Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Weteran Earl Granville, który w Afganistanie stracił nogę, przeniósł przez metę biegu kobietę, która doznała kontuzji i nie była w stanie kontynuować biegu

www.demotywatory.pl
by Mudzina
+
591 613
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar byh81
18 / 26

Bo tam się nie wstydzą swojego kraju baranie.

avatar ~torun2010
-4 / 4

@maksiking9 Co z wami telewizja robi... rodzice cię nie uczyli że Polska jest najlepsza ?

avatar ~torun2010
3 / 3


@maksiking9
PS
Symbolika ? 50 stanów i 13 pierwotnych koloni to rzeczywiście bardzo ważna symbolika, a barwy ściągnięte od Brytyjczyków, a sama w sobie nie przypomina nic innego jak zwykłą flagę państwa kolonialnego tyle że zazwyczaj na fladze kolonialnej jest w górnym lewym rogu flaga państwa górującego, i na tej fladze też była Wielkiej Brytani lecz została zmieniona na pole z gwiazdkami, nic specjalnego w tym nie widzę .

avatar maksiking9
1 / 1

Flaga Stanów Zjednoczonych przypomina flagę kolonialną celowo, na złość Brytyjczykom, żeby pamiętali, że nie zdołali poskromić rewolty, no i zresztą sami Amerykanie chętnie o tym przypominają wciąż mówiąc o wolności i wymachując tą flagą. A co obecna flaga Polski ma do zaoferowania? Czystość, waleczność i niezłomność to jedyne co mówi o nas nasza flaga, czyli daje hasło innym narodom, że jesteśmy idealnym mięsem armatnim. Już lepiej było, kiedy na fladze był orzeł te kilkaset lat temu.

avatar ~torun2010
1 / 1

@maksiking9 W heraldyce biel jest symbolem czystości, lojalności, pokory i szlachetności. Czerwień oznacza miłość, dzielność, żarliwość i poświęcenie. Takie znaczenie mają kolory polskiej flagi.
Czyli nie mięso armatnie tylko honor, odwaga itd, co jest bardzo szlachetne .

avatar byh81
0 / 0

@salamandros piszę dlatego że w naszym kraju jest właśnie Pseudo patriotyzm, a w USA nie.
@torun2010 tylko zauważ że tylko My jako naród o korzeniach słowiańskich mamy na fladze tylko dwa kolory gdy cała reszta słowiańskich narodów posiada w swoich flagach trzy kolory, gdyż nasi dawni włodarze tak chcieli się odciąć od korzeni na rzecz zachodniej cywilizacji. A teraz zachód i tak traktuje nas jak trzeci świat.

avatar ~torun2010
0 / 0

@byh81 Akurat ilość barw na fladze to tu ma najmniejsze znaczeni, najbardziej boli że Polacy odrzucili swoje słowiańskie religie i wierzenia na rzecz katolicyzmu i świąt zachodnich o swoich całkowicie o swoich zapominając .

avatar ~pytajnik1223
3 / 7

I żyli długo i szczęśliwie? Czy on długo, a ona szczęśliwie? Jaki jest q* finał!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~tetetka
1 / 9

Tam się po prostu szanuje weteranów. A u nas z dwa lata temu była sprawa o zniesławienie polskich żołnierzy w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar socjalizmonly
-1 / 3

To są właśnie Ci, zdaniem Korwina i jego wyznawców, bezwartościowi ludzie.
Na szczęście zdaniem WYŁĄCZNIE Korwina i jego wyznawców. Podstawową zaletą korwinizmu jest fakt, że się z niego wyrasta.

avatar ~motylki_w_doopie
-5 / 7

@jabolek18 No jak nie?! Heloł! Obudź się to XXI wiek....

avatar ~motylki_w_doopie
-4 / 18

Facet bez nogi, który przeżył piekło wojny, niesie kobietę do mety, bo ta złapała kontuzję i sama by tam powolutku nie dokuśtykała... Nie wiem... kiedy ostatnio wy byliście świadkami jak jakaś k....obieta wspierała mężczyznę?! A nie sorry przecież to wiek księżniczek i świętych - to facet ma wszystko IM zapewnić łącznie ze wsparciem psychicznym i ewentualnym "wybaczeniem wszelakiej ludzkiej ułomności", a za to mężczyzna może otrzymać ich obecność/d*pę/humory/ (niepotrzebne skreślić, ewentualne braki dopisać)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Caro112
5 / 9

idź trolluj gdzie indziej ;)

avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
9 / 11

Znowu te same stulejarskie teksty o księżniczkach i uciśnionych chłopach. Czy wy to musicie wciskać w każdy demot i wszystko tym zasrywać? Spiertalaj pajacu. Człowiek niesie człowieka. Jego sprawa, nikt mu nie kazał, a tobie wyraźnie żal dupsko ściska, że nie każdy jest takim zgorzkniałym prawikiem jak ty. Tobie nikt nie każe nosić księżniczek na rękach. Siedź w chałupie, trolluj w necie i wal konia do pornoli w czym masz problem?

avatar tomek_s
-4 / 4

Nie zobaczysz niczego takiego o czymś wspomniałeś bo od facetów poświęcenie jest oczekiwane i wymagane i kiedy wspomnisz w takich sytuacjach o odwróceniu ról "kobiety" jak @bluealien dostają szajby.

avatar Caro112
4 / 6

@Marian_Janusz_Pazdzioch Muszą, kiedyś był demot z małymi dzieciakami tak około 5 lat miały te dzieci, nie pamiętam co tam było dokładnie, chłopiec chyba dał dziewczynce kwiatka albo coś w ten deseń to ultraprawiczki z tej strony srały się, że za x lat ona kopnie go w dupe i tylko kwiatka szkoda - i dalej podobne rzeczy ;) Jedno jest pewne, większość użytkowników tutaj ma mentalność pomidora i wylewają żale, bo żadna dziewczyna ich nie chce - w sumie mnie to nie dziwi.

avatar Jahime
4 / 6

Badania pokazują, że mężczyźni w 21% przypadków porzucają swojej partnerki w przypadku poważnej choroby takiej jak rak, kobiety tylko w 3% przypadków:
http://www.oprah.com/relationships/why-men-leave-sick-wives-facing-illness-alone-couples-and-cancer

Kobieta pomaga mężczyźnie podczas maratonu:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/5d/1c/4e/5d1c4e52c21f38b3fcb050a103ded106.jpg

Kobieta niosąca niepełnosprawnego mężczyznę (jej męża)
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/09/17/article-2204318-150CD162000005DC-681_634x848.jpg

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 kwietnia 2017 o 23:59

avatar ~abracadabraaaa
-1 / 1

@Jahime Ta druga to z narzeczonym jest. Ale fakt, że jak biegaczkę coś bolało, to mogła się podpierać jakimś kijem, a jak nie była wcale w stanie biec, to się powinna wycofać, bo organizator imprezy odpowiada za bezpieczeństwo uczestników... Tak, jestem kobietą, nosiłam swojego męża - wysiłek? tak. wyczyn? nie.

avatar BlueAlien
-1 / 1

@tomek_s chyba cie popiertoliło....

avatar NewtonRaphson
-3 / 3

ciekawe czy zar..chał :>

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wyrrocznia
1 / 5

Czy Afganistan zaatakował USA ???? co tam robił ten 'weteran' pfff

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
3 / 7

Wygląda mi to na od początku do końca wyreżyserowany spektakl...Weteran, sztandar i beiznteresowna pomoc...Pozbawiona wszelkiego sensu poza sztucznym sensem propagandowym i symbolicznym nastawionym na określony skutek dla odbiorcy. Można łykać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Buno
-4 / 8

Ja widzę faceta z jajami, który umie walczyć ze swoimi słabościami i feministkę, którą koleżanki namówiły na udział w biegu, bez żadnego przygotowania i umiejętności pokonywania własnych słabości...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
-1 / 5

Normalnie jasnowidz! po paru sekundach filmiku wie o jej koleżankach i o jej przygotowaniach do biegu, powiedz jeszcze jakiego mydła używa i jaką kawę pije. Ty weź mi podaj numery totka, przydasz się na coś.

avatar Iorwen
2 / 2

@Marian_Janusz_Pazdzioch Ta, bo na pewno ona planowała KONTUZJĘ. Weź ty sie, Buno, w łeb puknij. Fajny mężczyzna pomógł damie w potrzebie- takie rzeczy się CHWALI. Nikt go do tego nie zmuszał, zrobił to sam. I widać, że kobieta tego nie wykorzystuje, ale jest szczęśliwa że jej pomógł. Peace

avatar ~jatomam_tu
-1 / 1

Piękny gest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar waldus71
-2 / 2

Nie mogę tego oglądać. Jest tak wzruszające. To jest prawdziwy człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MichaelGlory
0 / 2

A czego on szukał w tym Afganistanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antycyponek
0 / 0

@MichaelGlory - Ropy?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 kwietnia 2017 o 14:53

avatar master79
1 / 1

Wspaniały dzielny bohater i weteran, który na całym świecie zabijał w amerykańskich wojnach za ropę, teraz wspaniałomyślnie niesie poszkodowaną kobietę i jeszcze trzyma dzielnie flagę amerykańską !
Ktoś jeszcze wierzy w takiej ustawki i propagandę ??? Sorki, ale tam propaganda jest większa niż na wschodzie,
Pamiętacie Top Gun ? Poczytajcie jak powstał ten film, kto za niego zapłacił i ile mieli później ochotników do wojsk lotniczych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JesusSenpai
-1 / 1

Szacunek dla tego pana

Odpowiedz Komentuj obrazkiem