale też dla "bezpieczeństwa", ale bezpieczni nie będziemy, z ich strony nie będziemy bezpieczni, bo będą sie gorzej znęcać nad ludźmi, NWO to nie będzie różowe życie jak w filmach SCI FI, trza głośno o tym mówić, TTIP i CETA, tak samo jak przeciw z ACTA sie wyszło dobrze to powinnosie przeciw temu też prostesować, bo NWO nie zadziała bez tego syfu TTIP i CETA, protestować i manifestować trza, to nie tylko Polacy ale też reszty ludzi to sie dotyczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+1 / 1

@rafalinformatyk o takiej likwidacji anonimowości to nie słyszałem, ciekawe.. różnie może być, ale tak jak pisze @dupadupaw bardziej istotne jest IP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
+7 / 9

@antyplatformers @Antymonachomachia Zgodziłbym sie z tym, ale w roku 2013, ale nie teraz, chociaż i tak nie... Imię i nazwisko twe pisane na każdej stronie to o wiele większe obnażanie sie, na fejsie i komentowanie na innych stronach WWW robisz z wyboru, a tak to nie będziesz miał wyboru. Co do IP to wiedzą o tobie jedynie służby firmy odstawcy itd, nikt nie musi znać twego nazwiska jakim komentujesz neta. Nie można być obojętnym, bo na o wiele wiele więcej będą sobie pozwalać. I tak już jesteśmy obdarci, to zwyczajnie łamanie praw człowieka... Prawnie i moralnie. Zmanifestować, zbojkotować TTIP CETA to już będzie sukces, ludzie są obojętni bo nie wiedzą co w tym siedzi. Nie każdy ma czas to sprawdzić, ci co mają czas i wiedzą i dzielą sie tym co wiedzą, to są szkalowani i wyzywani od świrów. To już nie będzie życie później, jak sie skapną to będzie po ptakach..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2016 o 18:22

A aprophet
0 / 0

@dupadupaw @dupadupaw kartę sim możesz sobie kupić na "słupa", a jeżeli chodzi o internet to jest coś takiego jak vps. Wielu z was pisze tutaj o niedalekiej przyszłości: czipowaniu ludzi i wirtualnej walucie. Czyli o czymś na co nie macie i nie będziecie mieli wpływu. Jak mawiał klasyk- "to nieuniknione" i im prędzej to zaakceptujecie, tym lepiej dla was.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Malinator
+10 / 10

Ustawa aborcyjna ma dobre rozwiązanie. Ustawa, która obowiązywała do tej pory była dobra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 września 2016 o 16:50

avatar sadzio132
+2 / 2

Celem władzy jest tylko i wyłącznie całkowita kontrola nad tymi, którzy są pod nimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~katotalib
+4 / 4

Sorki ale CETA jest grubo gorsze od ACTA ale się dziwię ,że ktoś na demotywatorach krzyczy precz z CETA!!! Przecież to najbardziej wolnorynkowa umowa w historii relacji UE Kanada( bo z USA jest TTIP)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
0 / 0

ACTA była chyba o inwigilacji i cenzurze informacji w sieci. CETA ma być umową handlową, żeby można było sprzedawać bez cła im produkty a oni nam. Co w tym złego. Jak nie będziesz chciał to nie będziesz kupował kanadyjskich wyrobów. To nie zaszkodzi polakom jeśli polacy sami tak nie wybiorą, rząd tylko dał możliwość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LechickiWojownik
0 / 4

Jak zawsze to głupie społeczeństwo patrzy tam gdzie wskazuje palec elit. Banda tchórzy i idiotów nie umiejących walczyć o swoje dobra. Wystarczyłaby 24 godzinna rewolucja, kryształowa noc. 100 tysięcy ludzi dobrze zorganizowanych i wieszać te syjonistyczne marionetki. Następnie wprowadzić rząd kontraktrowy i podążać ideą samostanowienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kwix21
-2 / 2

Zeby zorganizowac 100tys ludzi potrzeba duzo czasu,pieniedzy i ludzi.zanim bys cokolwiek zorganizowal przyjechaliby panowie i palkami towarzystwo rozgonili.jedynie armia moze cos zrobic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aaa_psik
+2 / 2

Tak dla przypomnienia: co w sejmie problem aborcji, to ukrycie ważniejszych problemów. Swego czasu cieszyliśmy się, że rok 1984 nie wyglądał jak w powieści Orwella. Stare powiedzenie mówi; co się odwlecze, to nie uciecze. Jak tylko pamiętam, to zawsze każda władza uważała, że ma władzę tylko wtedy, gdy może tym coś zabrać, a tamtym, gdy będą grzeczni, coś dać. Niegrzeczni dostają zawsze kopa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anarchista98
0 / 6

1. Ustawa o aborcji nie jest zasłoną dymną lecz realnym problemem, tu chodzi o życie kobiet i ewentualne rodzenie się ciałek bez głów, organów czy warstw skóry potrzebnych do funkcjonowania po narodzinach... bo najlepiej pieprzyć o życiu komórczaków i zmuszać kobiety do patrzenia jak ich dzieci[istoty myślące i odczuwające ból oraz emocje] po paru dniach w bólu umierają.
2. Nie oglądam telewizji, ale jeśli rzeczywiście nie pojawiły się w niej informacje o TTIP czy CETA to nie jestem specjalnie zdziwiony ponieważ poza TVP[rządzone przez pisiorów proamerykańskich] wszystkie media są własnością prywatną a prywaciarzom zależy na zyskach oraz poparciu przez partie by te przyzwalały na oszustwa podatkowe itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

Większość takiej treści jest usuwana z prostego powodu - CETA to nie ACTA. Nie wiem co za imbecyl porównuje porozumienie o wolnym handlu do inwigilacyjnej umowy o ochronie praw autorskich. To, czy CETA jest dobra czy zła, to już jest kompletnie inna bajka.
http://trade.ec.europa.eu/doclib/docs/2012/august/tradoc_149866.pdf
Mówiąc w skrócie, CETA rozwijała się równolegle do ACTA i początkowo część dotycząca praw autorskich była zbliżona między nimi. Ze względu na odrzucenie ACTA, zmieniono także ograniczenia dotyczące praw autorskich między innymi całkowicie usuwając część związaną z wykorzystaniem organów ścigania czy jakichkolwiek zaostrzeń prawa odnoszącego się do dostępu do internetu. Oczywiście dalej jest wzmianka o prawach autorskich, jednak polega ona głównie na wzajemnym respektowaniu praw autorskich w krajach objętych umową (kraje EU i Kanada). Z naszej perspektywy praktycznie nic się nie zmienia, prawo autorskie będzie nas obowiązywało tak samo jak do tej pory, a jedyną zmianą będzie ochrona nie tylko europejskich praw autorskich, ale też Kanadyjskich. Obecnie podobna umowa obowiązuje z USA, widzicie jakiekolwiek zmiany na gorsze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 30 września 2016 o 21:49

avatar tytusz
0 / 0

Rada Unii Europejskiej to ministrowie rządów państw członkowskich. W imieniu Polski podpisze to pisowska władza, czyli formalnie minister, a de facto Jarosław Kaczyński. Jemu możecie podziękować za to dobrodziejstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zaner89
0 / 0

Przynajmniej wiadomo jaka była cena za to że UE zacznie popierać rząd pis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem