Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
227 254
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~The___Atheist
+9 / 11

Chyba nie wiesz co oznacza liberałowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MeMerszum
+8 / 14

Pewnie zostanę zalany hejtem, ale bardziej mnie przeraża osoba po lewo. Bo chce zmuszać innych poprzez swój fanatyzm do dzikiego stylu życia. A ta osoba po prawej mnie nie interesuje dopóki nie będzie mnie zmuszać abym ją tolerował lub pochlebiał w imię poprawności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mm
+2 / 4

Jak już zerżnąłeś zdjęcie z twittera, to trzeba było też przeczytać komentarze do niego. Zaorali autora, tak jak i Ciebie można zaorać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kontrowersyjny
+6 / 6

liberalizm jest wolnością, prawem nadrzędnym, jeżeli ktoś ma zboczenia to nikt nie ma prawa mu tego zabronić, jeżeli nie stanowi problemu i nie niszczy mienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SuperKingRobert
-2 / 4

Jak widzimy po tym zdjęciu częściowo już teraźniejszość. A tymczasem dalej popierajcie lewackie brednie to zniknie to ,,częściowo" i zobaczymy świat jaki mnie brzydzi już na zdjęciu, a co dopiero zobaczyć takie coś w realu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Strzyga
0 / 2

Słowo liberał i lewica uległo ostatnio tak nieprawdopodobnej przemianie i dewaluacji, że aż trudno uwierzyć, że można ludzi tak szybko zradykalizować i przekonwertować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+3 / 7

Zadna z tych dwoch osob nie robi tobie krzywdy. Ta po lewej wyznaje swoja religie i nikomu nie zawadza. Ta po prawej chciala byc kobieta i nia jest i tez nikomu nie zawadza, nie narzuca swojego zdania. Moze zamiast pierwszych lepszych zwyklych obywateli zacznijcie patrzec na tych ktorzy rzeczywiscie wyrzadzaja krzywde i zawadzaja, jak terrorysci itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 marca 2017 o 17:31

avatar aguero90
-4 / 8

@Kasztan528 Ta po lewej wyznaje religię, którą właśnie wyznaje 99,9% terrorystów, a ta po prawej demoralizuje więc tak robią krzywdę na zdrowej tkance społeczeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+2 / 6

@aguero90 Aha, czyli jak rozumiem dla ciebie kazdy muzulmanin to terrorysta skoro ona robi tobie krzywde. Pewnie jest taka jak ty i ja i ma gleboko w powazaniu tych terrorystow bo to nie sa muzulmanie tylko psychole. Jej wina ze po 50 latach wojen na bliskim wschodzie latwo omotac ludzi i naszczuc ich na nas? W jakim sensie demoralizuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aguero90
-1 / 1

@Kasztan528 gadki typu "nie każdy muzułmanin to terrorysta" są po prostu poniżej krytyki. Religia ta za zło jakie wytworzyła powinna być zakazana jak inne sekty. Wolę żeby ich wojny toczyli na swoich terenach niż brudzili swoim islamistycznym syfem Europę.
Może na przykładzie wyjaśnię różne dzieci mają różne charaktery, zazwyczaj jednak biorą wzorce z innych dorosłych. Czy uważasz za normalne jeśli załóżmy dziecko napatrzy się na taką "panią" i uzna że również chce zmienić płeć i przykładowo (jeśli to chłopczyk) zacznie malować usta, zakładać na siebie damskie ciuchy itd.?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+2 / 2

@aguero90 Jeszcze raz sie zapytam bo unikasz odpowiedzi. Czy ta konkretna muzulmanka krzywdzi Ciebie w jakikolwiek sposob? Chusta obraza twoje uczucia? Mowilem terrorysci to nie muzulmanie tylko psychole. Jakbys czytal Koran to bys wiedzial.

Nie uwazam tego za normalne ale to nie moje cialo czyli rowniez nie moj interes. Skoro tak sie czuje lepiej to czemu mam jej zabraniac szczescia skoro nikogo przy tym nie krzywdzi. A dzieci? Tutaj to juz pocisnales po bandzie. Juz widze jak dziecko widzi takiego osobnika i bedzie wiedzialo ze to transwestyta. Dla dziecka to bedzie zwyczajna kobieta. Masz dzieci albo bardzo mlodsze rodzenstwo? Watpie jak takimi tekstami wyskakujesz. Zajmij sie soba bo pewnie sobie tez moglbys duzo zarzucic w demoralizowaniu czlowieczenstwa tak samo jak i ja. Pozdrawiam, bez odbioru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2017 o 21:48

E eyeyeyes
0 / 4

lewacy*. no niestety, terrorysci i chorzy psychicznie degeneraci seksualni mnoza sie jak mrowki. ale ci pierwsi powinni sie zajac tymi drugimi;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 3

Kolejny demot jakiegoś nawiedzonego prawiczka. Co ma sposób ubioru do politycznych przekonań. A może ta kobieta po lewej jest plitycznie bliższa prawicowemu, tradycjonalistycznemu myśleniu. Z kolei ta po 0rawejwlewica ma mało wspólnego Prędzej. anarchistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lucian
-1 / 1

Liberalizm to inna odmiana marksizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem