Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

a co z resztą narodu towarzyszu pszoniak ? do gazu czy strzał w tył głowy ?

towarzysz pszoniak o tym jak w jego wersji socjalistycznej republiki polszy ewentualnie polenland powinna wyglądać dyzmokracja czyli trockizm ponownie w modzie.

www.demotywatory.pl
+
34 44
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N niebieskipompon
+5 / 5

Tolerancja w czystym wydaniu! I to oczywiście pszoniak będzie decydował kto może głosować.
Na podstawie kształtu i wielkości czaszki wybierze "elyty" które będą decydować o losach nas ... zwykłych pospolitych idiotów. Stworzy taką rasę pa..., a nie takie pomysły już były .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vlepkin
-1 / 1

@niebieskipompon Bolek już zaproponował reszcie "niedopasowanych" ideologicznie skok z okna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michkrak
+4 / 4

Ale ciekawy głos spoza ujęcia: "magister też może być głupi";-P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 1

No, przecież dobrze mówi..Tyle, że myli się co do kryterium wykształcenia. Magister może być głupi a nawet znacznie głubszy od kogoś nawet po podstawówce. Nawet często jest głubszy - kiedy zostanie wykształcony a marksizmie na jakimś marksistwowskim postępowym uniwersytecie. W ogóle demokracja powinna zostać zlikwidowana na rzecz monarchii i dziedzicznej ( nie ważne kto byłby królem to żadnego znaczenia nie ma ) i co najważniejsze państwa prawa. Tu zadaniem państwa jest jedynie ochrona praw obywateli i obrona granic, poza tym pełna wolność, jeśli nie narusza się praw innych ludzi i interesu państwa, czyli jego integralności terytorialnej.
Jeśli zaś koniecznie już ma być ta demokracja, to niech wolno będzie głosować WYŁĄCZNIE tym, którrzy posiadają nieruchomości. Przy czym np. blok mieszkalny traktujemy jako JEDNĄ nieruchomość i przysługuje jej 1 głos. Dom traktujemy również jako jedną nieruchomość i właścicielowi lub współwłaścicielom - przysługuje jeden głos. Jeśli ktoś posiada 5 domów - to posiada 5 głosów.
Wspólnoty mieszkaniowe musiałyby zacząć "sejmikować" i wspólnie wypracować stanowisko polityczne, co byłoby niezwykle korzystne i wystawić swojego posła - do oddania głosu w ich imieniu.
Właściciele wielu nieruchomości ( nie ważne czy 1000m2 czy 100ha ) zaś zawsze głosowaliby przeciwko ingerencji państwa we własność prywatną, sami będąc właścicielami własności prywatnej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~trzej_prezydenci
0 / 0

Ponie Przoniok tyn bydzie dobry . 500+ na pierwsze i 13 rynta . Wi pon o kim mówiom .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~trzej_prezydenci
0 / 0

Jeszcze jedno panie Przoniak , cytując Jurka Dobrowolskiego " Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję" . Z pozdrowieniem od trzech prezydentów , pierwszy bez matury , drugi ściągał na maturze a trzeci nie ma magistra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
0 / 4

Zwrócił uwagę na jedną rzecz. Demokracja to ustrój, który określa się czasem jako dyktatura głupców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem