Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
452 465
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mamuut
+42 / 50

@Norrisowa - nawet nie wiesz, jak szybko 'zostańmy przyjaciółmi' leczy z miłości. To są ułamki sekund.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pan_Talon
+2 / 14

@Norrisowa To nie była prawdziwa miłość, więc będzie jej lepiej z demonem z piekieł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+2 / 2

@Norrisowa Racja. @olmajti tak, zwane także pożądaniem ;P, które jest wszechobecne w świecie niestety, czasem zdarza się, iż jeden osobnik jest w stanie zaryzykować coś w nadziei, że później zyska, ale to bardzo często tylko wyrafinowany egoizm ;P Poza tym kobietę nie można zrozumieć, ani dosłownie brać na poważnie jej słów w tak decydujących rzeczach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Lord_Generał_Militant
+8 / 8

@Norrisowa @ cała banda ludzi nade mną. Macie śmieszny obrazek, a zamiast się śmiać z głupoty dziewczyny i odpowiedzi chłopaka, wywody na temat tego czy to była prawdziwa miłość.

Mogła być prawdziwa ale gość zdroworozsądkowy, jak w takiej sytuacji dziewczyna nie zawahała się go wstawić do friend zonu, to po cholerę miał się starać?

Za dużo romantyzmu moi państwo, za dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
+23 / 25

Instynkt zachowawczy - lvl NOOB (u tej panny).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gototoilet
+14 / 14

Idealna fabuła do jakiegoś hentai XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamski234
+5 / 5

takiego z mackami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filozof21
+3 / 15

Kobiety! Jeżeli facet nie ma partnerki i regularnie utrzymuje z wami kontakt, to NIE dlatego, że szuka przyjaciółki. Nie marnujcie jego czasu i energii, powiedzcie mu wcześniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
-3 / 11

@filozof21 Nie zawsze tak jest. A więc, drodzy panowie: nie marnujcie czasu i energii, postawcie sprawę jasno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
-2 / 8

@olmajti prawdę mówiąc jak dotychczas stawianie spraw jasno i otwarta komunikacja daje mi w 100% przypadków rezultat w postaci dziewczyn z entuzjazmem chcących wskakiwać mi do łóżka i miesiące później chwalących między innymi właśnie za to. Nie znam chyba dziewczyny która zareagowałaby negatywnie na to że się podoba i chciałoby się z nią seksu i/lub związku. W najgorszym wypadku powie "to miłe, ale ja tak nie czuję" na co mówisz "OK" i wszyscy żyją dalej długo i szczęśliwie.

@filozof21 utrzymuję kontakt i przyjaźnię się z mnóstwem dziewczyn. Nie miałbym ani czasu ani sił żeby sypiać czy randkować z nimi wszystkimi a z większością nie miałbym też ochoty. Tak samo kiedy jestem akurat sam jak i kiedy jestem z kimś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 marca 2017 o 19:08

avatar Mattian23374
+3 / 3

@Albiorix Wiesz, lepiej jednak moim zdaniem jest okazywać dziewczynie zainteresowania tyle co ona okazuje Tobie, nie otwierać się z nie wiadomo czym. Wolę budować relacje od znajomości. Mówienie prosto z mostu, nie jest jednak dobre. Choć świadczy to o tym że facet ma dużą pewność siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
0 / 2

@Mattian23374 Lepiej okazywać dziewczynie zainteresowanie takie jakie ono jest a nie bawić się w jakieś gierki i podchody dla ochrony swojego ego. Jeśli trafię na dziewczynę dla której takie gierki są obowiązkowe i zabawne to i tak by do mnie nie pasowała i nic bie tracę. Oczywiście zwykle nie oznacza to poważnych propozycji od razu a dopiero jak trochę dziewczynę poznam i okaże się naprawdę warta zainteresowania. Spotykając się na luzie i niewinnie obie strony mają czas ocenić się wzajemnie. Oczywiście jeśli powiesz ładnej dziewczynie poznanej 4 minuty wcześniej że chcesz ją przelecieć bo jest ładna to dla niej nic nowego ani ciekawego bo ona ma takich gości 11 dziennie i zapewne marzy o kimś kto zobaczy duszę za cyckami. Zamiast łazić za nią i udawać że nie jesteś zainteresowany możesz zmienić podejście i naprawdę być trochę wybredny w doborze potencjalnej partnerki życiowej. I dopiero jak zdecydujesz że jest tego warta mówisz "bardzo podoba mi sie jak zajmujesz sie pieskami ze schroniska, grasz na gitarze i nie obgadujesz swojego ex. Wydajesz sie calkiem fajna. Nie ukrywam że od początku podobał mi się też Twój tyłek. Chcesz pojutrze u mnie zobaczyć co nowego na Netflixie?"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar filozof21
0 / 0

@Albiorix Chodzi mi o typowe zabieganie o względy, przyjaźń i luźne rozmowy to co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem