Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
22 40
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kircholm
-2 / 10

Ja też zacząłem wyłączać komentarze pod demotami, bo waszego propagandowego ujadania nie da się już czytać. Co ciekawe, faktycznie najgłośniej ujadają właśnie ci, których xPatriotaPL wymienił w swoim democie a ocena pod owym demotem świadczy tylko o tym, iż duża większość rozumie to przesłanie i się z tym zgadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+3 / 5

@kircholm ja wiem, my rzadko się zgadzamy, ale ja nie "ujadam" :D Pisze komentarze, czasem więcej, czasem mniej, zależy jak mam czas :D a problem w tym, że on nie wyłączył na swojej ścianie, widziałem wcześniej inny komentarz, usunął, dodałem ja, też usunął, zostawia tylko te, które go chwalą... Wiesz, nie robiłbym tego demota gdybym nie został wywołany do tablicy, ale jak ktoś mi zarzuca manipulacje to niech poda gdzie i kiedy i da szansę na odpowiedź... I tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misiawy
+1 / 7

@kircholm Komentarze na ścianie? Nie wszyscy dorośli do internetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-5 / 9

@bigr10
Miałem nie odpowiadać ale znowu kłamiesz i manipulujesz.

Nie, nie zostawiam tych które mnie wychwalają. Wystarczy wejść na mój profil i zobaczyć. Kolejne kłamstwo z Twojej strony.

Dodatkowo nie zamierzam jak niektórzy prowadzić z takimi kłamcami jak Wy rozmowy na "ścianie" właśnie po to, żeby mnie zaraz ktoś nie posądzał o kasowanie niepochlebnych czy niewygodnych odpowiedzi.

Chcesz podyskutować, możemy podyskutować tutaj.

Chociaż przyznam szczerze, że i na to nie mam ochoty patrząc na Wasze kłamstwa, manipulację, hipokryzję i obłudę.

Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 8

@misiawy Jakaś sugestia z tym Twoim demotem?

Ja nie mam z tym problemu. Bardzo chętnie spotkałbym się bez tego "parkanu" w postaci internetu i podyskutował na różne tematy twarzą w twarz. Czy to z Tobą czy innymi ujadającymi tutaj. Wtedy też moglibyśmy wyjaśnić kwestie "dorosłości" :)

Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misiawy
+2 / 6

@xPatriotaPL O czym z tobą chłopcze dyskutować? O ortografii? Gdzie cię nauczono pisać "narodu Polskiego"? To pewnie "z szacunku" tak piszesz i robisz błędy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+2 / 2

@xPatriotaPL to daczego usunąłeś mój komentarz? Przecież był odpowiedzią na Twojego demota... Sam mnie wywołałeś do rozmowy, nie dałeś mi szansy na odpowiedź pod swoim demotem, na ścianie komentarz usunąłeś, dopiero teraz, kiedy wstawiłem demot i nie możesz tego sam usunąć to nagle jesteś gotowy do rozmowy, jakbym nie wstawił to dalej byś nie był? :D Ja pokazałem, że usuwasz komentarze, teraz pokaż gdzie kłamałem ja, że wstawiłeś takiego demota...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 6

@misiawy I to wszystko co chciałeś napisać Synku? :) Teraz już wiesz doskonale dlaczego z ludźmi Twojego pokroju odechciewa się rozmawiać :)


@bigr10 Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? :)

Nie odezwałem się dlatego, że zrobiłeś tego demota lecz ponieważ po raz kolejny skłamałeś mówiąc, że zostawiam jedynie pochlebne komentarze na mój temat.

Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misiawy
+4 / 6

@xPatriotaPL - Dresiarz robiący błędy ortograficzne, usuwający komentarze ze ściany pisze do mnie "Synku" i "Pozdrawiam". Polska patologia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+2 / 8

@kircholm Rozumiem więc zę w waszym mniemaniu, dyskusja to ujadanie? Może dlatego nie chcecie publikacji komentarzy, bo zwyczajnie, wasze demoty przegrywają z logiką, rozsądkiem, zdrowym myśleniem. Myśleniem w którym jest miejsce dla wszystkich. Np. kolega @misiawy, bardzo się uraził tym, ze zwróciłem mu uwagę na pewien mały uszczerbek w jego myśleniu. O ile odniesienie się do kundla ujadającego, takiego małego, to taki misiawy zakozaczy, ale jak tylko w miejsce kundla, postawić dobermana, to nagle, ktoś śmie podważać jego opinie.

Szanowni państwo, nie wiem na jakim poziomie jest wasza wiedza historyczna.. Może lvl Suski, a może lvl Wołoszański. Przypomnę więc, że komunizm miał być po wsze czasy a III Rzesza minimum 1000 lat. Gdzie są owe ustroje? Praktycznie nigdzie.
Dzisiaj nie mówicie o niczym innym jak o tym, jak to za Peło było źle, i wam nie dobrze. A teraz jest lepiej? Gdzie wasze demoty o nowych podatkach, których w 2017 przybędzie kilkanaście? I nie łudźcie się, Nie dotkną one najbogatszych czy klasę średnią. Dotkną tylko tych najbiedniejszych.

Cały czas podkreślacie jak to walczący o poszanowanie prawa, to esbecy i komuchy. Bardzo przepraszam, ale pozostawię już Piotrowicza w spokoju... On przecież wspomagał opozycję jak mógł.. Płakał jak oskarżał.
Co jest śmieszne w waszym ślepym krytykowaniu? Nie widzicie jak wielu działączy Solidarności lat 80 mówi "Nie". Cały komitet honorowy Solidarności, złożony z działaczy lat 80 mówi NIE dzisiejszej farsie. Czy oni też są komuchami? Jakoś dziwnie przechodzicie nad ojcami taklch postaci jak ojciec Ziobry, rodzina Kaczyńskich - urzędników i prokuratorów z czasów najgłębszego PRLu... Ale i tak napiszecie że to są prawdziwi Polacy.
Proponuję więc Wam, Towarzysze, abyście zajrzeli na pierwsze strony Demotów, tym czy one kiedyś żyły i zobaczcie co z nimi zrobiliście dzisiaj, Wy naprawdę myślicie,że wrzucając obrazki jesteście WIELCY? Naprawdę myślicie że wrzucając obrazek o polskim kierowcy, zamordowanym w Niemczech, i do tego jakiś tam komentarz ala "muslim" jest CZYMŚ? Nie, jest niczym. Zerem.
Inna sprawa to Amber Gold. Śmiech mnie bierze jak ktoś dyskutuje, chce wmanewrować Tuska w coś, w czym go nie było :D Ale już sprawy Skoków, gdzie osobiście senator dobrejzmiany jest wmieszany, to już jest ok? Moralność Kalego, jaka was dotyka jest porażająca.

Ja wiem i w pewien sposób się zgadzam że Angela za bardzo chciała... Ale nie zapominajcie, że Polaków w czasie wojny także nazywano uchodźcami, a wielu z nich znalazło spokój w Iranie. Dzisiaj naszej pomocy potrzebują Syryjczycy. Naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest wyrwać dzieci z koszmaru wojny. My wojny nie znamy, Znamy ją z gier. Pomyślcie jednak przez chwilę, czy wasze dzieci w chwilach grozy, nie zasługują na ratunek?
Pamiętacie puente filmu "Czas zabijania" w której adwokat, w ostatniej mowie, opowiada o dramatyzmie zgwałconego dziecka, torturach, próbie zabójstwa i o tym jak jej ojciec zabija oprawców? Pamiętacie te ostatnie słowa - "A teraz wyobraźcie sobie że jest biała".. Wy popatrzcie swoje na swoje dzieci i wyobraźcie sobie jak one są skulone pod gruzami. W każdej takiej chwili spoglądam na moje córki i je tulę. Bo nie wyobrażam sobie że one mogłyby tak cierpieć.
Wasza postawa, jest smutna. Brunatna. uważacie że możecie więcej dzisiaj?Nic nie możecie. i to jest największa ironia.

Podoba mi się wasze nawiązanie do lewactwa itp itd.. Przypomnę więc wam drogie prawiczki, że to ruchy lewicowe, a nie prawicowe, wywalczyły wasze prawa do urlopu płatnego, do godnych warunków pracy, do możliwości leczenia się, do wolności słowa, do tego że możecie dzisiaj wrzucać co popadnie.
Gdyby waszymi kategoriami oceniać komunę, to należy powiedzieć, że była to władza prawicowa.
PIS nie robi nowych rzeczy, nie znanych Polsce i Polakom. Ile wy macie lat? Zapytajcie rodziców, jaka władza oczekiwała że Wasze paszporty leżały w urzędzie? Jaka władza ograniczała media? Jaka władza zwalczała sektor prywatny i wszelkie przejawy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+2 / 6

@xPatriotaPL proszę kolejny raz... Podaj jakiś przykład mojego kłamstwa, że napisałeś w democie, że jestem kłamcą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-5 / 7

@misiawy
"Dresiarz robiący błędy ortograficzne, usuwający komentarze ze ściany pisze do mnie "Synku" i 'Pozdrawiam'. Polska patologia..."

Ciekawe wnioski wyciągnąłeś Synku, nie powiem :)

Chętnie bym się do tej zabawy przyłączył ale niestety nie mój poziom.

Wystarczy mi popatrzeć na Twojego demota na którym flagę Monako podpisałeś: "Wielu ludzi na całym świecie chciałoby żyć w kraju takim jak Polska".

Więcej wiedzieć na Twój temat nie potrzebuję :)

Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+1 / 3

@xPatriotaPL rozumiem, że wyzwałeś mnie od kłamców, ale nie masz przykładów kiedy skłamałem...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+1 / 7

@kircholm Wiem że nie doczytałeś, ten komentarz jest zbyt prosty i zbyt dosłownie opisujący gawiedź, myślącą, że myśli. A ludzie inteligentni mają to do siebie, że odpowiadają na komentarz, dopiero po przeczytaniu całości. Przynajmniej ja tak robię. I tak, uważam że w zalinkowanym democie jest nie tylko brak logiki... Jest tego dużo więcej. Po pierwsze, podaj mi dane w których jest wskazane owe 95%? Nie ma takich. No chyba że jako ogół uważasz tylko owe dwadzieściakilka procent z pośród 100 % uprawionych do głosowania? To jeden z pierwszych... Dlaczego mówi się Pislam? Dlatego że metody są zupełnie takie same. Wiem, za trudne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kircholm
-4 / 6

@barabarabarabum Przeczytałem dokładnie jak brzmi twój login, bo nie kojarzyłem cię, następnie przejrzałem twoje "demoty" i cieszę się, że nie wszedłem z tobą w dyskusję :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 4

@barabarabarabum

Ja przeczytałem Twój komentarz. Zatem proszę Cię bardzo podaj mi przykłady tych "podobnych metod" bo bardzo jestem ciekaw w czym tak PiS przypomina islam.


@bigr10

Dobrze rozumiesz. Chodzę sobie po portalach typu demoty i losowo nazywam ludzi kłamcami i manipulantami :)


Każdy ma jakieś hobby.


Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+3 / 5

@xPatriotaPL ale to jest z Tobą coś nie tak... Nie wiesz, że nie powinno się wyzywać ludzi bez przyczyny? Bo na to wygląda, robisz dobrą minę do złej gry, uśmiech itd, ale tak na serio wiesz, że zrobiłeś źle i jakbyś był przyzwoity to byś przeprosił...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 4

@bigr10

I dlatego właśnie dlatego, że "skłamałem", demot ma tyle polubień mimo iż został już raz przez któregoś "rzetelnego" zarchiwizowany :)

Jak widać ludzie doskonale znają Wasze nicki i jednakże popierają moją opinię na Wasz temat.

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+1 / 3

@xPatriotaPL nie czaję Twojego komentarza, piszesz bez ładu i składu... Ale tak na przyszłość, zastanów się, spójrz w lustro i się zastanów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kircholm
-2 / 6

@bigr10 Ja swoją ścianę wyłączyłem, po co chłonąć ewentualne negatywne "wibracje" :) a na pozytywnych mi nie zależy, wystarczą mi te w realu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misiawy
+1 / 3

@kircholm Ściana ma to do siebie, że każdy kundel może na nią nasikać. A zazwyczaj to jedyna "przyjemność" w życiu takiego, więc nie po chrześcijańsku jest ją odbierać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+2 / 4

@kircholm i dobrze, Twoja decyzja, mi tylko chodzi o to, że nie można ot tak oskarżać kogoś o manipulacje, a samemu... "się wybielać" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 6

@jamachama Słuchaj, mam lepszy pomysł. Spotkajmy się twarzą w twarz i zobaczymy kto jest kim :)

Co Ty na to?

Skończyłem ze słownymi przepychankami z ludźmi Twojego pokroju. Kłamcami, manipulantami, hipokrytami i obłudnikami.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bigr10
+3 / 5

@jamachama jak widzisz nie ma sensu... Wyzywa, obraża, nie wie chyba sam czemu... Się zastanawiam czy nie ma tego we krwi... Jakby miał chociaż minimum kultury to by przeprosił, a nie próbował tutaj demotami innych pouczać...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem