Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar szczerbus9
+8 / 8

Jest źle... jak ja znalazłem kilka literówek... A co do treści, podejrzewam, że żadna nastolatka do 25 roku życia ci nie uwierzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adri9998
+5 / 9

@szczerbus9 no cóż trudno w to uwierzyć patrząc na co zwracają uwagę mężczyźni przy wyborze partnerek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ancykw
+2 / 2

@adri9998 Bo trudno w to uwierzyć, owszem. Jak się patrzy na 20-letnich niedojrzałych jeszcze dzieciaków, którzy mają siano w głowie. Szkoda, że w tych czasach ludzie tak późno dojrzewają, no ale cóż... technologia robi nad wyraz szybkie postępy, to za to ludzie muszą być opóźnieni w rozwoju. Najlepiej szukać sobie mężczyzny kilka lat starszego, dojrzalszego, wtedy są nieco większe szanse, że nie będzie patrzył tylko na cycki, tyłek i szpachlę na mordzie. Aczkolwiek są wyjątki. Moim zdaniem najlepiej być po prostu sobą, nie patrzeć na to, czy innym się coś będzie podobało. Zresztą, jak dziewczyna ubiera się normalnie i się nie maluje, to przynajmniej "widziały gały co brały", niczym się facet bardziej nie rozczaruje. Bo może krótką kiecką się wzrok chłopców przyciągnie, tylko pytanie - ilu z nich będzie chciało laskę tylko przelecieć, a ilu z nią być? No właśnie... A jak się jest przeciętnym człowiekiem z wyglądu, ale który zyskuje przy bliższym poznaniu, to wtedy widać, że po prostu facet też ma coś w głowie i zwraca uwagę na ważniejsze rzeczy niż wymiona na wierzchu. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 6

Co ma do siebie płaski brzuch i twarda decha? Masz jakieś kompleksy koleś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~qwergd
+4 / 8

@Kruczata Może miał na myśli także umięśniony i płaski brzuch, a sam ma tłuściutki bebech, więc głupio mu, żeby kobieta miała więcej mięśni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+2 / 2

@Kruczata
chodzi chyba o to, że nawet szczupłe kobiety mają leciutko odstający brzuszek. Nie musi być otłuszczony. Często widać to jak kobieta ma bardzo dopasowaną sukienkę. Taka budowa ciała

Co do tekstu to sałatki są dobre i nie oznaczają, że ktoś się odchudza czy boi jeść. Do tego sałatka nie zawsze jest niskokaloryczna. Ser kozi albo kurczak, sos, do tego kawałek bagietki z masłem ziołowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+2 / 2

czy autor(ka) dodał(a) drugi raz tego samego demota, którego widziałam zdaje się wczoraj, tylko z innymi obrazkami, czy to jest drugi demot o tym samym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kapitalna
+3 / 5

Taa, jasne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dioerjgh5
+2 / 4

Kiedyś się okaże, że facetów podnieca ich własna wyobraźnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dawidsznurek
+4 / 8

Ile jeszcze będzie demotów o tym co mnie podnieca, co mnie kręci u kobiet, jak mają się dla mnie ubierać, jak zachowywać itd? Co jak co, jeszcze żaden z tego typu demotów nie trafił :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-5 / 7

To też nie do końca ambitny musi być Twój gust, skoro narawdę żaden z takich demotywatorów w żaden sposób w niego nie trafił. Nie masz się czym chwalić. Co d demota, mężczyźni częściej wybierają puste i łatwe. A potem narzekają. Więc z przumrużeniem oczu traktuje takie opisy. Wręcz z zamkniętymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+5 / 5

Coś w tym jest. Od swojego faceta kilka razy usłyszałam, że najbardziej lubi mnie taką przebudzającą się z samego rana, jak na niego zerkam jeszcze taka zaspana. Nie rozumiem tego ani trochę, no ale cóż, to jego zdanie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem