Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 154
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E Elkama
+12 / 12

- A czy ty zaktualizowałeś już swój samochód do Windows 10?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+7 / 7

Automatyczne samochody nie wejdą na rynek dopóki nie będą statystycznie bezpieczniejsze niż te z kierowcą. Co jest całkiem do zrobienia bo ludzie popełniają od cholery błędów. Niemniej - to jeszcze nie dziś, tymczasem są za głupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen01
+4 / 4

Największym problemem samochodów autonomicznych jest algorytm "kogo zabić w sytuacji bez wyjścia". Wyjaśniam: Jedziesz samochodem autonomicznym z dużą prędkością. Z przeciwnej strony jedzie na ciebie normalny samochód, który jeśli nie zmienisz kierunku jazdy uderzy w ciebie czołowo. Zmiana kierunku jazdy w prawo spowoduje śmierć pieszego na chodniku. W lewo - twoją śmierć po zderzeniu z drzewem, a zderzenie czołowe zabije kierowcę lub pasażera drugiego samochodu. Człowiek będzie reagował instynktownie, a komputer na podstawie programu, do którego algorytmy stworzyć musi człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deathrider123
+3 / 3

O ile jakieś choróbsko nie uwali, tudzież wypadek (albo świat nie pójdzie w diabły - dowolna apokalipsa) jeszcze pewnie doczekam takich aut. I budzi to we mnie szczere, głębokie przerażenie. Jedna sprawa to uderzenie w rynek pracy (kierowcy zawodowi), druga możliwość przejęcia sterowania (zdaje się że Jeepa Grand Cherokee udało się już tak zhakować i sterować zdalnie - jak ktoś będzie chciał zrobić "Akbara" autem to nawet nie musi walić samobója). No i ostatnia sprawa - pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie Terminator (pierwsza i druga część, oglądałem jak miałem jakieś 6 lat). Ludzkość trochę sama piszę sobie taki scenariusz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dowcipnić
0 / 0

Zabawne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem