Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
37 47
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C cvetelina
+1 / 5

Pani Chorągiewka teraz sprzyja PiS, więc teraz czas na ochy i achy nad nią ze strony wspierających władzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
-1 / 5

Pani Durnowata, poczytaj pani co owa "chorągiewka" gadała w trakcie kampanii wyborczej i dlaczego na Millera co jej wypowiedź na lewicy sypały się gromy. A że cię "obraziłem"? Nie, ja tylko wyrażam opinię i to opartą na silniejszych przesłankach niż ty. Ot, idiota Miller myślał że będzie dobryy ruch PR a nie zadbał o poglądy kandydatki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cvetelina
+2 / 4

@mareczek00713 Wiesz ja już naprawdę bardziej szanuje niektórych polityków PiS niż kogoś kto najpierw popiera PO i promuje się w TVN, następnie zostaje kandydatem lewicy (sprzeczność poglądów partii z własnymi jakoś jej wtedy nie przeszkadzała i nie miała z tym problemu) a teraz jawi się jako wielka zwolenniczka PiS I jeszcze dwie prośby: bez inwektyw, proszę i druga korzystaj z dobrego tutaj zwyczaju i oznaczaj mnie jeśli odpowiadasz na mój komentarz.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikolajs1980
-2 / 4

Obecna "lewica" to lewactwo. Stała się oligarchią korporacyjną, która ma gdzieś 90% społeczeństwa, a koncentruje się ma sprawach światopoglądowych mając na sztandarach kilkuprocentowe mniejszości. Dlatego ktoś, kto wraca do zwykłych ideałów lewicowych tak ich kole w oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem