Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
874 903
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Tylko_pytam
-4 / 26

Jakie to zamachy były w Czecha, na Słowacji, a może były jakieś na Białorusi albo Litwie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matizen1
+27 / 41

24 lutego 2015 był w Czechach, na Białorusi 4 lipca 2008 i 11 kwietnia 2011. Co do Słowacji to na tej mapie nie ma zaznaczonego zamachu w tym kraju, a na Litwie jest ikona i co oznacza znacznik informacyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Taka_to_prawda
-2 / 12

Może coś przegapiłam, ale zarówno Litwa jak i Słowacja przyjęły uchodźców. I jakoś nie mają problemów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
+5 / 11

Co nie znaczy że ni mają z nimi problemów, a przecież wiesz jak rzetelne są media względem poprawności politycznej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdads
+2 / 2

Rafix5 może przyjęły ale nie tyle co francje i anglie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~The___Atheist
0 / 2

@Rafix5 akurat TVPiS to już by o tym od dawna trąbiło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NickNickNick
+1 / 1

matizen1: 24. lutego w Czechach nie bylo zamachu terorystycznego. W knajpie strzelal psychicznie chory czlowiek z czeskim obywatelstwem ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
+2 / 2

@~NickNickNick a w Szwecji i Danii dziewczyny gwałcą ciemnoskórzy rodowici szwedzi i duńczycy
@QE1 Idealne porównanie. Jeden psychiczny rodak porównany do dziesiątek przedstawicieli organizacji zabijajacej ludzi z innych krajów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2017 o 18:53

avatar ~wlącz_meślenie
+1 / 45

a bomba w autobusie we Wrocławiu? na szczęście to polak więc można mówić, że jest OK

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+8 / 38

Nie jest OK, ale biegli badający tego zamachowca (studenta chemii) orzekli, że "miał w znacznym stopniu ograniczoną zdolność do rozpoznania ich znaczenia i ograniczoną zdolność pokierowania swoim postępowaniem". Innymi słowy: ma problemy psychiczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar alewis8
+13 / 37

@Ajuto: chory psychicznie to bardzo popularne określenie medialne na zamachowców-islamistów, z którego się tutaj często śmiejemy. Zgadzam się z tym po części, bo taki religijny fundamentalizm to jest choroba, nikt normalny nie odpiedala takich rzeczy w imię wymyślonych przyjaciół.

Teraz "wybielasz" naszego 'zamachowca' w dokładnie ten sam sposób, co poprawne politycznie media.

Jak mówić wprost to kuźwa mówić wprost o wszystkim. W Polsce też są psychiczne czuby. Przykładni katolicy potrafią zamordować swoją babę siekierą w pijackim amoku. Tyle że u nas ten "terroryzm" jest przede wszystkim ograniczony do najbliższych osób - znajomych, rodziny. Bardzo rzadko ofiarą są przypadkowi ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+8 / 26

@alewis8

Wrzuciłeś wszystko do jednego worka. Nasz terrorysta był zaburzony psychicznie, co stwierdzili biegli psychiatrzy PO OBSERWACJI PSYCHIATRYCZNEJ. Zatem pisanie o jego stanie psychicznym, to nie jest jakiś propagandowy wymysł mający wybielać terrorystę.

Zupełnie co innego jest na Zachodzie, oni ogłaszają 15 minut po zamachu, że to była rzekomo osoba chora psychicznie. Skąd to wiedzą? Oczywiście, że nie wiedzą, biegli psychiatrzy nie badali zamachowca - tu chodzi o zwykłą propagandę. Ta propaganda na Zachodzie ma ściśle określony cel, ma chronić ideologiczny projekt multikulturalizmu - bo gdyby napisać prawdę, że to ludzie obcy kulturowo są odpowiedzialni za zamachy, to projekt mógłby upaść.

Dostrzegasz zasadniczą różnicę? Orzeczenie wydane przez biegłych sądowych po wielotygodniowej obserwacji w Polsce vs. fałszywa, maskująca propaganda rozsiewana przez dziennikarzy kwadrans po zamachu na Zachodzie?

Mówmy o wszystkim: przykładni lewicowcy lub ateiści potrafią zamordować swoją babę, syna, córkę siekierą w pijackim amoku. Tyle, że to NIE JEST terroryzm. Sugeruję zapoznać się z definicją tego pojęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HAWAJ
+6 / 14

No i nie można zapomnieć o gościu co urządził sobie rajd w Sopocie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
-3 / 13

Nie nazywajmy petardy w Garnku jako bomby. Bo tym samym na co 2 meczu są zamachy, bo jedni w drugich czymś rzucają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
-3 / 3

Ten-co-wyłączył-myślenie - szantażował za kasę więc działał mniej-więcej racjonalnie - takiego można zresocjalizować plus fakt niepowiązania z szerzącym się poglądem politycznym jakim jest "religia" muzułmańska pozwala na wnioskowanie że ataki nie będą się powtarzać w ilości rosnącej geometrycznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar weram
+3 / 7

Może się mylę ale na tej mapie zaznaczone są chyba zamachy, a to we Wrocławiu to była próba zamachu.

Dlatego nie ma tego tu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+6 / 10

@antypacan - Problemem faktycznie jest religia, ta konkretna religia, która nakazuje nawracać siłą na islam. Nikt nie przypisuje fanatyzmu wszystkim muzułmanom, ale faktem jest, że jeżeli ktoś jest wiernym muzułmaninem, to powinien palić, gwałcić i mordować niewiernych - to nakaz islamskiej wiary. W świetle islamu ci muzułmanie, którzy nie gwałcą i nie mordują nie są zbyt prawowierni (np. polscy Tatarzy tacy są, tzn. wyznają swoją wersję islamu, są pokojowi, co się bardzo nie podoba imamom przysłanym do Polski z Arabii Saudyjskiej, i vice versa: naszym Tatarom nie podoba się islam importowany z Arabii i pogonili tych imamów).

Islam prawowierny NIE JEST RELIGIĄ POKOJOWĄ, i to nie są moje słowa, tylko słowa islamskich imamów, nawet tych mieszkających na Zachodzie, a tak dokładnie to jest cytat z mieszkającego w Wielkiej Brytanii imama Anjema Choudary'ego. Dlaczego tak jest, to już musisz zapytać pana imama.

Nawiasem mówiąc, jakieś 90% ludności świata wierzy w boga, bogów, siły nadprzyrodzone. Uważasz, że 90% ludzi na świecie jest zaburzonych psychicznie przez sam fakt wiary?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2017 o 17:02

avatar Ajuto
+3 / 5

@antypacan

OK, ale zauważ, że:

W islamie zaszedł proces odwrotny niż w chrześcijaństwie. Surowy, judaistyczny Stary Testament, został przez chrześcijaństwo przekształcony w religię łagodną, pokojową, przy pomocy Nowego Testamentu.

W islamie odwrotnie: pierwotne, łagodne sury mekkańskie, zostały później zastąpione przez mordercze sury medyńskie. Wszyscy imamowie są zgodni: to co Allah obwieścił, Allah może zmienić, zatem jeżeli Mahomet później przekazał nowe słowa Allaha (sury), to w razie sprzeczności sur mekkańskich z surami medyńskimi, obowiązują te późniejsze, czyli mordercze medyńskie. Taki jest islam.

Zatem jeżeli ktoś jest prawowiernym, ortodoksyjnym chrześcijaninem, to powinien wyznawać zasadę miłości bliźniego ("miłuj bliźniego swego, jak siebie samego") zgodnie z Nowym Testamentem, natomiast jeżeli ktoś jest prawowiernym, ortodoksyjnym muzułmaninem, to powinien mordować i czynić sobie niewiernych poddanymi, zgodnie z surami medyńskimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2017 o 23:08

avatar Ajuto
+2 / 4

@antypacan

(ŁK 19,27) - jako rzekome słowa Jezusa, to fałszywka, którą emocjonują się ateiści. Oczywiście tekst jest prawdziwy, ale problem w tym, że to NIE SĄ słowa Jezusa. To są słowa wypowiadane przez "człowieka szlachetnego rodu" z przypowieści opowiedzianej w Biblii. Tak więc pudło.

Nie wiem o co ci chodzi z tym cenzurowaniem, bo uważam, że nie tylko, że nie należy cenzurować Koranu ani Biblii, ale wręcz przeciwnie, należy szeroko rozpowszechniać co mówi jedno, a co mówi drugie. Nowy Testament mówi miłuj bliźniego, Koran mówi zabij go, jeżeli jest niewiernym.

Co tu jest trudnego do zrozumienia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2017 o 0:05

avatar Ajuto
+13 / 21

To też jest ważne, tyle tylko, że my tu piszemy o ZAMACHACH, o zabijaniu niewinnych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eyeyeyes
+1 / 9

ukraince w polskich osrodkach uchodzcow bronia naszego wyznania i jezyka przed muslimami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+6 / 12

@Ajuto ostatni zamach w moim mieście to było Ukraińcy próbujący podpalić meczet. Oby się to nie zmieniło :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ahmed_11_09_2001
+15 / 17

Jeżeli żyjesz w miejscu gdzie się urodziłeś, a ktoś obcy, który nie do końca zna język lub w ogóle, zabiera Ci prace, to wina nie leży po jego stronie, tylko po Twojej, czytaj "jesteś nieudacznikiem życiowym, ogarnij się"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar karolinaen
+11 / 15

@heasa to samo można powiedzieć o Polakach w UK, NIemczech itd.
Ukraińcy mi nie przeszkadzają dopóki nie robią zamachów, to jest różnica między ciapatymi a nimi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+6 / 10

Nie zabierają naszym pracy. Kiedy pracodawca ma do wyboru zatrudnić polaka czy ukraińca to jeśli polak nie jest kompletnym debilem to wybierze jego. Tylko że przyszło 500+ i polakom się nie chce pracować jak dostają pieniądze z pracy innych. Nie ma ludzi do pracy na niskich stanowiskach to się zapycha Ukraińcami. Rząd chwali się zmniejszeniem bezrobocia, ale to dlatego że daje pieniądze za darmo, a niech zabiorą 500+ i nagle znajdzie się kilkaset tysięcy bezrobotnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ffssdd
0 / 0

~heasa może i zabierają ale zauważ że popyt na pracowników się zwiększył szczególnie tych za najniższą krajową . W WB tej mówili że Polacy zabierają prace jak się czułeś ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczorex
+1 / 1

Tyle, że Ukraińcy często biorą pracę, której Polacy nie chcą wykonywać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ajuto
+2 / 2

@Qrvishon

Mam wrażenie, że twoja argumentacja jest sprzeczna: raz piszesz, że "przyszło 500+ i Polakom nie chce się pracować", a potem "rząd chwali się zmniejszeniem bezrobocia, ale to dlatego, że daje pieniądze za darmo".

Czyli ludzie nie pracują (bo 500+), i dlatego, że nie chce im się pracować, to spada bezrobocie? :)

Co ciekawe, wszystkie dane z rynku mówią coś dokładnie odwrotnego, wzrasta zatrudnienie ogólne, a także, uwaga! wzrasta zatrudnienie wśród kobiet! Jednym z argumentów przeciwko 500+ miało być to, że rzekomo kobiety będą masowo rezygnowały z pracy, bo dostaną pieniądze z 500+. Okazało się, że polskie kobiety nie są takie głupie, leniwe, nieambitne jak im to przypisywano. Kiedy dostały 500+ i wreszcie stać je było na przedszkole dla swoich dzieci, to z chęcią uwolniły się od domowego kieratu i poszły do pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2017 o 17:17

avatar Qrvishon
-1 / 1

@Ajuto za dużo wiadomosci w TVP oglądasz gdzie żyje się polakom wspaniale, Duda i Szydło mają same sukcesy na arenie międzynarodowej, a emigranci wracają do kraju. Bezrobocie spada dlatego że ludzie zwalniający się z pracy nie rejestrują sięjako bezrobotni bo to wiąże się z obowiązkiem chodzienia na kastingi i podjęcia pracy kiedy jest ona oferowana. A jak ktoś zwolni się zam to mu się zasiłek nie należy więc lepiej siedzieć w domu i dostać za nic 1000zł niż pracować 160h w fabryce i dostać 1800zł. Dziecko wtedy możesz wychowywać samemu a nie oddawać je obcym. I wiele kobiet zrezygnowało z pracy, zwłaszcza tej ciężkiej w fabrykach, i innych zawodach fizycznych, a te miejsca zapychane są ukraińcami którzy nie znają języka za bardzo i do innej pracy się nie nadają. Pracowałem w kilku fabrykach i wiem jak tam jest teraz, czego nie było przed 500+. Prace biurowe dalej są domenom polaków, ale te mniej płatne też pewnie za jakiś czas być przestaną jak za kilka lat ukraińcy nauczą się mówić po polsku, zwłaszcza jak nauczą się bez akcentu mówić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

należy pomagać ludziom w potrzebie. Jak Ukraińcy chcą pracować, uczyć się to dobrze, lepiej niż jakby mieli rozwalać, terroryzować itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tellchar
-4 / 14

Szanowny Panie dziennikarzu, pański prezydent zapowiadał, że będzie walczył z islamskim terroryzmem. Po czym ostatnio podpisał kontrakty na dostawę broni z Arabią Saudyjską, która wspiera ten terroryzm. Proszę wyciągnąć wnioski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~w345tfd
-2 / 4

niedlugo tak u nas bedzie, bo youtube kropka com/watch?v=L-qOcD0vTwY dlugoletni uchodzcy zaczynaja sie panoszyc, inspiruja sie terrorystami, juz przegrywamy i sie o tym nie mowi!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 4

buahahahaha. Raczej politykę tchórza, który nie prowadzi walki z ISIS. Jak już chcecie by Europa obroniła wszystkich przed ISIS to chociaż odczepcie się i nie piszcie że nic nie robi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 6

Ani ta nasza polityka ściśle antyimigracyjna, ani nawet antyimigracyjna. Ale o tym cicho sza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eol121
+2 / 14

Polska nie prowadzi żadnej polityki, gdyż do tego potrzebna jest większa wiedza na świecie niż powtarzanie historyjki o "multi-kulti). A zamachów w Polsce nie ma (podobnie jak na Litwie, Łotwie czy Słowacji) nie dlatego, że mamy jakąkolwiek politykę tylko dlatego, że nie znaczymy w świecie tyle, żeby był sens robienia u nas jakichkolwiek zamachów. I nawet kilkutysięczna grupa uchodźców wojennych nic tu nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lkkks
+4 / 6

@eol121 Czyli, że jak nasprowadzamy sobie imigrantów islamskich, wśród których jakiś % odkryje w sobie męczennika za wiarę, to będą jeździć robić zamachy do innych ważniejszych krajów, niż ten który znają i wiedzą jak się w nim poruszać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eol121
-1 / 1

@lkkks męczenników za wiarę mamy i u nas. Jeśli pis z kościołem będą nadal rządzić, to przypadków takich jak w Legnicy będzie więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cvetelina
+3 / 5

Tak się kończy jak radykałom islamskim daje się większe prawa niż mieliby w niektórych krajach w których dominuje islam. Jakoś w kraju, w którym ponad 95% mieszkańców wyznaje islam potrafiono zamknąć w ciągu 3 lat ponad 20 meczetów za zbytni radykalizm i nie obawiano się oskarżeń o brak tolerancji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Socjaldemokrata
-2 / 4

Gdyby opłacani przez Putina terroryści chcieli wysadzić się w PL, to co za problem? Przecież granice wewnątrz UE są otwarte, mogliby bez problemu przyjechać z Niemiec, Francji, Szwecji... Nie wysadzają się, bo Putin nie ma w tym interesu, bo PL jest proputinowska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-3 / 5

@Socjaldemokrata ???
Socjaldemokrata a powtarza rusofobiczny bełkot neoliberałów i polskiej konserwy? Rosja jest sojusznikiem Państwa Syryjskiego i zwalcza tamtejsze bandy terrorystyczne. Terrorystów w Syrii finansuje USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Qwerty813
0 / 4

Ciekawe ze ci co tak uporczywie mowia ze za zamachy sa odpowiedzialni imigranci mowia rowniez ze za strzelaniny w usa nie jest odpowiedzialny powszechny dostep do broni a sa odpowiedzialne niezrownowazone jednostki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
+2 / 8

A ogłupionym ludkom na Zachodzie i tak wyjdzie konkluzja, że jesteśmy ostatnie świnie, bo nie chcemy współcierpieć z nimi za błędy, które to nie nasze, a ich rządy popełniły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-5 / 9

@fiksusik
Idź już spać "mondry" Polaku, bo jutro trzeba rano wstać i zapieprzać 12h w montowni czy markecie na zyski "ogłupionych" ludków na Zachodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aypeross
+4 / 4

Ty a w Austrii tyle imigrantow i tylko jeden zamach.... dziwne ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-2 / 6

Szkoda tylko że ten dupek nie dodał kto stworzył ISIS, odpowiedzialne za wszystkie ostatnie zamachy. Poza tym zamachów dokonują obywatele krajów europejskich a nie uchodźcy. Więc tępy brunatny redneck łże jak bura suka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Fredenst
-2 / 6

A czy ten amerykański dziennikarz i aktywista wie, że nie o politykę Polski tu chodzi, ale o jej poziom gospodarczy? "Hej, wyciągnijmy wnioski, bądźmy wszyscy biedni jak Polska!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kakd
+3 / 3

Dać im zasiłki takie jak w Niemczech, a chętnie i tu osiądą. Na razie zmuszają nas do przyjmowania ich. Następny krok, to będzie zmuszanie do dawania im zasiłków nie niższych niż na zachodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Fredenst
-1 / 1

Z czego niby im dać? Po wpompowaniu kasy w Krajowy Program Hodowli i Wspierania Patologii 500+, na nic innego już nie ma. Tego zmuszania też jakoś nie widać, czołgami nam Unia nie wjedzie, sankcji też nie nałoży, bo do tego potrzeba zgody wszystkich członków. Więc póki jesteśmy Sudanem Europy, jesteśmy bezpieczni. My nie musimy sprowadzać imigrantów z Afryki, my już jesteśmy Afryką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bobycob
0 / 2

@overconscious
Naprawdę widzisz tam jakiś napis o zamachu samobójczym? Zamach terrorystyczny to zamach terrorystyczny. Dla ofiary to obojętne kto był zamachowcem. W wielu przypadkach to nie imigranci dokonali zamachów. W przypadku Beivika to był przecież rodowity obywatel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kaizenpol
-1 / 1

Które z tych zamachów miały miejsce w miastach o ludności poniżej 2mln mieszkańców?
Na wsiach za mały efekt. Tam to co najwyżej jajkiem na prezydenta można się zamachnąć. Ale do takiego zamachu to wstyd się przyznać i zaatakowanemu, i organizacji terrorystycznej, więc wyciszyli tylko zaściankowa Goździkowa polewała w internatach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2017 o 22:16

avatar ~sreae
+1 / 1

@Kaizenpol Na wsiach na razie muslimy się nie osiedlają, tylko właśnie w dużych miastach. ale angela pracuje nad tym, aby to zmienić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~katotalib
-1 / 1

Sorki Polska ma super politykę proEmigracyjną ...każdy co mądrzejszy sp...ala i nie trzeba muzłuman z pasem szahida

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
-2 / 2

Mamy dwa miliony banderowców, na uj nam jeszcze ciapaki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~OnWyjasnia
+2 / 2

Nie można łączyć islamskich zamachów terrorystycznych, z islamskimi terrorystami. To rasistowskie i zaściankowe. Nie wszyscy islamscy ekstramiści są źli. Winny jest głównie PIS bo nie chciał przyjąć terrorystów i teraz się mszczą na Europie. Powinniśmy przeprosić zachód że nie idziemy z nimi solidarnie pod nóż rzeźników religii pokoju...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Leon32167
0 / 0

Koleś ma świetne nagrania (podobnie jak większość dziennikarzy Rebel Media) a do tego ma Polskie korzenie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-2 / 2

No niby fajnie ale niestety nie prowadzimy polityki antyimigracyjnej. Mamy od zaje...nia Ukraińców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Bubbalicious
0 / 0

dalej sie tak chwalcie to w koncu zrobia nam tu zamach tez.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~lupiez
0 / 0

Jeszcze Słowacja i Litwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mati35mm
+1 / 1

w Polsce też mamy uchodźców moim zdaniem boją się niestety u nas coś zrobić bo wiedzą jaki charakter ma nasz naród . nikt nie wyciągnął by kredy. poza tym Polacy szanują kobiety i nie pozwolili by na takie zachowania wobec nich jak to się dzieje na zachodzi . oczywiście zdarzają się jednostki które przejawiają zachowania patologiczne . jednak jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to nasz kraj jest liderem i dziękuję za to . można wiele mówić na PiS sam nie ze wszystkim się zgadzam ale pod tym kątem czapki z głów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Stary_Zgred
-1 / 1

@mati35mm
ROTFL :-) Koleś pisze o szanowaniu kobiet w miejscu, gdzie Polacy z dziada pradziada regularnie ładują teksty o kobiecie w kuchni na łańcuchu, a inni Polacy pouczają kobiety, jak powinny się ubierać i malować, żeby być godnymi Polskich Mężczyzn :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Knihtee
0 / 2

Ciekawe czy ktoś z tych ludzi co cały czas mówią o tym że jesteśmy przeciw imigrantom bo u nas nie było zamachów wpadł na pomysł że za którymś razem po prostu ktoś "u szczytu władzy" na zachodzie się wkurzy i da zadanie choćby MI6/DGSE czy BND żeby zrobili jakąś akcję? Szanuję naszych chłopaków z AW, ale nasz kontrwywiad w starciu ze specjalistami z wyższej wymienionych nie będzie w stanie zareagować. Ot prosty wybuch pod Pałacem Kultury na około 20 ofiar. Oficjalnie terrorysta samobójca, a na prawdę wcześniej osoba ogłuszona przy centralnym, dostała prochy i plecak i sama nie wie gdzie idzie (a kto to będzie to już zależy od finezji co dalej chcemy "montować" w mediach). Jakiś pierwszy lepszy Pierre ze wspomnianego DGSE przy założeniu że musiałby jeszcze iść na parking po swoje A8 i jechać nim po materiały wybuchowe, a później trasa Paryż - Warszawa - ogarnie to w 1 dzień (i to przy założeniu że zadanie dostanie w centrali, a nie jest już na terenie w DE/PL).
Nie mówiąc już o tym że w końcu samo ISIS się wkurzy i choćby dla przykładu też tu uderzy czymś. Bo potraktują to w końcu "ci Polacy twierdzą że nie damy rady u nich nic zrobić".

Jeżeli ktoś by nie zrozumiał mojej wypowiedzi : nie mówię że mamy przyjmować uchodźców, ale tyle że ciągle chwalenie się wszystkim że nie ma tu zamachów jest jednak trochę nieodpowiedzialne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
-1 / 3

i znowu ktoś wmawia, że to uchodźcy dokonują zamachów. A tymczasem to zradykalizowani obywatele danego kraju. Ale prawuski wszystko łykną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Botsman
-1 / 1

W Pradze chyba zaznaczono zamach na Reichsprotektora Heydricha w 1942 r. To ostatni akt terroryzmu w Pradze o którym ostatnio słyszałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~luksk
+1 / 1

Nie chwalmy się anie nie udostępniajmy tej mapy bo możemy się zdziwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E egow5
+1 / 1

Świetne!
Tylko poprawka - Polska przyjmuje migrantów, po prostu nie muslimów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fodjggh
0 / 0

To nie jest Europa tylko wycinek Europy ! A gdzie Włochy, Hiszpania ? We Włoszech czy Libii maja setki tysięcy imigrantów i jest tam spokojnie. A ci którzy dokonali ataków to nie imigranci bo często osoby urodzone w danym kraju które tam spędzili całe życie, chodzili do szkoły etc Poza tym my nie prowadzimy polityki antyimigracyjnej, do nas po prostu nie chcą przyjeżdżać,przynajmniej nie chcieli do tej pory bo akutalnie mamy spory napływ Ukraińców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
0 / 0

strict no migrants policy? Proszę, raczej chodzi tutaj o stan polski, a nie politykę migracyjną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seksistefan
0 / 0

Hej napalency, nie zapominajcie, ze jest 5 ojro za wysylke,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem