Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
50 69
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Synioczorny
+1 / 3

"Najbliższym prawdy wyznaniem jaki poznał świat jest katolicyzm".No cóż... Bądźmy precyzyjni: nie katolicyzm a rzymski katolicyzm jeśli już. Odnośnie ekumenizmu: sądzę że trochę źle go interpretujesz. Moim zdaniem ruch ten ma na celu zbliżenie wyznań chrześcijańskich a nie swoiste "przeciąganie" na swoją wersję wiary innowierców. Mam pytanie: zgodzisz się ze mną, że jedynie kościoły pozostające w łączności z kościołem Chrystusa mają jakieś podstawy do nazywania siebie prawdziwie chrześcijańskimi a wszelkie sekty, odłamy powstałe później już takich podstaw nie mają? Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T timi76
-2 / 6

katolicyzm, a szczególnie rzymskokatolicyzm to jest dopiero "ekumenizm"! Trójca, krzyż, wiara w niebo, piekło, czyściec i inne pierdoły zaczerpnięte z pogańskich religii żeby tylko mieć wiernych jak najwięcej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
-1 / 1

Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami? On, usłyszawszy to, rzekł: Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników. (Mt 9,11-13)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinrondel
0 / 2

Chwała Amonowi Ra, stwórcy Bogów. Jahwe żadnego Boga stworzyć nie może.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ewlak
-1 / 3

Ruch pojednania i pokoju przynosi same korzyści. Tracą jedynie bajki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
0 / 2

Chętnie posłucham na jakiej podstawie autor wnioskuje, że katolicyzm jest najbliższym prawdzie wyznaniem i jaka to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+2 / 2

@psiekrwia Normalnie nowy Tomasz z Akwinu, doktor kościoła, nam się objawił na demotach.:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+1 / 1

Niepotrzebnie się ekscytujesz. Ekumenizm nie służy do prowadzenia sporu doktrynalnego, tylko ustalenia podziału świata na rewiry w których każdy z nich będzie spokojnie strzygł swoje owce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tassar
+2 / 2

Tiaaa...i sie zaczęło .Religijne "dohtory" znowu wznawiają spór o to ile diabłów zmieści się na czubku szpilki.Mało ze brna w fantastyke ,to jeszcze wiodą "uczone" spory , czyj bożek jest mojszy.Kupa śmiechu.Bogów wychwalaja,a człowieka nie widzą.Ot co.Obłudnicy psia mać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem