Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Nie zadzieraj z rowerzystką! Dwóch typów w chamski sposób podrywa dziewczynę

Tak kończy się bezczelny podryw!

www.demotywatory.pl
+
357 379
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V Van_Maart
+4 / 8

teraz to panowie mają okres ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KillerDzasta
+18 / 20

Proszenie??? pfff....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~moral
+13 / 21

I BARDZO dobrze :) Należało im się, a jesli ktoś nie zna Angielskiego to niech się nie wypowiada najlepiej bo nie wie co te G***JE mówili. A propo- jesli ktoś nie reaguje i ma cię w D***pie to znaczy że nie ma ochoty z tobą gadać i zostawiasz go w spokoju. Tylko tępy buraczany blokowiec- zaściankowiec albo wieśniako- burak tego nie zaczai ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H haniohAA
-5 / 5

zacenzurowałeś słowo ,, geje" ?
nowe przekleństwo !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-2 / 2

Nie reaguje? "wszystko w porządku? chcesz mój numer?" >jeb w lusterko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-5 / 7

Motocyklista wyczuł okazję i chyba pomyślał, że zaru....
Bardzo dobrze? No tak, bo dziś żyjemy w czasach, gdzie kobieta ma prawo niszczyć własność prywatną. W drugą stronę gdyby miało to miejsce, zjawiłyby się dwa radiowozy, a samiec trafiłby na 48 do aresztu po czym wyszedł z zarzutem napaści.
Na nagraniu nie widać też początku. Widać tylko jak się lekko podśmiechują z babeczki, która jak widać już na samym początku dokonała fizycznej napaści w odpowiedzi na "wszystko w porzadku? chcesz mój numer"?
Widzę po wpisach zachwyt jej reakcją.. no świetnie. Zagadaj do kobiety - bądź ofiarą napaści. A potem "gdzie Ci prawdziwi faceci, dlaczego nikt do mnie nie zagada".
A nawet po tym ataku, wciąż nie byli wulgarni, a jedynie dogryzali.

A teraz czekam na minusy od feminazistek, bo widzę, ze taka tu reguła.
Choć miło by było dowiedzieć się, co uważacie tu za chamskie? Czy może po prostu nie rozumiecie co on mówił?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KappaHD
+6 / 6

@KaenV nie zesraj się. To nie jest zagadanie, to jest chamstwo. Jeżeli podszedłby normalnie, jak człowiek, gwarantuje, że nie urwałaby mu lusterka. Po prostu urządził sobie z niej słabe żarty przy koledze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 lutego 2017 o 6:42

avatar ~motorniczybezkamery
+6 / 6

To nawet więcej niż chamstwo czy żarty. Facet był napastliwy i dwa razy zlapał ją i przez to na pewno poczuła się upokorzona. Dlatego jak otrząsneła się ze szoku, to nieźle się wkurzyła. Niektórzy mówią że to wideo było wyreżyserowane, ale mnie to nie przekonuje (cytują jakiegoś swiadka który także mogłby być wymyślony). Prawda czy nie, takie rzeczy zdarzają się codziennie a w niektórych przypadkach kończą się gwałtem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-2 / 2

KappaHD I tak o to, ktoś mówi o chamstwie "nie zesraj się". Widocznie mamy inne postrzeganie kultury, a może po prostu cierpisz na "dyskulturniactwo"? Podszedł normalnie jak człowiek? Tzn? Konkretnie?
""wszystko w porzadku? chcesz mój numer"?" konkretnie co w tym jest chamskiego? Które słowo? Bo ja tu widzę, że jednak jest to bardziej kulturalne niż Twój wpis. Czy w związku z tym mam Ci urwać lusterko?:P

~motorniczybezkamery Dlaczego kłamiesz? "dwa razy zlapał ją i przez to na pewno poczuła się upokorzona" W którym niby momencie? To ona zaraz po pierwszym zdaniu użyła siły fizycznej uderzając w lusterko. O tej sytuacji nawet jest pewien artykuł wraz z relacjami świadków i poza motocyklistą, który to nagrywał nikt nie potwierdził napastliwości tych osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KappaHD
0 / 0

@KaenV dyskulturniactwo? Nie twórz nowych chorób/problemów.
"No tak, bo dziś żyjemy w czasach, gdzie kobieta ma prawo niszczyć własność prywatną. " - racja, bo kiedyś nie niszczono sobie. Kiedyś to były dobre czasy, nie to co teraz. Ten 21 wiek, tfu to tragedia jakaś. Szkoda, że minęły czasy średniowiecza, jak nikt nikomu nic nie niszczył. A napady i palenie wiosek? Czasy były lepsze. 21 wiek psia mać!
" W drugą stronę gdyby miało to miejsce, zjawiłyby się dwa radiowozy, a samiec trafiłby na 48 do aresztu po czym wyszedł z zarzutem napaści." - jasne, policja stoi na każdym zakręcie i tylko czeka, aż ktoś urwie kobiecie lusterko. Normalnie aż strach z domu wyjść i na kobietę popatrzeć.
"gdzie Ci prawdziwi faceci, dlaczego nikt do mnie nie zagada" - prawdziwy "facet" na pewno nie zagaduje w ten sposób. Uwierz mi, to szczeniackie zaloty, coś co się robiło w gimnazjum.
"Zagadaj do kobiety - bądź ofiarą napaści." - tutaj serio nie wiem co powiedzieć. Jeżeli to jest kulturalne zagadanie, to mi do Ciebie ręce opadają.
"Podszedł normalnie jak człowiek? Tzn? Konkretnie? " hmm, może by tak nie krzyczeć i się nie śmiać jak kretyn? Podejść, zagadać, przedstawić się, po prostu porozmawiać w 4 oczy, bez kolegi obok?
A teraz sam nie wiem, czy jesteś głupi, czy tylko udajesz. Serio. Nie wiem czy wiesz, ale sposób zadania pytania, jest tak samo ważny jak to o co pytasz. Pytanie "czy masz problem" zadane przez przyjaciela ma całkowicie inny wydźwięk niż to samo pytanie zadane przez dresa w ciemnej uliczce. Ale oczywiście, dres nie robi nic złego. Po prostu chce zadać pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-1 / 1

@KappaHD "dyskulturniactwo? Nie twórz nowych chorób/problemów." To się nazywa sarkazm. A jego niezrozumienie w sposób dosadny obrazuje Twoje zdolności intelektualne dlatego pozwalam sobie nie czytać dalszej części, żeby nie paść ze śmiechu.
Wybacz ale chociaż minimum kiepeły w rozmowie wymagam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KappaHD
0 / 0

@KaenV zrób z siebie durnia, nie miej argumentów, broń się sarkazmem. Nie rozmnażaj się kolego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaenV
-1 / 1

@KappaHD argumenty podałem. Teraz to nawet Ty podałeś argument, rzucając jeden z wielu typowych internetowych tekstów obnażyłeś się.
To, że Ty argumentów nie rozumiesz to jest Twój problem, a nie mój. Podobnie jak Twoje interpretacje tego co Ci goście mówili. Bo to są tylko Twoje interpretacje. Nie dziwi mnie to szczególnie, bo nie raz widziałem Twoje wpisy i zawsze opierają się one na pewnej doktrynie i nawet nie próbujesz się zastanowić nad tym czy czasem ona się myli.
Ale niech Ci będzie, że pytanie o numer telefonu to chamstwo i prostactwo i w ogóle. Jednak drogi "tolerancyjny" jegomościu. Nawet gdyby rzucił tekstem obraźliwym, to atak fizyczny jest niewspółmierny. A jeśli temu przeczysz, to znaczy, że nie powinieneś mieć nic przeciwko temu, że ktoś na ulicy daje w ryj drugiemu za to, że temu pierwszemu nie spodobało sie to co powiedział. Ale tak rozumiem, podwójny standard to dla Ciebie norma. Jednak za to co pisałem, to pewnie masz ochotę mnie zamordować stosując Twoją logikę. Całe szczęście, że jesteś tylko internetowym mądralą z niskim iq.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KappaHD
0 / 0

@KaenV nie wiem czy bystrzaku zauważyłe, że podałem cały post z argumentami. Ale lepiej stwierdzić " dlatego pozwalam sobie nie czytać dalszej części, żeby nie paść ze śmiechu.".
Szukaj dalej argumentów z lupą. I ktoś taki mówi o iq. O ironio :).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+1 / 1

Koles na koncu perfekcyjny haha!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem