Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
114 137
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Allanstine
+8 / 14

Hej, a gdyby tak wybrać geja na nowego kanclerza Niemiec, albo nawet przekonać świat, że Tusk jest ten teges? Chyba jednak jest dla zachodu światełko w tunelu, chociaż może nie aż tak jasne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 1

@Allanstine niestety. Stwierdzili by, ze ich misja jest by naprowadzic zdeprawowany swiat zachodu na "wlasciwy" tor poprzez silowe usuniecie rzekomego homoseksualisty ze stanowiska najwazniejszej glowy pasntwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
-4 / 10

Nie jestem rasistą, ale... też bym zabrał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eyeyeyes
-2 / 2

powinno byc czy zaatakuje muslimow za homofobie czy homolobby za rasizm i nietolerancje pogladow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anarchista98
-2 / 4

Ale wiesz baranie, że tolerancja polega na niedyskryminowaniu innego człowieka[zresztą samo przypisywanie tolerancji jedynie lewicy pomijając centrum jest głupotą, ze względu na dominację tej drugiej w polityce], czyli z oczywistych względów wina leży po stronie muzułmanów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Anarchista98
-1 / 1

Islamofobem byłbym krytykując ludzi wyznających tę religię[oczywiście nawiązując do ich wiary], byłbym rasistą, gdyby ci muzułmanie byli czarni a ja obrażałbym ich odwołując się do koloru skóry[większość muzułmanów należy do europeidalnej rasy]. Fakt, zwolennicy centrum w Polsce są zazwyczaj konserwatywni[PO, PiS, SLD, PSL, N.], ale to nie zmienia definicji słowa ,,tolerancja" a jedynie przekształca partie centrowe w centro-prawicowe. ,,Wg. lewicy tolerancja się kończy gdy w jakikolwiek sposób skrytykuję czarnego." xDDDDDDDDDD
,,Ty głupi czarnuchu"-->rasizm
,,Ty idioto"-->krytyka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 kwietnia 2017 o 12:05

avatar Adrian1234
+2 / 2

Zabawne te araby: wydaje im się, że ktoś się zmartwił z powodu zabrania z przedszkola tych ich małych szympansów :D? Rodzice normalnych dzieci już pewnie wolą geja za wychowawce niż aby ich dzieci miały w przedszkolu takich kolegów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lewakokiller
0 / 2

Pedały gorąco witali uchodźców, a im pierwszym muzułmanie łby obetną!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem