Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
58 70
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D konto usunięte
0 / 4

Uwaga: Chvj na służbie! Kliknięcie plusa zalicza na minus!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jarosław Kaczyński
+4 / 8

@mareczek00713 Przypominam, że powołanie TK było jednym z postulatów I Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „Solidarność” (7 października 1981).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cvetelina
+2 / 4

@mareczek00713 Obecną konstytucję przyjęli w referendum Polacy, więc jak ktoś się wyraża o konstytucji jak Morawski to trochę jakby mówił: Mój naród to debile, którzy nawet czytać nie potrafią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
-3 / 3

Tak, a z którego roku była konstytucja przed tą droga cvetelino? Jak Polacy mieli wybór między Stalinizmem a soft-komuną to wybrali wersję nowszą która jednak po odrzuceniu totalitaryzmu jest zacofana i debilna - tak więc Polacy to nie debile ale ty z goebbelsowskimi manipulacjami zachodzisz owego tytułu niebezpiecznie blisko. Wiesz, kiedyś Polacy akceptowali bicie linijką po rękach aż leworęczny pisał prawą, mamy to teraz kontynuować bo kiedyś uznawano to za normalne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 4

Błąd:
- 11-ste brzmi - "nie wychylaj się"
zapytaj tramwajarzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dzidek11
-4 / 4

Wadą sędziego Morawskiego jest jego szczerość. W moim środowisku wszyscy wiedzą , że większość utytułowanych profesorów jest skorumpowana , ale milczymy by nie zostać oplutymi jako zdrajcy wlasnego środowiska . Lojalność koropracyjna jest ważniejsza niż lojalność wobec własnego państwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem