Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
102 107
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar zartownis
+6 / 6

źle myslicie... w ramach absurdu... teraz miasto odpowiada za utrzymanie czystosci na drogach gminnych czyli i na balkonach ktore nad nimi wiszą jako że pobiera podatki powinno utrzymywac czystosc odsnierzac itd.. na zimę wiec wlasciciele balkonów powinni wysyłac masowo pisma do miasta z prosbą o uprzątniecie sniegu z "drogi" gdyz mozna się poslizgnąć a wtedy miasto bedzie wyplacac odszkodowania.. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paszeko
0 / 0

@zartownis Niestety ale nie. Chodnik jest gminy ale utrzymanie czystości należy do właściciela przylegającej posesji. Chciałbyś płacić za każdorazowe wejście czy wyjście albo chodzenie po chodnikach? Chociaż pewnie niebawem taka opłata też będzie. Pora nakryć się kołdrą, umrzeć i śmierdzieć na złość komuś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
+1 / 1

yyyyy...ludzie nie mogą od tak oddychać...powinni opłacić podatek za zabieranie tlenu z powietrza...niech wezmą i to pod uwage.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-1 / 1

Sami ich wybrali, to niech mają. Dodatkowo, te chodniki przylegające do ich kamienic, muszą odśnieżać zimą, pod groźbą mandatu, za darmo, niewolniczą pracą. Fajną mamy demokrację:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2016 o 11:38