Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
131 139
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Mirrage26
+3 / 3

Najgorzej kiedy uśmiechasz się, żeby ukryć swój ból a znajomi komentują: "Ty to masz beztroskie życie", "Nie wiesz co to znaczy mieć problemy", "Zawsze zadowolona", "Zazdroszczę ci" itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2017 o 13:14

avatar Paradiso
+1 / 1

@Mirrage26 Najgorzej jest właśnie odwrotnie - niezależnie od tego co robisz, ludzie myślą że jesteś dziwiakiem z poważną lub smutną miną. Może kobiety częściej mają odwrotny problem, nie wiem, ten demot odnosi się do mojego problemu społecznego, bardzo negatywnego w skutkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mirrage26
+2 / 2

@Paradiso Cóż... ludziom zwyczajnie nie dogodzisz. Trzeba się z tym pogodzić. Nieważne już, która sytuacja jest "najgorsza". Żadna z nich nie jest komfortowa i każdy przeżywa to na swój sposób. Ja osobiście nigdy nic nie mam do osób poważnych i nieuśmiechających się. Wychodzę z założenia, że każdy jest inny i ma prawo mieć taką minę jaką chce. A sympatię zdobywa się u mnie zachowaniem a nie "twarzą". Kiedyś ludzie też mieli mnie za ponuraka, więc żeby się od tego odgrodzić i nie prowokować niepotrzebnych pytań zaczęłam się do wszystkich "szczerzyć". Teraz moje otoczenie ma mnie za osobnika niedojrzałego "bo jak to tak można się cieszyć ze wszystkiego?" i taką, która nigdy nie miała problemów, ba niektórzy nawet mówią otwarcie, że jestem porąbana ( w sumie to nawet się z tym częściowo zgadzam ). Ogólnie tak mi jest po prostu łatwiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Proxt
+1 / 1

@Paradiso nie zrażaj się po prostu, też tak mam :[

Odpowiedz Komentuj obrazkiem