Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1004 1049
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A ayyoy
+31 / 63

No i prawidłowo ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BishopBS
+11 / 15

@Taikoubou to nie rasizm a środek zapobiegawczy..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E egow5
+6 / 8

@Taikoubou islam to nie rasa, tylko chora ideologia - tak samo jak komunizm czy nazizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xfbbbn
+2 / 4

@Taikoubou POLACY piszemy z dużej litery -nie bądź rasistą i nie poniżaj nas!
A na Twoje pytanie odpowiadam -znasz historię Polski? No to wiesz czemu mamy uprzedzenia do innych narodów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taikoubou
-4 / 6

@~xfbbbn moje pytanie bylo kiedy sie wyleczą z rasizmu, a nie dlaczego sa rasistami. nawet nie umiesz przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kacap12
+31 / 57

A żeby cie te araby wysadziły palancie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wilczurex
+29 / 35

Pan słyszał o czymś takim jak selekcja na wejściu do klubów? Gościowi może się po prostu nie spodobać twój zidiociały uśmiech i nie wejdziesz, a że jemu nie spodobali się muzułmanie to już jego sprawa, wolno mu, a że pewnie nie chciało mu się kłócić to wymyślił taki sposób :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Pepsajon
+27 / 39

@grudziak Niby tak, ale pretensje powinni mieć do swoich współwyznawców, którzy robią im "nienajlepszy" PR...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I impressa88
+14 / 26

A jak Hitler mordował Polaków to Polacy darzą nienawiścią tylko Hitlera czy cały naród? uprzedze twoją odpowiedź, nasze społeczeństwo nie darzy Niemców sympatią. I tak jest islamistami arabami i turkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eyeyeyes
+1 / 15

@grudziak mamy problemy z muzulmanami w pl, poogladaj sobie na yotubie filmiki z pl osrodkow dawniejszych muzulmanskich uchodzcow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grudziak
+2 / 16

@~Pepsajon Owszem współwyznawcy robią im zły PR, ale jeśli twój sąsiad kogoś zabije to nie należy z tego powodu nazywać Ciebie mordercą.

@ipmressa88 Czy Hitler osobiście zabił jakiegoś Polaka? Hitler był przywódcą i symbolem, a zabijali zwykli Niemcy.

W poprzedniej wypowiedzi chodziło mi tylko o zachowanie rozsądku. Żeby nie wyżywać się na normalnych ludziach, bo to tylko nakręca spiralę. Btw. też jestem za kontrolą granic i nie przyjmowaniem tego tałatajstwa.

@eyeyeyes Napisałem "zasymilowanych", ot choćby Tatarów, którzy tu mieszkają od dawien dawna i co więcej też są przeciwko "imigrantom" właśnie z powodu tego PR-u.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eyeyeyes
0 / 8

@grudziak masz racje, ale jednak wole mieszkac kolo jednego potencjalnego mordercy niz obok duzej grupy potencjalnych mordercow.
a propo tych zasymilowanych, wlasnie ci zasymilowani czeczeni np nagle sie tutaj rozbrykali i inni uchodzcy z innych krajow probują ich temperowac, ale w odpowiedzi tylko "gdzie my tam islam"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2017 o 16:00

avatar metalmessiah
+12 / 12

@Pepsajon A myslisz ze nie maja? Wiekszosc ofiar atakow terrorystow to muzulmanie. To co mamy w Europie to dziecinne igraszki przy tym co sie dzieje na bliskim wschodzie, gdzie muzulmanin morduje muzulmanina, bo ten drugi jest niewystarczajacym ortodoksem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Adraxer
-2 / 6

@grudziak Ciapaci w Częstochowie pocięli chłopaka maczetą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grudziak
+1 / 1

~Adraxer Owszem, prawda, nie jestem jednak w stanie stwierdzić na którą moją wypowiedź odpowiadasz...

I aby uściślić, mając na myśli tych "zasymilowanych", nie chodziło mi o ludzi którzy żyją w Polsce od mniej niż 30 lat, tylko tych których rodziny żyły tutaj już w XVII wieku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2017 o 21:16

B bartek000
+1 / 3

~Adraxer - przy setkach pobić, rabunków napadów, itp przez prawackich dresów "patriotów" tylko dlatego, że akurat ktoś obok przechodził, witryna się im nie spodobała, albo potrzebowali kasy na jabole albo by ćpać ten twój przykład to wielkie gó.no

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
-1 / 1

@grudziak Puknij się w łeb. A jak akurat ten ma nieczyste zamiary? Może sobie ich jeszcze do domu wprowadź. Lewak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grudziak
0 / 0

@Jeremi978 Dziękuję za konstruktywną wypowiedź. Do rady się nie zastosuję.
Ale z chęcią bym się dowiedział których ludzi i czemu miałbym wpuszczać? Tych "muzułmańskich uchodżców" o których pisałem żeby przez granicę nie przepuszczać, czy też tych Polaków wyznania muzułmańskiego, których głównie staram się bronić.
I nie nazywaj mnie lewakiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zdzichu5556
0 / 0

@grudziak lepiej zapobiegać nisz leczyć. więc brawo dla bramkarza na ochronie!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 2

@grudziak A masz pewność, że Polak wyznania muzułmańskiego się nie wysadzi? Albo, że ktoś się za niego nie poda żeby się wysadzić? Zamieszkaj z nimi, jak się tak nie boisz. Dwie rzeczy powinny być białe: święta i Europa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grudziak
0 / 0

Oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć, ale zapobieganie w tej sprawie powinno polegać na niewpuszczaniu uchodżców do kraju, bo to wśród nich są przede wszystkim te elementy, deportacji nielegalnych imigrantów, jeśli już jacyś zostali przyjęci, to wymagać od nich pracy, a nie utrzymywać za państwowe, niedopuścić do trzymania ich razem żeby nie robili gett itd.
Osobiście podziwiam tego bramkarza za umiejetność oceny moralności człowieka tylko na podstawie koloru skóry, czy też religii tym bardziej że znacząca większość osób "kolorowych" albo żyje tu od pokoleń, albo to wymiany studenckie, turyści. Bo większość z tych "uchodżców" nie chce siedzieć w Polsce gdzie bida i marny socjal, tylko na bogatym zachodzie.

Zastanawia mnie czy ludzie tak przyklaskują temu bramkarzowi bo zapobiegł potencjalnemu zamachowi, czy też tylko dlatego że dopiekł losowym ciapatym. Jeśli to pierwsze to nie jest tak źle, ale na tej podstawie(w tym kraju, nie na zachodzie) można by też próbować izolować większość mężczyzn żeby nie umożliwiać im gwałcenia kobiet. A jeśli to drugie to czy naprawdę aż tak upadliśmy?

@Jeremi978 Nie mam tej pewności, ale jeśli czytasz moje wypowiedzi to zrozumiesz czemu napiszę, że nie mam też pewności czy dowolny Polak mnie nie zabije bo będzie mnie podejrzewał o współpracę z Trzecią Rzeszą.
"Albo, że ktoś się za niego nie poda żeby się wysadzić?" - Masz świadomość jak wielu muzułmanów w Polsce byś nie rozpoznał gdyby Ci nie powiedzieli że to ich religia?
I znowu mam wrażenie że nie czytasz moich wypowiedzi, z ludżmi o których piszę mieszkam całe życie w jednym mieście, moi rodzice i przodkowie mieszkają z nimi w Polsce kilkaset lat, podejrzewam że masz tak samo tylko że nie jesteś tego świadom. Budowali ten kraj w tej samej mierze co my i z tego powodu uważam ich za wartościowych ludzi, tym bardziej że przez tych kilkaset lat w tym kraju nie za bardzo robili zamachy. I z tego względu uważam że My jako Polacy, czy to katolicy(z powodu tego czego wymaga Bóg), czy też ateiści(Z powodu czystej moralności) powinniśmy tych ludzi chronić przed tymi wpływami z zachodu i państwa islamskiego. A nie gnoić przypadkowych ludzi.

Na białą Europę już niestety za póżno, taka była polityka, za mało ludzi oponowało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+1 / 1

@grudziak Niby tak... Ale i tak jakoś nie ufam. Mam nadzieję, że jeszcze nadejdą czasy białej Europy. Przepraszam, za nazwanie Ciebie lewakiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2017 o 12:21

D daro97
+1 / 9

Jak widać dla większości to normalne, że prawo nie pozwala na nieobsługiwanie właścicielowi prywatnej firmy, kogo tylko zechce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pancur90
+5 / 9

@daro97 Dobrze, że prawo również nie pozwala wejść byle komu bez Twojej zgody do Twojego prywatnego domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro97
0 / 0

@pancur90 ??????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wilczurex
+2 / 2

@daro97 Coś mi się zdaje, że Cię nie zrozumieli :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro97
+2 / 2

@wilczurex Zastanawia mnie tylko ogrom minusów przy moim komentarzu, bo rozumiem, że jak za pierwszym razem się go przeczyta, to jest on nie do końca jasny, ale nie mam pojęcia jak można zrozumieć to tak jak pan pancur. A jeśli czegoś nie rozumiem, to czytam jeszcze raz, i jeszcze raz, i tak do skutku, i albo uznaję, że ja jestem za głupi by to zrozumieć, albo uznaję, że osoba pisząca tekst popełniła błąd. I rozumiem, że ktoś mógł uznać, że mój komentarz jest źle sformułowany (co jest bzdurą, bo wszystko jest logiczne i ma sens), ale żeby było to ok. 9-10 osób na 16 (część wszakże może mieć inne zdanie i mimo iż zrozumiała, to mogła nie zgodzić się z tym) to jest żałosne i potwierdza to dość popularną tezę, że większa część społeczeństwa ma problem z rozumieniem czytanego tekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2017 o 22:08

avatar ~gosc1234567
0 / 10

A teraz wyobraźcie sobie coś takiego z żydem albo homoseksualistą jaki pisk by był. A jak nie chcą wpuszczać polskiego bydła na koncerty narodowe, też jest. A tutaj spokój, każdy się bawi we własnym gronie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar metalmessiah
-1 / 41

Zartujecie tu sobie czy jak?

Bogu ducha winni ludzie maja obrywac, bo nie mieli tej przyjemnosci urodzic sie w prawdziwie polskiej bialej rodzinie. Dajecie sie porwac radykalizmowi tak jak mlodzi muzulmanie w takiej Syrii daja sie porwac radykalizmowi islamskiemu. Tylko, ze Wam dane jest zyc w rzeczywistosci smartfonow i dyskotek, a im kul i rozrywanych cial bliskich. Poznajecie czlowieka po jego kolorze skory i wyznaniu, a nie po tym kim jest. A prawda jest taka, ze ci najglosniej krzyczacy przeciw islamowi zyjac po tamtej stronie krzyczeliby najglosniej przeciw zachodowi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Namerandom
+7 / 9

@metalmessiah Krzyczeć przeciw zachodowi? Jeśli są przeciw to dlaczego chcą tam się dostać? Żeby się rozerwać? To interesujące ile z tych "dzieci" które uciekają do europy gubi paszporty ale nie iphony czy inne smartphony. Nie przypominam sobie żeby katolik w przeciągu ostatnich kilkunastu lat się wysadził...bo tak każe jego religia, ale oczywiście islam jest religią pokoju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
-1 / 5

@metalmessiah Trzeba być niedorozwiniętym by nie potrafić dostrzec tych subtelnych różnic miedzy radykalizmem w świecie muzułmańskim a radykalizmem miejscowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar metalmessiah
+1 / 5

@Namerandom zmień płytę bo będziesz jak Beata.

Potrafisz odróżnić w swoim pojmowaniu swiata islamskiego radykalistę, członka isis, emigranta ekonomicznego albo syryjskiego uchodźcę? Czy ciapak to po prostu ciapak? Bo jak to drugie to nie pogadamy

@survive trzeba też być niedorozwinietym żeby nie dostrzegać oczywistego wpływu otoczenia na kształtowanie się postaw jednostki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar weram
+2 / 4

"Poznajecie czlowieka po jego kolorze skory i wyznaniu, a nie po tym kim jest." Raczysz sobie żartować? Wrzucasz wyznanie do jednego worka z kolorem skóry? Wyznanie to część tego k i m jesteś. Możesz urodzić się w dowolnej genetycznie rodzinie ale wyznanie wybierasz sam; zostajesz przy rodzinnym, zmieniasz albo porzucasz całkowicie. To, że ktoś wyznaje religię opartą na dżihadzie ma być oderwane od oceny tego człowieka? (tak, "opartą". Gdyby nie działania zbrojne prowadzone od samego początku jej istnienia, ta religia nie rozprzestrzeniła by się nawet na jeden kraj. Islam od początku był niezwykle radykalny. Chrześcijaństwo integrowało się i wtapiało w siebie zwyczaje zastanych kultur (polecam np. porównać daty świąt kościelnych i pogańskich), Islam zrezygnował z tego na samym początku (polecam zapoznanie się z pojęciem szatańskich wersetów, szybko odrzuconego projektu wtopienia w Islam zastanych boginek).).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
-2 / 2

@metalmessiah to otoczenie to. wg. ciebie niby co? fauna? flora? odległość od morza, czy może rodzaj skał macierzystych występujących na danym terenie? Bo mi się wydaje, że kultura która łączy wszystkich potencjalnych dżihadystów, czy to z Libii, Syrii, Iraku czy innego Maroka, nawet jak delikwent jest "zwykłym" ekonomicznym emigrantem to jak już dobrze wiadomo, jego dzieci bądź wnuki ciągle mogą określić się jako radośni dżihadyści, bo życie w gettach o własnych prawach jakie muzułmanie sobie organizują specjalnie nie ułatwia asymilacji a tym samym zmiany zwyczajów na bardziej cywilizowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L liberalnielewak
+2 / 2

oj kolega plecie głupoty porównywanie tego zachowania ochrony z rasizmem jest nie na miejscu . to się nazywa prewencyjne zachowanie . weźmy na przykład wielką Brytania ostatni zamach w Manchesterze był dokonany przez obywatela wielkiej Brytanii który się tam urodził i mieszkał a był muzułmaninem . nie wiem co się musi stać żeby ludzie rozumieli że to jest religii śmierci i strachu a nie pokoju. może poprostu ochroniarz chciał uniknąć możliwości paniki albo 40 ofiar śmiertelnych .
prewencja raczej nie jest niczym złym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TZMLAldea
+7 / 7

Lublin. Miasto inspiracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kowal86
-4 / 18

Niewiele w tej historii prawdy zapewne, bo 10u muzułmanów w rzędzie to ch#ja prawdopodobne w Polsce (zwłaszcza na zadupie, jakim niewatpliwie jest Lublin). Ale tak w istocie powinno być! Zero tolerancji. Nie podoba się? Macie swój kraj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2017 o 18:48

V vincentrock
0 / 0

To były 3 grupki po 3 osoby, jak wolisz bo trochę ich sie tam nazbierało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+3 / 3

@Kowal86 a ty na jakim zadupiu mieszkasz ze takie kompleksy wywalasz w internecie? Zapewne nigdy nie byles w Lublinie, ale do zadupia mu daleko, a jezeli chodzi o muzułmanów to jest tu ich bardzo dużo ze względu na "międzykulturowość" Uniwerystetu Medycznego, na którym studiuje bardzo duże studentów zagranicznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysiek180077
-2 / 22

Bardzo bardzo dobrze :) Nie ma miejsca dla muzułmanów w naszym kraju!!! Bramkarzowi bym piwo za to postawił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adn
+2 / 10

@krzysiek180077 a co z Tatarami, którzy są muzułmanami i od wieków żyją w Polsce? Albo tymi, którzy tu przyjechali x lat temu i uczciwie pracują? Wykrzykujesz takie hasła, ale pewnie kebabem pewnie nie pogardzisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Delta1985
-4 / 4

@krzysiek180077 To może w Wielkiej Brytani bądź Norwegii zabraknie miejsca dla polaka ? :) Bardzo gorąco sobie tego życzę żeby polaków wywalono na zbity pysk stamtąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysiek180077
-1 / 3

adn napewno dobrze wiesz co miałem na myśli pisząc te słowa: nie ma miejsca.... nie chodzi mi o ludzi którzy mieszkają z nami od wieków. ale o tych ludzi co obecnie sieją spustoszenie w Europie. Delta dlaczego nie zabraknie miejsca dla Polaka w innych krajach? bo Polak na obczyźnie nie narzuca nikomu na chama swojej racji, przyjechał tam tylko i wyłącznie aby się czegoś dorobić i kontakt z takim polakiem nie grozi nikomu utratą życia. Wiadomo że zdążają się wyjątki. Ale nie ma co porównywać obu nacji. Pol,Muz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adn
+1 / 1

@krzysiek180077 ci muzułmanie, o których mówisz nawet nie chcą tu przyjeżdżać, więc cytujac internety: twój argument jest inwalidą.
Takie demoty to tylko nakręcanie spirali nienawiści. Teraz pełno jest obrazków jaki to nasz kraj jest cudowny i lepszy od zachodnich, bo nie mamy terroryzmu, a prawda jest taka, że nasz kraj jest wg nich dziurą. Tutaj budynki walą się i bez ich "pomocy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar metalmessiah
+6 / 8

@dawte Nie sadze, zeby ten czlowiek ogladal TVP. Wydaje mi sie, ze to raczej z inspiracji dzielami Orwella, ktory juz w latach 40' przestrzegal przed zagrozeniem ze strony unijnej propagandy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 0

@dawte buahahahahah ale z ciebie debil trollu. Ile ci za to płacą? xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dawte
0 / 0

@Hornecik debili se poszukaj u siebie w rodzinie. Wydaj mi się, że sam cierpisz na kretynizm, skoro nie rozumiesz tak prostej ironii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rettes
+7 / 13

Ten ochroniarz uratował ich od grzechu.
Lepiej dmuchać na zimne. Nie wszędzie musi być bombowa zabawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sommers
-1 / 7

No i jak moszna... A może chłopcy chcieli się tylko rozerwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-2 / 8

A odwagi, żeby prosto w twarz powiedzieć "nie chcemy was tutaj" to już zabrakło? Trzeba ściemniać i jakiś kit wciskać? Takie oto was kozaki, najwspanialszy narodzie w dziejach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxxl12
-2 / 4

Dlatego nie chodzę do tego typu klubów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Okomorskie
+3 / 5

i tak powinno byc na granicy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truebaran
+3 / 15

Od jakiegos czasu obserwuje niepokojace zjawisko, ze coraz czesciej przy opisie takich sytuacji ludzie ("nasi") biora strone muzulmanow (czy tez ogolnie obcych) i zaczynaja to swoje lewackie pieprzenie, ze "nie kazdy jest zly/nie wolno generalizowac" itp. Co z tego, ze generalizujac popelnia sie blad? Jak idziesz ciemna uliczka i widzisz nadchodzacych z naprzeciwka podejrzanych typow, nie martwisz sie, ze skrecajac w inna uliczke zrobi im sie przykro, ze wziales ich byc moze nieslusznie za zbirow chcacych zrobic Ci krzywde. Robisz szybko bilans zyskow i strat, moze prawdopodobienstwo, ze cos Ci zrobia nie jest duze, ale jaka szkode ponosisz skrecajac na wszelki wypadek w uliczke obok w porownaniu ze szkoda jaka odniesiesz jak dostaniesz po ryju? Generalizujac moze popelniasz blad ale taka strategia jest bardziej korzystna. Przyklad: gra polega na rzucie kostka (szescienna): gdy wyrzucisz 6 wygrywasz 10 zl, gdy kazda inna liczbe oczek, tracisz 1 zl. Czy oplaca sie grac w taka gre? Przeciez szansa na wygrana jest tylko 1/6: ale wygrana jest wieksza niz przegrana i mozna dokladnie policzyc czy oplaca sie grac czy nie (to jest tzw. wartosc oczekiwana). Mam wrazenie, ze sporo ludzi nie rozumie niestety tego pojecia i buduje swoje poglady na podstawie "szans wygranej/przegranej". Inny przyklad:
a) co 1000 czlowiek jedzac przy stole glosno beka
b) co 2000 czlowiek jest niebezpiecznym morderca.
Mimo, ze w punkcie b) mamy mniejszy odsetek, to kaliber zjawiska o ktorym mowimy tak drastycznie sie rozni ze w a) mozna powiedziec "to nie tak duzo" a w b) ze jednak to bardzo duzo.
Wracajac wiec do muzulmanow: to co oni robia, to masakry w ktorych ginie mnostwo ludzi, dlatego kaliber zjawiska jest bardzo ciezki. Tym samym zdanie "nie kazdy muzulmanin to terrorysta", mimo ze prwdziwe (mimo, ze z pewnoscia dotyczy DUZEJ WIEKSZOSCI muzulmanow) to jest bardzo szkodliwe. Jak chcemy uniknac problemu to trzeba trzymac ich z dala od nas, po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
-1 / 1

po pierwsze, to naucz się pisać po polsku. Po drugie to z pewnością nie dotyczy większości muzułmanów bo wtedy mielibyśmy nie 20 zamachów w roku, ale 20 na godzinę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MK0000
+1 / 3

Alvara? Łatwo tak wrzucić wszystkich ciemniejszych do jednego worka..a czy to hiszpanie czy inni to mniejsza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~poznann
-2 / 4

Skoro o kolor skóry chodzi, to bramkarz jest zwykłym tchórzem. Wystarczyło powiedzieć nie chcemy was tutaj, a nie bezczelnie kłamać. Może to byli chrześcijanie? Od teraz w lublinie zdrowaśka, a jak nie to wypad!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wqfegrh
+1 / 5

I tak powinno być! :) Dla hołoty allaha nie ma wstępu do kulturalnych miejsc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 0

tylko hołota Jahwe może tam wchodzić i urżnąć się w imprezie by rano walić zdrowaśki? Kulturalnych miejsc też coś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ave666666
0 / 2

Wy komentujecie tą sytuację, a to przecież zmyślona historia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
0 / 2

bardzo 5 !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marecki384
0 / 0

U mnie na rejonie jest wietnamska knajpka i tam tez jest selekcja :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-1 / 1

Abstrahując od tematu: ta cała Noc Kultury ma mało związana z kulturą. Widziałem jakich wybitnych ludzi kultury zaprosili... zgraja fałszywych "poetów" zachowujących się gorzej niż menele, piszących wiersze na poziomie kulturalnym momentami gorszym od Popka, potrafiący tylko i wyłącznie między sobą rywalizować, kto więcej nagród,kto więcej konkursów, a nie mówiąc o tym, że są znani z przychodzenia na spotkania autorskie po pijaku, nieumyci, wulgarni i nieuprzejmi. Jest obecnie wielu wybitnych młodych Poetów, ale przez takich "poetów" którzy wszystko to zyskali tylko i wyłącznie poprzez znajomości,a tak naprawdę już dawno przestali zasługiwać na miano nazwania: "poetami", "ludźmi kultury", nie mają szansy, mimo, że są to bardzo wrażliwi, subtelni twórcy. Taka to obecnie "kultura", może za rok niech zaproszą ( nie wiem czy to dokładnie poprawna nazwa, raz tylko słyszałem o czymś takim ) Atak złego spawacza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2017 o 23:24

avatar Marecki384
+2 / 2

W Warszawie ponad 10 lat temu była afera bo mieszana para (Polka z Afrykańczykiem -żaden arab tylko all black) chciała wejść do klubu od ochroniarza usłyszeli :Pani wejdzie ale Pan nie bo nie ma miejsc.Solidny Apartheid

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jahime
+1 / 5

Skąd oni wiedzieli, że to byli akurat muzułmanie? Mieli kefije na głowach albo czytali sobie Koran stojąc w kolejce? Czy teraz każdy człowiek o ciemniejszej karnacji to z automatu muzułmanin?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
+1 / 1

w tej chwili tak. Jeśli masz trochę nie słowiańska urodę i opalisz się na wakacjach to już jesteś terrorysta z bombami Allaha z morderczym Koranem pod pachą. Prawica logic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja_jaś
+1 / 1

@Jahime Kolega, który mieszka w terenie przygranicznym ma ciemniejszą karnację bo szybko chwyta go słońce, plus mocno czarne włosy i czy to Polska, czy Niemcy za każdym razem jest kontrolowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem