Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1297 1313
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar KapitanKorsarzPirat
+38 / 44

Państwo zawsze miało obywatela w czterech literach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grzanka256
+6 / 14

Dokładnie. Sami kradna i kombinuja . Swiata nie zmienimy, zawsze tak bylo i pewnie będzie ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~suweren666
+22 / 30

@KapitanKorsarzPirat myslisz sie. Panstwo - to nie jest zaden teoretyczny, nieokreslony stwor. TO SA KONRETNI LUDZIE ! Maja imienia, nazwiska, pesele, adresy zamieszkania. I taki konkretny czlowiek NIE WYDAL decyzji odnosnie pani Anny, wobec czego ta cierpi, a jej dziecko ma robiona wlasnie wode z mozgu. Prosimy podac imie i nazwisko tego urzednika panstwowego - prosimy.. to znaczy ZADAMY tego my - OBYWATELE TEGO KRAJU !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+12 / 12

Skąd Autor wytrzasnął pytanie, czy dalej uważam, że Państwo o mnie dba... itd?? Pytanie takie sugeruje, że dotychczas tak uważałem. A tak bynajmniej nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+8 / 10

@JanuszTorun Może Ty nie, ale popatrz na wyniki wyborów. Większość ludzi wybiera partie "dbające" o obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ANIMAVILISIUS
+4 / 6

@KapitanKorsarzPirat Tak btw, ten kto to zgłosił, to nie gorszy ch uj od urzędasów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+1 / 5

~suweren666 myśl. Urzędnik postępuje zgodnie z przepisami, bo musi. Przepisy wymyślają politycy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2016 o 22:03

K Kamikadze10001
+3 / 3

@slagen urzędnik postępuje zgodnie z przepisami i jeśli ma termin na wydanie decyzji do 30 dni to w takich przypadkach mógłby wydać decyzję w zasadzie od ręki, ale najwidoczniej temu urzędnikowi się nie śpieszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
+1 / 5

@KapitanKorsarzPirat Przykro mi burzyć Twój świat, ale reprezentowana na tym obrazie Rewolucja Francuska dała początek jednemu z najbardziej totalitarnych i krwiożerczych państw w historii Europy. Krzyczeli "Wolność", zburzyli Bastylię i zbudowali gilotynę. Krzyczeli "Równość", ścięli króla i koronowali cesarza. Krzyczeli "Braterstwo" i zrobili wojnę od Moskwy do San Domingo, a tylko z powodów technicznych nie zrealizowali zamysłu zagazowania ludności Wandei - własnych francuskich rodaków. Nadal sądzisz, że to jest droga do uwolnienia się od państwowej opresji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KapitanKorsarzPirat
+3 / 5

@Moher_przez_samo_h Sam motyw obalenia starego porządku nie był zły. Tylko to nie poszło w takim kierunku jak trzeba. To, że potem rewolucja miała złe konsekwencje nie znaczy, że reakcyjny, stary świat był kwintesencją dobra, moralności i sprawiedliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
-1 / 1

@grzanka256 - Twój pogląd to albo prowokacja, albo materiał na medal dla "wzorowego niewolnika".
Świat można zmienić nie tylko rewolucyjnie - także przez bierny opór.
Zastanówcie się jakie są proporcje podatków od pracy i która ze stron (państwo kontra obywatel) ile zyska przy jej wzroście lub spadku. Podobnie z konsumpcją. Nie chcę wprost formułować podpowiedzi... Już chyba wiecie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
0 / 0

@t1ger Przecież tutaj nie chodzi o miasto, w Warszawie byłby ten sam cyrk... To nie miasto stwarza prawo. Zajmujecie się problemem od dupy strony. Ty i @kAzek29

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Xxwizja
-5 / 13

To jest najprawdziwsza patologia i jawne robienie z kolejnego pokolenia Polaków- kretynów. Wykorzystując wizerunek dzielnej dziewczynki, napieprza hasełka propagandowe, żeby załatwić sobie, jak zwykle czyimiś rękoma, obniżenie podatków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady202
+7 / 7

Ale mała i jej mama zostały potraktowane niesprawiedliwie i jeśli nie zostanie to nagłośnione to nic się nie zmieni. A naliczanie podatku od kiermaszu charytatywnego to głupota totalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bezn
+11 / 11

Jedyne, co pokazują takie obroty spraw to to, że nie warto wychodzić z własną inicjatywą, nie warto próbować polepszać swego losu na własną rękę, bo zawsze znajdzie się okoliczność aby jeszcze bardziej pognębić zwykłego, szarego obywatela.Smutne to i dołujące, tym bardziej, że urzędnicy jako przedstawiciele państwa powinni tym bardziej wspierać dobre inicjatywy społeczne, promować zaradność , która przecież w tym przypadku zasługiwała na pochwałę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+4 / 4

@bezn urzędnicy wykonują przepisy wymyślone przez polityków wybranych przez społeczeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bezn
+3 / 3

@slagen masz rację, że często nieżyciowe i krzywdzące przepisy prawne wpływają na działania urzędnicze, co jednak nie zmienia faktu, że urzędnicy często działają na szkodę obywatela, choć mogliby dążyć do ułatwienia pewnych spraw, wszak mają aparat wiedzowo-decyzyjny powołany ku temu. Zgadzam się z Tobą, że ,,kulawe" przepisy pochodzą z postępowania legislacyjnego, którego prowodyrami są politycy - ludzie całkiem odrealnieni, dla których ,,jedynie idiota godzi się na zarabianie poniżej 6000 zł". To jak powinno być w naszym państwie a jak jest, niestety, nie odpowiada ideałowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+1 / 1

@bezn kiedyś pracowałem w US (niebyt długo, odszedłem kilka lat temu. Słaba kasa i atmosfera nerwowa) Nie zdarzało się by coś robili ze złośliwości. Po prostu przychodzili do roboty. Zgodnie z przepisami odwalali swoje 8 godzin i szli do domu. Raz tylko zetknąłem się ze złamaniem przepisów. Samotna matka która robiła za minimum krajowe nie złożyła zeznania i musiała zapłacić karę która dla niej była astronomiczna. Naczelnik polecił pracownikom NIE WIDZIEĆ tego. Ale chyba nie muszę mówić co by było jakby kto smród z tego zrobił. W 99.9% przypadków przywalą w takiej sytuacji karę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bezn
0 / 0

@slagen zgadzam się z Tobą.W większości urzędnicy trzymają się sztywno przepisów, które ich obligują jednak zdarzają się również przypadki działania ,,indywidualnego podejścia do danego przypadku", który byłeś uprzejmy podać, co pokazuje, że można podejść z sercem, gdy to tylko możliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bezn
0 / 0

@Bullit0909 rozumiem, że to był przytyk ad presonam? Jednakże osobiście uważam podobnie jak Ty, że nie idąc do wyborów dajemy ciche przyzwolenie na brak zmian, tudzież, na zmiany, które nam nie muszą pasować a zostały zatwierdzone dyktatem mniejszości, która udała się do urn. Niestety, nawet aktywność wyborcza nie gwarantuje, że politycy będą działać tak, jak oczekują od nich wyborcy - dla dobra ogółu, nie wyróżniając tzw. grup interesów i nie gnębiąc ,,szarego obywatela". Politycy w naszym kraju pokazują dobitnie wszystkie słabości systemu demokracji, bardzo dobitnie komentuje ten fakt, wedle mnie, ten demot: http://demotywatory.pl/4713648/W-demokracji-odpowiedzialnych-rzadzacych .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2016 o 23:57

avatar ~strz
+8 / 16

Tylko nie mowcie,ze jakas instytucja odebrala pieniadze.To nie prawda,pod wnioskiem podpisały sie konkretne osoby.Trzeba je odnalzec i umiescic w necie.Skoro nie wstydzili sie takiej decyzji,to nie beda pewnie mieli nic przeciwko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A atheist
+1 / 9

Nie rozumiem, czego się czepiacie.
Przecież to jest normalne w socjalizmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zx
+2 / 4

To jest decyzja konkretnych osób, które mogą podjąc inną decyzję, ale po co? Przecież dla swych kolesiów muszą mieć zapas decyzyjny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Squiki
+4 / 4

Dobra, to teraz powiedz co możemy z tym zrobić i jak to naprawić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dobrad
+3 / 7

Oj dzieci. Wy zawsze zabieracie się za problem od pupy strony. Wiecie co niszczy nas kraj? Cwaniactwo i kombinatorstwo. Żyjemy w systemie który nagradza cwaniaczków, a karze ludzi uczciwych. Ot i cała fliozofia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Michał
-3 / 7

Czy jak zepsuje Ci się na przykład lodówka to uważasz, że nie jest Ci ona do czegokolwiek potrzebna? Czy może jednak chcesz ją naprawić lub wymienić na nową?
Tak samo jest z państwem. Jest potrzebne. Kto będzie utrzymywał np. służby ratunkowe? Tylko to państwo powinno działać na rzecz obywateli, a nie przeciw nim. Zamiast jest likwidować trzeba po prostu naprawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
+4 / 8

"Tak samo jest z państwem. Jest potrzebne. Kto będzie utrzymywał np. służby ratunkowe?" Straż pożarna w wielu miejscach jest dobrowolna i ludzie sami się zgłaszają do pomocy. O prywatnej medycynie też pewnie nie słyszałeś. http://demotywatory.pl/4702251/Bastiat-sie-mylil-Oni-dobrze-widza-ze-my-chcemy-zeby-rynek "Tylko to państwo powinno działać na rzecz obywateli" To utopia. Rynek zawsze będzie lepiej i wydajniej działał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady202
+1 / 1

Tylko co raz trudniej wierzyć, że to państwo da się jeszcze naprawić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lady202
+2 / 2

A, że państwo jest potrzebne to się zgodzę. Musi być jakiś rząd bo inaczej kto ustanawiał by prawo, byłaby anarchia, ludzie by nie wiedzieli co jest legalne co nie, i jak to zmienić. Ale nasze państwo się wpieprza w nie to co powinno, jest nazbyt opiekuńcze i zostawia za mało miejsca na inicjatywę i za dużo miejsca na podatki. grimes na prywatną służbę zdrowia nie wszystkich stać. A policja też się z samych mandatów nie utrzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
+4 / 6

To ją spotkała lekcja dorosłości. Ciekawi mnie na jakiej podstawie zabrali zasiłki. To nie był dochód tylko zbiórka na leczenie. To tak jakby zabierali wsparcie osobom na które jest zrzutka w celu np. sfinansowania terapii w USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~abc12
+9 / 9

Na razie do jest dochód, bo pieniądze nie zostały przelane na wybraną przez panią Annę fundację. Obecnie, mając część tych pieniędzy (po połowa trafiła jednak do fundacji), chora może je wydawać na dowolne cele, nawet te nie związane z leczeniem. Więc, moim zdaniem, to jest dochód. Pani Anna ma czas do 8 grudnia, by przelać resztę i będzie po sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The___Atheist
+2 / 6

Muszą być skądś pieniądze na 500+,prawda? Zwiększenie ściągalności podatków w praktyce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~abc12
+7 / 15

Patologią jest podawanie takich informacji, by wywołać u ludzi złość. Przypomnijcie sobie, że to była zbiórka charytatywna, więc pieniądze nie mogą być wydawane na dowolny cel (np. sportowy samochód, czy wakacje), tylko na rehabilitację chorej. Nad tym ma czuwać fundacja (wybrana przez chorą), by pieniądze były wydawane zgodnie z przeznaczeniem. Inaczej mamy otwartą furtkę do prania brudnych pieniędzy. Pani Anna część pieniędzy przelała na konto fundacji, część nie, bo: "nie wiedziała, że od pozostawionych sobie pieniędzy będzie musiała zapłacić od tego podatek". Teraz już wie. Pani Anna ma czas do 8 grudnia, więc spokojnie może sprawę załatwić bez medialnej szopki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LoLekkkkkkk
-3 / 5

No i zemściły się biurwy :(
Zredukować ta patologie urzędniczą do niezbędnego minimum.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadzio132
-3 / 3

No to jak w takim świecie żyć nie chcesz to musisz niestety umrzeć, albo wyjechać gdzieś, gdzie nie ma ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
+5 / 5

@sadzio132 Wole go zmieniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadzio132
-1 / 3

@grimes A zmieniaj, proszę bardzo, tylko, nie chcąc cię zniechęcać oczywiście, powiem ci, że jest to ciężkie zważywszy na to, jak wielu ludzi masz przeciwko sobie w tym momencie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Prestidigitator4
+3 / 3

I gdzie teraz est szeryf śmieć Ziobro i cała reszta szlachetnych j*banych patriotów i dobrych katolików z PISu? No pomóżcie k*rwa, to wasz urzędnik czy zrzucicie to też na lewaków, PO i Putina?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kilden
-1 / 1

Było to w Wielkopolsce a w Wielkopolsce monopol w samorządach ma PO, nie rozumię co ma PiS do tego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxzxx
0 / 0

@Prestidigitator4 A dowiedziałeś się którzy urzędnicy są sprawcami wydarzenia? Jak tak to proszę podaj źródło. Jak nie to uprzejmie doradzam najpierw doczytać a potem komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kojot_pedziwiatr
-1 / 3

Autorze: Nie chcesz żyć to się zabij. Na tym świecie nie ma takiego miejsca gdzie będziesz prawdziwie wolny od państwa i prawa, więc jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie tego świata. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~macie_swoje_PIS_PO_PSL_N_ITD
+2 / 4

Ehh... Korwin powtarza to już od 40lat, ale ludzie to bezmyślna, tępa tłuszacza, która potrafi tylko po bandycku wyciągać łapy po kasę innych ludzi (tak ku*wa 500+ to takie samo złodziejstwo jak włamanie do czyjegoś domu i wyniesienie mu pół chałupy) i zamiast zastanowić się, zrozumieć celowo użyte przejaskrawienia to cały czas tylko hitler, pedofilia, zabijanie inwalidów, ozjasz, maszyna z przyszłości, reptilianin itd. "Szkoda strzępić ryja", że aż pozwolę sobie zacytować klasyka. yt: watch?v=9Q6M6WSboAA

Nie mówię, że trzeba się ze wszystkim zgadzać. Cholera, sam mam sporo zastrzeżeń ale obecnie to jedyna opcja w tym debilizmie, przepraszam demokracji, jaka obecnie panuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aypeross
+1 / 1

dobra zmiana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PowodzeniaŻyczę
0 / 0

Jak nie chcesz to sznur, pętelka i szukaj gałęzi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Max_Rockatansky
-3 / 9

Bandyctwem jest zmuszanie innych ludzi, do płacenie na jakąś chorą mamusię. Socjalizm to zło, ale w tym przypadku urzędnicy mieli rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajpa25
-1 / 3

"..na jakąś chorą mamusię..." twoja też musiała być chora że takiego buraka urodziła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Aaew
-2 / 4

@Max_Rockatansky Masz szczęście mistrzu, że Cię nie znam z reala, bo gdybym zobaczył twój parszywy ryj wypowiadający to co tu napisałeś dostałbyś takiego strzała, że odczuli by to twoi zmarli przodkowie do 10 pokoleń wstecz, i z bólu nasralli ci w mordke.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxxl12
-1 / 1

Oblicze biur(w)okracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mahoganytown
+2 / 2

dlatego fajnie,gdy już będę za granicą po latach - zmienię obywatelstwo,bo wstydze się tego chorego państwa,patologia goni patologie,co będzie dalej ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~324234
+1 / 1

Państwo to my. Rząd ma nas w dupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxzxx
-1 / 1

Tak nadal uważam że Te państwo jest mi potrzebne. Nawet jeśli dochodzi do takich patologii. Czy dba? raczej niespecjalnie ale w większości spełnia swoje obowiązki. [Np takie jak egzekwowanie prawa karnego w celu oddzielenia ludzi stanowiących zagrożenie(np.morderców)].
Zwróciłbym uwagę ,że o to państwo nie dbają też obywatele gdyż na przykład: zamiast doczytać o swoich kandydatach na wyborach w efekcie czego podejmują nie jednokrotnie złe wybory a następnie na nie narzekają (nie pisze o wszystkich)
Należy wziąć też odpowiedzialność za swoją opinie (która wbrew pozorom też ma znaczenie jeśli ją się gdziekolwiek głosi)choć jest to w gruncie rzeczy ciężkie i sam mam z tym problem.
Oczywiście to moje zdanie i każdy ma prawo się ze mną nie zgodzić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2016 o 20:56

avatar Caro112
+1 / 1

Z tego co sobie przypominam to jakiś ch*j ją podkablował, a urzędasy robią to bo takie mamy powalone prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dogi4160
-1 / 1

Taki jest świat i jednym postem, go nie zmienisz. Masz do wyboru albo w nim żyć albo się zabić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jaskierrro
+2 / 2

Czekałem na tego demota. Gdzieś koło 12 w radiu słyszałem że te pieniądze nie zostaną jej odebrane. Byłem pewien na 100% że zaraz pojawi się demot takiego typu..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Moister
+1 / 1

CO za skurrwysyństwo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+2 / 2

Jak ja uwielbiam takie demoty! Oczywiście chciałbym, żeby nigdy nie powstały z powodu braku takich patologii w Polsce. @grimes , niestety "dobra zmiana" idzie w kierunku dalszego łupienia ludzi i socjalistycznych patologii. A ta sytuacja z tym kiermaszem, to jest KU*WA skandal! Kolejna z kobieciną chorą na raka, co bułki sprzedawała. Patologiczni złodzieje nami rządzą, rządzili i niech się to w końcu wszystko zwali to może odbijemy się od dna, bo ratować i naprawiać już nie ma czego. Socjalizmu nie da się naprawić, trzeba go wywalić na śmietnik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Japonczyk
-1 / 3

żydowski plan NWO. Wdraża go wiele prożydowskich państw wliczając Polskę. Prawo dla rządzących. Reszta to szara masa do napędzania gospodarki i napychania kieszeni mafiom paliwowym, bankowym i innym temu podobnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Andrzej22222222222222
+1 / 1

@Japonczyk
Daj już spokój tym żydom. Możemy powiedzieć, że współpracują z kosmitami i też powstanie o tym milion filmów w internecie. Ludzie nie lubią ich, bo mają talent do interesów i zarabiania kasy(nie zapominajcie, ze każdy gra pod siebie, kolor skóry czy wyznanie nie mają tu znaczenia). Prawda jest taka, ze politycy dobrze wiedza, ze nie poniosą kary(nieważne co odwalą). Nikt nic im nie zrobi, jedyne co potrafimy to wylewać swoje żale w internecie albo organizować nic nie znaczące marsze. Taka prawda. Ludzie narzekają na wszystko, a jedyne na co ich stać to komentowanie. Tak naprawdę zasługujemy na takie traktowanie. Każdy jest ekspertem w internecie, ale w życiu jesteśmy bierni. Nie łudźcie się, że jakieś szeroko rozumiane akcje coś zmienią, one tylko uspokoją wasze sumienie. Chodzi mi o coś w stylu: będę jadł 1 bułkę zamiast 2 rano, a ktoś przyjdzie mi dziękować, że dzieci w Afryce będą miały co jeść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rodzinakasi
+2 / 2

A jak mówiłem by głosować do sejmu na partie Korwin, by tacy ludzie jak Korwin, Wipler, Berkowicz i inni zniszczyli tą biurokratyczną patologię, to nie, "bo usłyszałam w telewizji jak Korwin źle wypowiedział się o kobietach. To teraz ludzie czytający tego demota, a wcześniej głosujący na pis/po macie. Obyście zdechli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sasquad
-1 / 1

A może byście tak hejterzy najpierw doczytali? Kobieta dostała TYLKO zawiadomienie o wszczęciu postępowania, bo urząd ma obowiązek takie wszcząć i ja o tym powiadomić. Wynik tego postępowania czyli decyzja to całkiem inna sprawa. To postępowanie pewnie skończy się zapewne umorzeniem, ale co nieczytate cymbały sobie w necie pohejtują to wasze, no nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gosc123456y
+1 / 1

Nie istnieje taki twór jak urzędnicy. Odpowiedzialny zawsze ma imię, nazwisko i adres. Ma zawsze pysk, który można obić. Ma zawsze rodzinkę, o którą się martwi. A pójście do pracy w budżetówce to po prostu zdrada, a zdradę trzeba karać z całą surowością

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hagan
+1 / 1

Niech wkroczy Ziobro, niech poleci parę głów, niech będzie dany przykład na całą Polskę, żeby urzędasy kierowały się nie tylko przepisami, ale też empatią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mikor_
0 / 0

A ludzie dalej głosują na popis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~precz_z_socjalizmem
0 / 0

Nie chcę niczego od państwa, ale nie chcę też, żeby państwo chciało coś ode mnie. Pomocą potrzebującym powinny zajmować się fundacje, a nie państwo z rozdętą biurokracją. Fundacje pomagają potrzebującym indywidualnie - pomoc nie idzie wtedy do patologii. Zasiłki są automatyczne i niejednokrotnie trafiają do meneli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZainwestojWMozg
0 / 0

Z tego co widziałam to nikt jej nie odebrał zasiłku tylko zostało wszczęte postępowanie w tej sprawie.
Wszędzie kłamstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gośśćć
0 / 0

Tego się, k***a, nie da skomentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczorex
0 / 0

I jeszcze się dziwią, że ludzie masowo wyjeżdżają z tego kraju...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem