Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
238 252
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xaan691
+14 / 14

Jakbys cytował moje życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
+4 / 4

I moje też

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anaktosiek
0 / 0

@grimes
dla jednej osoby gówno, dla drugiej świetna osoba. Opinia taka na temat danej piosenki/zespołu/nurtu jest bardzo ale to bardzo subiektywna i zależy nawet od humoru i nastroju człowieka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
0 / 0

@anaktosiek Jest to typowe pierdo_lollo osób, które się nie znają na muzyce. Utwór da się obiektywnie ocenić, wystarczy być obeznanym w temacie. Poza tym nie powiedziałem, że to gówno, ale że nie lubię tego - naucz się czytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
+2 / 2

A w jaki sposób to robisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mattian23374
+11 / 13

Jakie to jest prawdziwe. Strzał w 10. Niby tak łatwo a spróbuj tylko do jakieś zagadać to mina jak ss'man przy żydzie i już masz dość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 19Adrian90
+1 / 1

@Mattian23374 hehe dobra mina musi być lub mina jak narodowiec w kebabie :P porównanie takie samo jak by nie spojrzeć :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anaktosiek
-2 / 2

@Mattian23374

macie smutne życie, ja nie mam problemu z pogadaniem. samo zagadanie to pikuś, spróbuj to utrzymać :) No chyba, że na raz, ale to nie mój target.

a i jakby co, mam ryj jak noc listopadowa, żeby nie było, że jestem "przystojny" czy coś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+8 / 8

Bo do tych wszystkich bujd o tym jak wystarczy tylko zagadać zawsze brakuje (lub jest małym druczkiem) dopisku, że nie może być to byle kto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2017 o 2:31

avatar Prawiefajny
0 / 0

@Master_Yi Rzekłbym, że trzeba robić to z głową, a nie klepać jakieś wyuczone formułki okraszając je strachem w głosie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aaeear
+6 / 8

Może po prostu jesteście nieinteresujący? Może nie macie nic do zaoferowania? Może nie potraficie zagadać? Może źle się prezentujecie? Uwielbiam te gadki "ja jestem taki wspaniały, to kobiety są beznadziejne". Kilka darmowych porad do wszystkich samców:
1. Prezencja jest ważna dla obu stron. Ubierajcie się porządnie, w coś, co do was pasuje. To samo tyczy się fryzury.
2. Nie zaczynajcie "zagadywać" od "cześć" albo "co tam?" (naprawdę byłem świadkiem sceny, kiedy koleś podszedł do kompletnie obcej dziewczyny i rzucił tekstem "co tam?").
3. Spróbujcie być ciekawi i chociaż odrobinę elokwentni.
A, i pamiętajcie - nie jesteście w stanie spodobać się każdej kobiecie. Możecie wyglądać jak grecki bóg, mieć dwa doktoraty, willę z basenem, a i tak znajdzie się jakaś kobieta, która będzie wolała łysiejącego kolesia z nadwagą po zawodówce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
+3 / 3

Jest jedno ale co do prezencji. Jest wielu facetów(takie kobiety też się zdarzają, choć im to mniej przeszkadza gdy są ładne) którzy mają nieatrakcyjną mimikę i głos. Nawet jeśli facet jest przystojny to wciąż może robić złe pierwsze wrażenie głosem i mimiką twarzy - może robić wrażenie niepewnego siebie lub ponuraka i te cechy nie muszą być u niego autentyczne, ale i tak liczy się pierwsze wrażenie. Marny głos i niekorzystna mimika twarzy to przykra przypadłość, która bardzo niszczy życie towarzyskie, ale niestety jest zależna od genetyki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hellsgreani
+2 / 4

Jako kobieta całkowicie się z Tobą zgadzam, facet powinien potrafić w ciekawy sposób zagada, wtedy naprawdę nawet kobieta, której nie odpowiadacie z wyglądu porozmawia z wami i wtedy macie szansę ją sobą zainteresować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~klooks
+4 / 4

Pewnie jesteś brzydki, a zagadujesz do ładnych albo przeciętnych, a takie brzydkiego nie chcą. Brzydka też tak szczerze brzydkiego nie chciałaby, ale z nią jest większa szansa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riis
-5 / 5

trudno, samczyku beta. tak długo, jak nie zrozumiesz praw rządzących kobietami, które znajdziesz w m.in. książkach i audycjach Marka Kotońskiego, tak długo będziesz zerem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
0 / 2

Nie nadmuchuj ego samczyku beta ;) sam nim jesteś pisząc komentarz w ten sposób. Wiem co jest w tej książce i w tych całych poradnikach tego typu. Zgadzam się z tym, nie będę zaprzeczał. Tylko że jest coś takiego jak pierwsze wrażenie, silnie zależne od mimiki i głosu które mają na początku duże znaczenie gdy rozmawiasz z kobietą. Bez tego rozmowa będzie nieciekawa dla tej którą zagadujesz, Twój charakter pozostanie nieodkryty bo laska zniechęci się na samym początku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Prawiefajny
-3 / 5

Jak ja lubię to użalanie się nad sobą. Nie musisz informować całego świata o tym, że jesteś fajtłapą w jakiejś dziedzinie. Ciekaw jestem ile konkretnie razy zagadywałeś do dziewczyn, że doszedłeś do tak destrukcyjnego przekonania? Nie pomyślałeś, że może robisz to źle? Może zanim zagadasz odczuwasz przerażenie przed odrzuceniem i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że stawia Cie to już w przegranej pozycji? Może więc powinieneś coś zmienić w sobie, w swoim sposobie zachowania, w sposobie mówienia i obserwować jak to działa (lub nie) i próbować, próbować, próbować. Jeśli będziesz wystarczająco wytrwały i inteligentny w tym co robisz, to dojdziesz do mistrzostwa. Tu, na demotywatorach pełno było życiowych porad - tylko czym innym jest przyznawanie im racji, a czym innym stosowanie ich w życiu. Podpowiem Ci więc: nie ma porażek, istnieją tylko rezultaty. Jeśli coś robisz i to nie działa, to zrób cokolwiek innego (może zadziała). Jeśli zaś przeraża Cię dostanie kosza, to wyobraź sobie, że wynikiem Twojej próby zagadania do dziewczyny będzie brak zainteresowania Twoją osobą z jej strony. Spójrz jak dzięki temu małemu wytrychowi zmieni się Twoje nastawienie do rozpoczęcia rozmowy. Już nie będziesz sparaliżowany. Jeśli dziewczyna nie zainteresuje się Tobą - nie będziesz czuł rozczarowania, bo tego się właśnie spodziewałeś. W matematyce jest chyba takie twierdzenie, że jeśli jest jakieś małe prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś zdarzenia, to ono wystąpi przy odpowiednio dużej liczbie prób. Próbuj więc raz za razem. Działaj, wyciągaj wnioski. Poszukaj w internecie materiałów jak podrywać dziewczyny, są też książki na ten temat. Słyszałem też o kursach podrywania, wpisz sobie w przeglądarce: NLS lub NLP (choć to ostatnie nie mówi o podrywaniu, ale też będzie przydatne) Jeśli będziesz odpowiednio zdeterminowany, to wszędzie znajdziesz kawałek wiedzy, który będziesz mógł sobie przyswoić. Rada na koniec: bądź sobą, nie kreuj się na kogoś lepszego, gorszego lub innego niż naprawdę jesteś, bo najlepiej jest być sobą. Działaj, nie użalaj się. Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
+1 / 1

Dzięki, uczyłem się tego, czytałem The Game, Bad Boy Lifestyle, Davida X, dalej zagadywałem i nic to nie dało. Są ludzie którzy wyglądem i głosem robią wrażenie niepewnej siebie osoby lub zwyczajnie denerwującej - nie ma na to wpływu charakter tylko mimika i głos.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wwwke
0 / 0

@Prawiefajny @@Paradiso Samą mimikę i głos, nawet irytujący, można zdzierżyć. Musi być coś w twoim zachowaniu i charakterze, co źle działa na dziewczyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
+1 / 1

@wwwke Wydaje Ci się, tak samo jak osobie która usłyszała że jest zimno na dworze, ale nie dowierzała i potem żałowała. Mimika i głos tworzą pierwszą opinię o Twojej osobie - możesz mieć fajny wygląd, ale te dwa czynniki wyrabiają opinie nie o wyglądzie, tylko o charakterze. Pierwsze wrażenie potrafi być druzgocące, to działa nawet na poznawanie nowych kumpli, nawet koleżanki ciężko jest mieć przez te dwie rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Prawiefajny
0 / 2

@Paradiso chyba nie przeczytałeś dostatecznie uważnie mojego komentarza. Może jesteś z tych ludzi co wolą się użalać nad sobą niż działać. Skoro problemem jest brak pewności siebie, to pracuj nad poprawą swojej pewności. Są sposoby, by to wypracować i tu kłania się NLP, o którym wspominałem wcześniej. Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
0 / 0

@Prawiefajny Właśnie w tej chwili sam nie przeczytałeś dostatecznie uważnie moich komentarzy pod tym demotem. Pewność Siebie realna to co innego od tej która jest kreowana przez PIERWSZE WRAŻENIE - wygląd i głos. Ja mam taki problem, że mimika mojej twarzy i brzmienie mojego głosu już od pierwszych sekund przedstawiają mnie w negatywnym świetle. Niekoniecznie w sensie pewności siebie, ale mam słaby, cichy głos, do tego denerwującą dykcję o czym nie raz mi kumple mówili, że mam dziwną tonację głosu - jeden kumpel mi się przyznał że nie polubił mnie jak mnie poznał, ale dopiero potem zmienił o mnie zdanie. Ja się zgadzam całkowicie z wiedzą o której mówisz, tylko wy wszyscy miłośnicy nlp, podrywu itd itp nie potraficie zrozumieć tej jednej rzeczy - jak ważne jest pierwsze wrażenie, niezależne od naszego charakteru. Wy macie to szczęście, że nie robicie negatywnego złego wrażenia i wasz problem polegał tylko na charakterze i te wasze poradniki wam całkowicie wystarczały.
I dodam jeszcze, że te całe użalanie się nad sobą to frazes, są faceci którzy na co dzień użalają się nad swoimi zarobkami, niepowodzeniami w pracy, odnośnie pasji, rodziny, a i tak mają kobiety, które ich pocieszają. Jakoś to użalanie się im nie przeszkadza w powodzeniu. Ja się nie użalam nigdy przy kobietach, sęk w tym że już od pierwszych sekund mają grobową minę i chcą przerwać rozmowę - choć tak naprawdę ledwie co się odezwałem. Mowa ciała ma tu znaczenie, pewność siebie ma ogromne znaczenie, ale głos i wygląd zniechęcają kobiety na starcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2017 o 22:10

avatar grimes
-1 / 1

@Paradiso Jak jesteś pewny siebie i ciekawy to nie powinieneś mieć problemów i zamiast męczyć innym bułę rusz dupsko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
0 / 0

@grimes Nie ważne ile razy napiszę dlaczego niektórym facetom nie wychodzi, wy dalej i dalej swoje. Nie potraficie w ogóle czytać ze zrozumieniem.
Napiszę dużym literami byście pojęli - CHARAKTER NIE MA ZNACZENIA, JEŚLI OD PIERWSZYCH SEKUND DRUGA OSOBA NIE MA OCHOTY NA ROZMOWĘ Z TOBĄ.
Tak - wygląd i głos mają znaczenie, nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn.
Za dużo się naczytaliście o atrakcyjności i nie przyjmujecie nowej wiedzy. Tak jak katolicy - raz wpojonej przez księdza wiedzy nie da się zmienić żadnymi argumentami. Jesteście zaślepieni wiedzą o podrywie tylko dlatego bo wam pomogła. Nie oznacza to, że inni mieli ten sam problem co wy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2017 o 22:54

avatar Prawiefajny
0 / 0

@Paradiso Skąd wiesz, że nie wiem jak ważne jest pierwsze wrażenie? Każdy, kto ma chociażby podstawową wiedzę z zakresu relacji interpersonalnych w pierwszej kolejności zwróci uwagę właśnie na ten aspekt. Nie znam Cię, może rzeczywiście jesteś pod tym względem ułomny. Może trzeba iść do logopedy i zapytać się, czy jest jakaś rada na Twoje problemy. Czytając Twoją wypowiedź, najbardziej przeraził mnie Twój brak wiary w siebie. To tak jakbyś wydał już na siebie wyrok. Ludzie różnią się tym, na co zwracają uwagę. Jedni w życiu dostrzegają możliwości, inni widzą w nim same trudności. Możliwe, że z tego powodu moje słowa mogą być dla Ciebie nie do przyjęcia. To Ty decydujesz czy poddajesz się, czy walczysz. Ja wierzę w to, że każdy człowiek może zmienić swoje życie. Każdy, kto walczy jest jeszcze w grze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
0 / 2

@Paradiso No przykro mi, ale na pierwsze wrażenie przede wszystkim nakłada się, czy jesteś pewny siebie i ciekawy, nie tylko wygląd. Zresztą, nie ma to znaczenia, widzę ludzi z tak szpetnymi mordami, którzy kogoś mają - a i charakter też niezbyt ciekawy więc w czym problem? Może nie startuj od razu do modelek? Narzekasz, że wszystkie patrzą na wygląd a sam nie dasz szansy tym brzydszym zapewne. No i pochwal się jak to robisz, bo ciągłym gadaniem o mimice nic nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Paradiso
0 / 0

@grimes Po pierwsze ja wam tylko odpowiadam, sam z siebie nie narzekam więc nie pi*prz mi tu głupot że się żalę, skoro jedynie wam odpisuję. Po drugie nie wiem dlaczego tak ciężko wam pojąć mój problem w rozmawianiu z ludźmi - charakter, mowa ciała są ważne w robieniu pierwsze wrażenia, z tym że mimika i głos to jest to z czym fizycznie druga osoba się ściera w pierwszej kolejności i one przekłamują informacje o moim charakterze. Nawet gdy jestem wesoły, pewny siebie, mam dobry nastrój i bardzo udany dzień - ludzie odbierają mnie z niechęcią gdy mnie usłyszą i przypatrzą się mojej mimice, niwelującej odbiór moich intencji. Mam rzadką przypadłość polegająca na tym, że mimika jest niezgodna z tym co myślę i czuję. Głos tak samo nieprzyjemny, cichutki, ludzie ciągle dopytują się co mówię, choć mówię normalnie jak zawsze. Inaczej nie potrafię, tak wygląd i tak brzmię naturalnie. Nie mam nawet koleżanek przez to, bo szybko się zniechęcają po kilku sekundach gdy nawiążę rozmowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2017 o 17:20

avatar ~dddt
+3 / 3

Wszyscy tak zagadujecie do dziewczyn, a mnie to nigdy nie spotyka. Hmm...ciekawe dlaczego. Pewnie brzydkie omijacie szerokim łukiem. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Prawiefajny
0 / 2

No to Ty zagadaj do Paradiso. Ty jesteś w potrzebie, on jest w potrzebie, to może coś z tego wyjdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Odoaker
0 / 0

Pieprzony farciarz! U mnie na 96 kanałów mam 119 reklam.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem