Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
132 139
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Szok1232
+6 / 8

Aż tak? Wiedziałem że jest stronniczy, ale bez przesady to jest przegięcie. Fajnie by było to rozpowszechnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+1 / 11

nikt nikogo nie zmusza do korzystania z fejsa. ja tam nie zaglądam i nie narzekam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+10 / 12

@tomkosz Miałeś mądrzejsze wypowiedzi. Tu nie chodzi oto, czy zaglądasz i czy widzisz, czy nie, gdyby ktoś poza Twoimi plecami rozpowiadał w telewizji, ze jesteś złodziejem i kombinatorem, a Ty byś nie reagował, to w końcu byś mógł z tego nie wyjść. Nie ważne, że Ty nie czytasz, Miliony innych czytają i oglądają kłamstwa i obrazy często dotyczące kogoś, kto nie może się bronić, lub nawet po tym nie wie, że jest szkalowany,.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
-3 / 5

@Fragglesik więc w czyje dobre imię uderza taka polityka firmy? Komu szkodą? Bo w podanym przez Ciebie przypadku poszkodowany by był. A jacy są poszkodowani w tym wypadku?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BluesTata
+1 / 5

@tomkosz ja nie mam fejsa i wiem, że sporo osób teraz obrażę, ale uważam, że trzeba być idiotą, żeby go mieć!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 3

@tomkosz Poszkodowani są w związku z tym co powinno być blokowane a nie jest. Takim poszkodowanym jest każdy z nas - Polak. Dlaczego? Bo te strony mają zrzeszać ludzi którzy chcą szkalować imię Polaków.

To co tu zamieszczono jest ordynarnym przegięciem! I sugerowałbym zrobić taką "tyci" prowokację. Założyć dwa konta, każde konto tworzy grupę: jedne "je***ać homoseksualistów!", drugie "je**ać heteroseksualistów!". W obu dosłownie te same treści, tylko zmieniając "homo" na "hetero". Obie zgłosić do administracji :D... Mieliby niezły pasztet. Bo blokując obie - zagraliby fair, nie blokując obu, w sumie też. Obie strony nie różniłyby się niczym poza tym kogo szkalują... A jeśli zablokowano by tylko jedną stronę, to wykażą bezbłędnie swoje stronnictwo. Lewactwo zaorane :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 3

@~Taka_to_prawda Może Ty się zastanowisz, w kogo dobre imię może uderzać np. "posranie warszawskie", czy "jeb..ć żołnierzy wyklętych", czy "żołnierze jeb..ci", no rusz główką, może wpadniesz na to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2017 o 18:15

G konto usunięte
+4 / 4

Poprawność polityczna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michkrak
+3 / 5

Pejs..book nie śpi;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
-5 / 9

Widziałam, żeś tępy. Ale że tak to jestem zszokowana. W wypadkach u góry chodzi tylko o nazwę grupy. Tak samo jak najseksowniejsze iluś tam minutowe kotlety. W wypadku na dole chodzi o konkretne stwierdzenie które te standardy narusza. A wiesz co?To prywatna firma i właściciele decydują jakie są jej standardy, a nie banda szowinistycznych oszołomów. Tak jak właściciel ma prawo nie zamieścić określonej reklamy tak samo ma prawo wybierać jakie treści dopuszcza na swojej stronie. Przypominam, że prawo w USA potrafi karać kogoś za to, że stworzył platformę do pobierania danych, a nie umieszczanie tych danych. Więc wolą chuchać na zimne.

A jak nie akceptujesz ich polityki to nie korzystaj i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
+5 / 5

Serio ? Z tego co widzę. To wy macie największy z tym problem. Można przeklinać na żołnierzy wyklętych czy prawice, ale broń boże na gejów.....
Najpierw walisz, że "k#rwy nowej prawicy" jest okej, ale już stwierdzenie "pedzie nie mogą adoptować dzieci" jest jak najbardziej złe....
A potem nagle jakby nigdy nic, "to ich polityka", a czy wy przypadkiem nie wchodzicie z butami wszędzie i żądacie aby zmieniono to i to, bo "wam" się nie podoba. Istny spektakl hipokryzji.
Co robi choćby LGBT ?
Jesteście kłamliwymi szumowinami.
Żądacie czegoś, jeśli wam się to nie podoba (widać ból dupy lewaków w europie) ale jak tylko coś wam się podoba, to już nie można niczego od nich żądać.
Podwójne standardy.
Taka to prawda ? Nie. To jest lewicowa prawda. dla was podwójne standardy, to chleb powszechny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2017 o 17:23

D dbgoku
+1 / 1

@rasizm45 nic dodać nic ująć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem