Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
+2 / 10

No niestety, gdyby PO było nadal przy korycie nie trzeba by było przerabiać zdjęć, bo mieli światowej sławy artystę
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34252/pap_19961200_01g850600.jpeg
To jest autentyczne zdjęcie Tuska z występu w programie "Szansa na Sukces".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 21:38

avatar xxwielebnyxx
-3 / 9

@kAzek29 aż mi Ciebie żal, prawda zawsze boli a wy musicie coś wymyślać by było na Tuska i PO, ależ zabolało, i jak tu do tego Tuska wrobić ? wina Tuska nie pis-u

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 21:54

avatar Kjeszen
+2 / 4

Czyli 3 dni imprezy zostanie wypełnione politykami? To kupuję pomidory i jadę ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ban__
+1 / 1

54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 9-10 czerwca. Podczas imprezy odbędą się jubileusze Maryli Rodowicz, Andrzeja „Piaska” Piasecznego i Jana Pietrzaka. Będą także koncerty Premier i Debiutów. Zamiast SuperJedynek zobaczymy widowisko „Od Opola do Opola”. Ostatniego dnia festiwalu zobaczymy koncert muzyki tanecznej Opole After Party, który poprowadzi Edyta Herbuś.

Już wiadomo, kto wystąpi podczas konkursu Premier. W piątek 9 czerwca o wygraną powalczą: Katarzyna Cerekwicka („Bez Ciebie”), Dr Misio („Pismo”), Golec uOrkiestra („Hop na top”), Lanberry („Zagadka”), Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz („Biegnę”), Pectus („Iluzja”), Kasia Popowska („Tyle tu mam”), Izabela Trojanowska („Skos”), Szymon Wydra & Carpe Diem („Dla Ciebie”), Zakopower („Było minęło”) oraz na zasadzie „dzikich kart” przyznanych przez TVP z rekomendacji Polskiego Radia SA – Patrycja Zarychta („Uwolnij mnie”) i NaVi („Teraz wiem”).

Tego samego dnia w Opolu odbędzie się koncert Debiutów. Na scenie pojawią się: BBR&G („ Szmaragdowa mgła”), Arkadiusz Kłusowski („To już za nami”), Karolina Leszko („Oboje wiemy”), Octavia („Gdy zamykam oczy”), Ravel („Wstawaj”), Sen („Wiem”), Aneta Nayan („Nowy dom”) oraz Leon („Tylko powiedz”) i Ogień („Mary Jane”), którzy zostali wyłonieni w programie „O!Polskie Przeboje”. Dodatkowo w konkursie weźmie udział Swiernalis („Dzikie palmy”) - laureat wyłoniony podczas eliminacji w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

W niedzielę 11 czerwca widzowie zobaczą koncert Opole After Party, czyli przeboje polskiej muzyki tanecznej. Na scenie pojawi się zaskakujący i oryginalny miks artystów. Od Tercetu Egzotycznego, Wojciecha Gąssowskiego przez Papa D. i Stachursky’ego.

Tego wieczora zabrzmią przeboje: Urszuli, Kombii, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej.

Oprawę muzyczną zapewni Torres Brothers pod kierownictwem Tomasza Torresa. Koncert poprowadzą natomiast Edyta Herbuś, Rafał Patyra i Norbi.

- Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu - konkursie tanecznej Eurowizji.

Podczas jubileuszu Maryli Rodowicz wystąpią: Feel, Margaret, Kasia Popowska, Ula Dudziak, Andrzej Lampert, Audiofeels, Ukeje,Kozak System,Pectus, Helena Vondrackova,Grzegorz Skawiński,Włodek Pawlik, Marcin Wyrostek i Jan Kliment.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 5

Żal mi komuszków, którzy przeżywają jakieś fochy pseudo artystów (ważne, że POprawnych POlitycznie). Opole to stary komunistyczny festiwal i od niego naprawdę nie zależą losy kraju w przeciwieństwie do rządu dzięki któremu np. nie mamy uchodźców, wiele rodzin ma 500+, nie musimy pracować do śmierci itd. To jest ważne a nie igrzyska!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 22:06