Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
109 137
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
0 / 6

Nie rozumiem fenomenu tego filmu. Przy tym jest po prostu tandetny. Sensu w tym praktycznie nie ma. Chyba jego popularność opiera się na reżyserze który w mojej ocenie też jakiś dobry nie jest. Kill Bill jeszcze nawet nieźle wyszedł (jeśli pominąć hektolitry krwi która wyglądała jak sok pomidorowy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kot1986
0 / 0

@rafik54321 Każdy ma swój gust i tyle, w PF było tyle wątków, że można było się pogubić, aczkolwiek teksty wbiły się w pamięć w kulture, że do dzisiaj są używane, typu "zrobie Ci z dupy jesień średniowiecza" lub "English Motherfucker Do You Speak It" ogólnie cały monolog Marcelusa Wallesa. Bardziej PF mi się podobał niż Kill Bill. Pomijam już fakt tego, jacy aktorzy zagrali w tym filmie i JAK zagrali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@kot1986 jeśli chodzi o teksty to równie dobrze można by kochać film 300 tylko za to że padł tekst "This is SPARTA!" :/ . Trochę za mało...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kot1986
0 / 0

@rafik54321 tyle, że w PF tych tekstów było jednak od groma, tak jak mówiłem, sa gusta i gusciki np. mam znajomych co byli na Avatarze, co zdobył tyle oscarów, ogólnie przełomowy film, a oni powiedzieli, że to największe gówno na jakim byli, szanuje zdanie mimo że się nie zgadzam :P w tej kwestii też, aczkolwiek PF był bardziej realistyczny niż Kill Bill ;P Tak samo jak oglądałem prequel Obcego, więcej emocji mi zapewnił ten z ponad 30 lat, niż Prometeusz i najbliższa część pewnie też przejdzie bez echa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@kot1986 czy od grona? Szczerze - nie pamiętam żadnego... PF jest po prostu dziwny. Jak cała twórczość Tarantino. Czy Avatar jest dobry? Efekty na pewno są. Cały film to mieszanka tylu gatunków że głowa mała. Od romansidła, po przez film sci fi i fantazy, na "wojennym" skończywszy. I to chyba przyciągało najwięcej ludzi - każdy miał coś dla siebie ;P .

Prometeusz znowu to bardzo przeciętny film. Niby wszystko ma, ale jakoś nie pociąga. Może by pociągał - gdyby wydano go z 20-30 lat temu :P . Dziś na serio trudno o coś nowego w kinie. Taką "cichą nadzieją" na powiem oryginalności wydają się "Legendy Polskie" wydawane przez allegro jako filmy krótkometrażowe. Mi najbardziej się spodobał Twardowsy - ciekawe czy nagrają pełnometrażową wersję :D.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sajles92
0 / 0

@rafik54321 Nie rozumiesz. Wtedy ten film wyłamywał się ze schematów. Później zwyczajnie wielu z niego zżynało dlatego teraz nie robi to na ludziach takiego wrażenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mati_d
+1 / 1

Zed zszedł kochanie, Zed zszedł...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
0 / 0

mam to... w nosie? i śpię spokojnie przez to?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem