Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Rhanai
48 / 58

każda okazja żeby przemycić cycki dobra, nie? ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ciomak12
7 / 9

@Rhanai nic dodać nic ująć ;)

avatar Marin230
10 / 24

Tych atrakcyjnych to naliczyłem raptem dwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxx124
-2 / 4

@Marin230
ja 3: 1 4 i 9

avatar testttttt
32 / 36

Och! Straszne! Chłopak został "wykorzystany" i mógł być z tego dumny do końca życia, a wszyscy koledzy mogli mu zazdrościć...
Straszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 stycznia 2017 o 9:28

avatar Zgadnijcie
46 / 46

I zamiast siedzieć cicho i dalej ruchać to debil pewnie się pochwalił na całą szkołę

avatar ~asdfdsasweeee
0 / 12

Ale jeśli 14-stolatka zrobi ci loda, bo chce, bo ma ochotę, to już tej pobłażliwości z strony ludzi nie ma.

avatar ~kamileo123456
-2 / 2

@testttttt Zróbcie taką sama galerę ale z brzydkimi nauczycielkami (zamiast wypacykowanych lalek), to wtedy internauci będą już surowszy.

avatar testttttt
4 / 4

Co wy pinkolicie? 14-latek byłby dumny, że przeleciał nawet pasztet.
Co do 14-latki za to to jest zupełnie inna kwestia.
Kobietę facet ma obowiązek chronić. Więc wykorzystanie kobiety (do 15 roku nie ma żadnych praw kobita, więc de facto powinieneś mieć zgodę na piśmie rodziców ;-) ) powinno być surowo karane.

avatar Kompleksowy
2 / 8

@testttttt
"Co do 14-latki za to to jest zupełnie inna kwestia."
Ot dyskryminacja mężczyzn. Nie mają prawa być chronieni przez prawo jak kobiety.

"Kobietę facet ma obowiązek chronić."
Gunwo ma, a nie obowiązek. Kobieta powinna sama zadbać o swoje bezpieczeństwo, a nie facet.

"Więc wykorzystanie kobiety (do 15 roku nie ma żadnych praw kobita, więc de facto powinieneś mieć zgodę na piśmie rodziców ;-) ) powinno być surowo karane."
Ale przelecenie 14-latka już karane nie powinno być. Ot czysta "logika".

avatar testttttt
6 / 6

@Kompleksowy - i dlatego jesteś sam.
Jeżeli uważasz, że facet nie powinien chronić swojej rodziny, to wracaj do przedszkola. Tam dzieci także nie muszą chronić kobiet.
Co do "dyskryminacji mężczyzn". Ktoś Ci solidnie wyprał mózg. Wiesz, że kobieta fizycznie różni się od faceta? Biologicznie przez to ma inne funkcje. Dlatego facet ma ryzykować życie, by chronić kobietę, a kobieta powinna być traktowana jak kwiat. Jeden co prawda jest kwiatem trującym i lepiej go trochę unikać, ale o większość należy dbać. Jak już pisałem: jak tego nie potrafisz zrozumieć - wracaj do przedszkola, bo mój syn mając 4 lata rozumiał to i potrafił bronić swoją starszą siostrę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2017 o 17:52

avatar Kompleksowy
1 / 7

@testttttt
"Jeżeli uważasz, że facet nie powinien chronić swojej rodziny, to wracaj do przedszkola. Tam dzieci także nie muszą chronić kobiet."
Piszesz teraz o czymś zupełnie odmiennym. Mowa jest o różnicach w ochronie 14-latki oraz 14-latka. I wiesz co? Jestem za ochroną obojga, a nie tylko dziewczyny. Jeżeli mamy chronić tylko jedną grupę tylko dlatego, że ma cycki i zwie się kobietą, to wolę nikogo nie chronić.

"Wiesz, że kobieta fizycznie różni się od faceta?"
Owszem, ale to nie ma nic do rzeczy. Może mieć przy sobie narzędzia do ochrony.

"Biologicznie przez to ma inne funkcje"
Feministki się obrażą za to :)

"Dlatego facet ma ryzykować życie, by chronić kobietę, a kobieta powinna być traktowana jak kwiat."
Większej głupoty nie czytałem od... wczoraj. Dlaczego mam ryzykować życiem dla kogoś kogo nie znam, kto dla mnie nic nie znaczy? Bo jest kobietą? A co to kobiety jakieś święte krowy są, że mam nadstawiać tyłek, bo..."bo tak"?

"i dlatego jesteś sam."
I dobrze :) Związki są zbędne, generują problemy, koszty (materialne i niematerialne).

avatar testttttt
3 / 3

@Kompleksowy - bo to Twoja powinność jako nawet Chrześcijanina. Jeżeli nie jesteś Chrześcijaninem - moralny obowiązek społeczny. Należy zawsze chronić słabszych.

"Feministki się obrażą za to :)" - sam piszesz jak feministka twierdząc, że chłopaka należy tak samo chronić, jak dziewczynę.

avatar Kompleksowy
2 / 2

@testttttt
"woja powinność jako nawet Chrześcijanina. Jeżeli nie jesteś Chrześcijaninem - moralny obowiązek społeczny."
W różnych rejonach świata moralność wygląda inaczej. Nie wiesz jak wygląda mój światopogląd, jaką kulturę kultywuję. I żaden obowiązek, młode dziewczyny, jak i młodych chłopaków powinno się chronić na równo. Zdaję sobie sprawę z tego, że w pewnym wieku chłopaki chcieliby bzykać wszystko co popadnie i to fajna dla nich sprawa, ale uwierz mi, mogą być chłopaki, którzy raczej wykorzystani być by nie chcieli, np. przez pedofilów. Więc skończ bredzić na temat nierównego traktowania, bo w tym momencie brak ochrony młodych ludzi (dziewczyn i chłopaków) ma się nijak to Twoich słów o "ochronie słabszych."
14-latek ma niewielkie szanse z dorosłymi. Widzę u Ciebie podwójną moralność, chronić dziewczyny, ale młodych chłopaków to chciałbyś podymać, hm?

Reasumując i kończąc tę dyskusję, nie zgadzam się z poglądem, jakoby tylko dziewczyny powinny być chronione.
Finito

avatar testttttt
0 / 0

@Kompleksowy - znowu sam sobie przeczysz. To chłopak przeleci "kobietę - pedofila", a nie kobieta faceta. To on ją pozna "dogłębnie". I tylko o takiej sytuacji tu mówimy. Sex homo to inna para kaloszy, o czym tutaj w ogóle ja się nie zagłębiałem.
Taka sytuacja zawsze powinna być traktowana jako gwałt.

Widzisz: w normalnym kraju jest to rozwiązane proste: nie ścigania z urzędu przestępstw, tylko na wniosek poszkodowanego/poszkodowanej. Jeżeli jest to wiek < 15 lat, to rodzice mają pełnie praw i wtedy rodzic może zdecydować o takim ściganiu. W normalnym kraju zaledwie kilka przestępstw jest ściganych z urzędu (przeciwko krajowi), a reszta tylko na wniosek poszkodowanego.
Wtedy nie ma sytuacji, kiedy mnie prokurator wypytuje o dane lekarza medycyny pracy sprzed 6 lat, ponieważ "on mnie oszukał", bo "nie miał uprawnień".

avatar Kompleksowy
0 / 2

@testttttt
"To chłopak przeleci "kobietę - pedofila", a nie kobieta faceta. To on ją pozna "dogłębnie". I tylko o takiej sytuacji tu mówimy."
Innymi słowy chłopak przez kobietę nie może zostać zgwałcony? Dziękuję, nie mam więcej pytań. Miłego dnia.

avatar testttttt
0 / 0

@Kompleksowy Kiedy tak napisałem?
To jak rozumiesz: "ściganie przestępstw tylko na wniosek poszkodowanego/poszkodowanej."
Omawiane tutaj wszystkie przypadki były ścigane "z urzędu" i WBREW "poszkodowanym".
Więc po prostu nie wkładaj mi jakichś słów.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2017 o 20:26

avatar binka02
-2 / 12

Jakoś mało tych atrakcyjnych, za to naliczylam 8 brzydkich, podstarzałych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar worm
3 / 5

a jak ja chodziłem do szkoły to nie było ani nawet w połowie takich pieknych anmi tak chętnych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dncx
18 / 20

Z punktu widzenia moralności jest to ciekawe. Kiedy nauczyciel mężczyzna spotykałby się i uprawiał seks z nastoletnią dziewczyną 14-15-16 lat) to nazwano by go zwyrodnialcem i pedofilem. Nawet jeśli by sama dziewczyna tego chciał i się np. zakochała. Ale jeśli to była nauczycielka, to już nie ma opinii, ze to zwyrodnialstwo i pedofilia, nawet gdyby ten chłopak tego chciał i zakochał się (co jest możliwe i zdarza się). I tak oto mamy podwójne zasady moralne. Bo to, że to niezgodne z prawem i wielu z tych kobiet zostało aresztowanych i skazanych, to jedno, a głos opinii publicznej to drugie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomek_s
5 / 9

@dncx Często nie zostały skazane , a nawet jeśli otrzymały znacznie mniejszy wyrok niż mężczyzna w tej samem sytuacji. Zdarzyło się nawet , że taka pedofilka pozwała potem swoją ofiarę o alimenty i wygrała.

avatar zaymoon
-2 / 2

@dncx
Jak to nie, połowa kobiet na tych zdjęciach jest w kajdankach.

avatar ~wertrt
0 / 0

czyli połowa odpowiedziała za swoje czyny

avatar ~Słabe123
9 / 9

Jak dla mnie to zdjęcia całkiem przypadkowych kobiet zebranych w niby tematyczną galerię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adawo
3 / 3

Niektórzy to mają szczęście, ze mną żadna nie chciała romansować. Inna sprawa, że myśl o jakimkolwiek romansie z 90% nauczycielek mnie przeraża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar raviK
1 / 1

hmmm... "atrakcyjnych" powiadacie towarzyszu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marekspec
-2 / 2

Większość zdjęć z sądu. Za co niby? Za przyjemność? Skoro coś było dobrowolne, to nie wolno za to karać. Gdybym się dowiedział, że ktoś podał nauczycielkę do sądu, to przysięgam, specjalnie dla niego przygotuję pokój tortur.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
3 / 3

Nie żeby coś ale seks z osobnikiem poniżej 15 roku życia z definicji nie jest dobrowolny (wiek może różnić się zależnie od kraju).

avatar mareczek00713
2 / 2

To jak z twoim podpisem na umowie gdzie kontrahent dał ci papierek do podarowania mu całego swojego majątku gdy byłeś pijany, naćpany i po lewatywie - twój stan, tak jak wiek w przypadku tych romansów, wykluczał udzielenie zgody.

avatar bartek000
-4 / 4

mareczek00713 - ta jasne. gdy byłeś pijany, naćpany i po lewatywie to wiek nie ma znaczenia. Możesz mieć 13 lat lub 40 i tak h,,,a będziesz wiedział co podpisujesz. To całe ustalanie wieku to pic na wodę i nijak ma się do realiów życia, Rozumiem, że seks kogoś tydzień przed ukończeniem 15 roku życia nie jest dobrowolny ale już tydzień po ukończeniu jak najbardziej tak.

avatar tomek_s
0 / 0

@marekspec To dotyczy też sytuacji nauczyciela z uczennicą ?

avatar marekspec
0 / 0

@mareczek00713 Bredzisz, jak potłuczony. Co w przypadku, gdy obie osoby nie mają 15 lat? Obie są winne? A co w przypadku, gdy ktoś jest debilem? Zawsze będzie głupi. Najpierw młody i głupi, a potem stary kretyn. (uprzedzając słowa, moje porównania były bezosobowe)

@tomek_s Poprzedni post dotyczył sytuacji, gdy uczeń sądzi się z nauczycielką. W sytuacji osób tej samej płci jest wina, wymaga to kary.

avatar tomek_s
0 / 0

@marekspec "W sytuacji osób tej samej płci jest wina, wymaga to kary" Czyli chcesz karać homoseksualizm? A
chcesz karać mężczyznę np 40 letniego za seks z 15 latką , pomimo tego , że chciała ?

avatar marekspec
-1 / 1

@tomek_s W normalnym społeczeństwie ludzie nie mają takich dylematów, wystarczy szukać osób w swoim wieku, nie zdradzać się, nie zostawiać. To my, mężczyźni dominujemy światem. Więcej możemy. Właśnie dlatego powinno się inaczej podchodzić do różnych przypadków. Tak, ukarałbym tego mężczyznę, ze względu na cudzołóstwo i ogromną różnicę wieku. Jednak nie ukarałbym 30 letniej nauczycielki, za seks z 15 latkiem. Od kiedy chłopak może, to może i koniec. Jeśli narobi sobie problemów, to jest idiotą.

avatar tomek_s
0 / 0

@marekspec Daj mi przykład 'normalnego' społeczeństwa. Inne prawa dla mężczyzn i kobiet ? Uważasz , że kobieta nie powinna ponosić takiej j samej odpowiedzialności za ten sam czyn jak mężczyzna ? Kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni więc powinny mięć te same obowiązki i ponosić te same konsekwencje za te same czyny.

avatar marekspec
-1 / 1

@tomek_s Równość to fikcja. My rządzimy i tak ma być. Kobiety natomiast powinny być traktowane łagodniej przez prawo.

avatar ANIMAVILISIUS
1 / 1

Niektóre romanse nawet z użyciem kajdanek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kartonowy
0 / 0

mfst w praktyce ehh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
0 / 0

a ja bym ruchoł wszystkie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Franklin
1 / 1

Do ludzi w wieku 20+, żeby uświadomić sobie jakie to jest zwyrodnialstwo wyobraźcie sobie, że umawiacie się z kimś, kto opowiada Wam głównie o swoich przygodach w I-II Gimnazjum. To chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem