Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S seybr
+7 / 11

To jest Polska. Po co ma coś żyć oddać nawet za grosz aby dalej żyło i ktoś miał korzystać. Lepiej niech się zmarnuje. To są właśnie nieudolne rządy samorządowców i cała biurokracja w tym kraju. Znam miejsca, koszary poradzieckie gdzie ludzie kupili mieszkania (ciężko to nazwać, ok metraż). Przerobili na mieszkania i sobie żyją. Byłem w nie których mieszkaniach i jest na prawdę ładnie. Teren zagospodarowany, lepiej lub gorzej ale jest. Obrazki pokazują, nie damy lepiej niech się zmarnuje niż ktoś ma z tego korzystać. W Bornym Sulinowie jakoś się dało. Kilka lat temu byłem. Na dodatek okolica jest piękna, spływy kajakiem, te lasy. Można a można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Davax
0 / 0

@seybr Czasem najzwyczajniej w świecie brakuje chętnych tak jak było w Kłuminie co leży w tej samej gminie co Borne Sulinowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
0 / 2

@Davax Jak cena jest niska, to chętni zawsze się znajdą. A nawet jeśli nie, to czy nie można by oddać tego KK albo innej instytucji żeby zrobiła np.przytułek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KOMENTno2
-3 / 7

Po co pokazujecie teraz watykański gang weźmie to za promil wartości i zrobi komercyjne przybytki zwolnione z podatków i będzie tam trzymał pomyleńców, paskudztwo i zagraniczne a państwo polskie następne miliony w budżecie oddeleguje bo finansowanie watykańskich przybytków wpisali do konkordatu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S samerun25
0 / 0

Troszkę przeinacza rzeczywistość autor już na pierwszym zdjęciu. Kęszyca Leśna ma się całkiem dobrze. Stoją tam co prawda budynki opuszczone, ale wieś sama w sobie istnieje, są nowe budynki i bloki i o dziwo mieszkają tam ludzie. Cóż widocznie autor od 1965 r. nie był w Kęszycy hehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MaszynaCzasu
0 / 0

W 50lat RP3 zniszczy wszystkie polskie dobre geny… w 50tys. lat rakieta dotrze do następnej najbliższej gwiazdy... w ciągu 50milionów lat natura przekształci MorzeŚródziemne w góry… w ciągu 50miliardów lat zgasną wszystkie gwiazdy o masie Słońca i większej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

Co do Kęszycy to większość budynków jest zamieszkanych i nie można powiedzieć, że jest to miasto widmo. Do tego jest to ładne miejsce, domy są wśród drzew, 5 min do jeziora.

Legnica też jest normalnym miastem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 września 2016 o 15:44

Q Quant
0 / 0

A gdzie Kłomino? Pytam bo tam byłem. Niedaleko Bornego-Sulinowa - jednej z największych baz radzieckich w Polsce. Samo Kłomino to jedno z większych miast-widm. W latach swojej świetności mieszkało tu ponad 5 tysięcy ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PreczPrecz
-3 / 3

A państwo Watykan kiedy wycofa swoich funkcjonariuszy i zwróci tysiące hektarów i budynków??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem