Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Reporter śledczy Witold Gadowski z klasą ocenia obecną sytuację w związku z CETA

Tak powinno wyglądać profesjonalne dziennikarstwo i publicystyka!

www.demotywatory.pl
+
37 39
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bart_Simpson
-1 / 1

Politycy Unijni wszystko robią za plecami obywateli. Tyracie w kapitaliźmie godzinami dlatego złodzieje mają czas was okradać. Nie wiecie co się dzieje na Świecie jesteście tylko zwykłaymi pionkami w grze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 0

@Bart_Simpson pokaż mi ten kapitalizm w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M magicGT
+1 / 3

Myślę, że Witold przecenia Trumpa. To jest biznesmen, ktory zbankrutował kilka swoich firm, wiele innych biznesów mu poprostu upadło. Ktoś wyliczał, że gdyby Trump wsadził całą kasę jaką dostał od ojca na fundusz inwestycyjny to teraz by miał podobną kasę. To jest taki biznesmen, dla którego najważniejsze jest aby on zarobił a jego pracownicy nie mają żadnego znaczenia. On się bedzie chciał nachapać kosztem całego kraju. Mieć takiego prezydenta to super porażka. Zresztą Hilary wcale nie jest lepsza. Przekupstwo płynie jej we krwi i będzie jej zależało na utrzymaniu obecnego systemu gdzie bogaci kupują sobie władzę. A szary amerykanin będzie miał przesrane niezależnie od tego kto zostanie prezydentem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 1

@magicGT bnkructwa wykonał w taki sposób, że na tym jeszcze zarobił. (wykorzystał głupie przepisy wprowadzone między innymi przez Clinton). Gdyby wsadził w fundusze, to już dawno by nie miał kasy, bo bankierzy odpowiednio by się zaopiekowali jego pieniędzmi. Clinton za to faktycznie niczego nie zmieni. USA prze do wojny od kilku lat. I po prostu prawdopodobnie tym razem im się to uda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2016 o 17:46

M magicGT
0 / 0

@testttttt Ano to, że Clinton jest nastawiona na interesy z elitami i korporacjami jest oczywiste ale Trump ma takie samo podejście. Oczywiście, że Trump wykorzystał istniejące prawo ale skoro już raz wyłudził kasę z państwa to co go powstrzyma przed wyłudzeniem kolejnej kasy? Jego plan na rządzenie krajem można podsumować na jednej stronie po tym jak się wykluczy zaprzeczające sobie wypowiedzi ... gość chce kasy i ma w d... kraj. Wcale nie wiem, który kandydat jest lepszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 0

@magicGT - co za bzdury piszesz. Owszem Clinton jest nastawiona na interesy swoich mocodawców (w tym sektor militarny!). Trump wyłudził kasę od państwa (jak mu interes nie wypalił), ale dał ludziom pracę. Czyli wie co należy zrobić, by się nie dało tak robić, a jak to powiedział dość się już nachapał. Teraz chce sobie postawić pomnik trwalszy niż ze spiżu. Chce być jak Lincoln. A to może mu się udać zarządzając państwem jak firmą i likwidując biurokrację i uwalniając potencjał ludzi. On to rozumie i to wielokrotnie powtarzał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 listopada 2016 o 17:35

M magicGT
0 / 0

@testttttt szkoda naszej debaty, czas pokaże :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem