Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar McMind
0 / 2

Jedno zdjęcie powtarza się dwukrotnie. Wybornie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiciulek90
+14 / 20

Taaa... wzięli się za siebie i zrzucili tłuszczyk, może jeszcze napiszesz, że treningiem i dietą w przeciągu roku? Raczej chirurg zrobił zapasy smalcu na najbliższą dekadę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+1 / 1

@Kiciulek90 nie znasz się. Jakby to było takie proste że wycinasz i po problemie. Tymczasem u niektórych chirurg mógł usunąć luźne fałdy skórne, ale to odpowiadało za góra 10-20% całkowitej utraty masy ciała, reszta schudła bez jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej- bo ta nic dobrego by nie dała.. Problem z usuwaniem tkanki tłuszczowej metodami chirurgicznymi jest taki, że jak nie połączy się tego z dietą, to tkanka tłuszczowa odbuduje się, tyle, że asymetrycznie i wygląd robi się dziwaczny. I nigdy metodami chirurgicznymi nie jesteś w stanie zredukować masy niż te góra 20%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
0 / 0

@Kiciulek90 @lech2 - ależ oczywiście, że część tych ludzi przeszło zabiegi chirurgiczne, wspomniane usuwanie nadmiaru skóry to raz, a dwa zmniejszenie żołądka. Bez tego chociażby ten biały co się rozlał po całej kanapie nigdy by nie schudł. To samo tyczy się większości pozostałych grubciów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+6 / 8

Zmniejszanie żołądka i operacyjne usuwanie nadmiaru skóry... od to "wzięli się za siebie"..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+3 / 5

@conradex Usunięcie nadmiaru skóry - na pewno. Ale większość tych przypadków nie ma nic wspólnego ze zmniejszaniem żołądka, do czego zresztą nie palą się na ogół ani lekarze, ani świadomi możliwych komplikacji (ze śmiercią włącznie) pacjenci. To tylko wymówka dla takich leniwych buł, jak pewnie Ty jesteś ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-2 / 6

@olmajti choroby to mogą doprowadzić co najwyżej do utraty masy ciała. Niektóre (bardzo nieliczne) zwiększają apetyt. Często przy chorobach spada aktywność- ale wtedy zwyczajnie trzeba dostosować liczbę przyjmowanych kalorii do zapotrzebowania. Sterydy zwiększają tylko apetyt ale nie mają mocy wchłaniania kalorii z powietrza. Zwiększą też ilość wody w organizmie, ale nie o 40kg tylko góra kilka, po odstawieniu efekt znika. Tak samo jak zwiększony apetyt. Trzeba było nie żreć tyle ile się chciało jak przyjmowałeś sterydy, a jak już przytyłeś wziąć się za dietę i ćwiczenia. Kulturyści też wsuwają sterydy na potęgę(pewnie z kilkadziesiąt razy większe dawki niż ty kiedykolwiek) - i na zawodach nawet grama tłuszczu. Jak widzisz to tylko kwestia dyscypliny i pracowitości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-2 / 2

@olmajti fascynujące teorie. Prawda jest jednak banalna, prawa fizyki są proste. Prawo zachowania energii. Żeby przytyć musisz przyjąć więcej kalorii niż spalisz. Żeby schudnąć musisz spalić więcej kalorii niż przyjmujesz. I nie ma chorób od których się tyje. Sterydy jedyne co robią to zwiększają apetyt. Jak się mniej ruszałeś, powinieneś ograniczyć ilość spożywanych kalorii. A z tymi sterydami utrzymującymi się latami to nieźle się uśmiałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+1 / 1

@olmajti nie wiem co Ty sugerujesz, ale prawo zachowania energii to podstawowe prawo fizyki. Jak udowodnisz, że jest nieprawdziwe to dostaniesz Nobla. To jest proste. Ani choroby, ani "zmiany chorobowe" (cokolwiek przez to rozumiesz"" nie powodują otyłości. A sterydy nie utrzymują się w organizmie latami. masz błędne informacje. Nawet jak dostałeś w postaci iniekcji jakieś o przedłużonym uwalnianiu to ich działanie mogło trwać góra miesiąc po ostatniej dawce. Zamiast wymyślać wymówki zacznij liczyć kalorię i zwiększ aktywność fizyczną. Masz problemy z kręgosłupem i stawami to zacznij od pływalni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2017 o 14:49

L lech2
-2 / 2

@olmajti jeżeli chudniesz to sam widzisz, że działa i to "tylko" kwestia dyscypliny i ciężkiej pracy. Jak nie chudniesz to znaczy że jednak sam się oszukujesz i jednak tych przyjmowanych kalorii jest zbyt wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2017 o 15:15

L lech2
0 / 0

@olmajti jak Ci już pisałem udowodnij to naukowo i dostaniesz Nobla. Póki co zakładam, że jednak masz problem z ograniczeniem ilości przyjmowanych kalorii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hell1937
+1 / 1

@olmajti - właśnie po to kuluryści-"amatorzy" mają cykle sterydowe - żeby na czas zawodów i badań antydopingowych zdążyć "oczyścić" organizm. Wpadają ci, którzy poplącza coś z cyklem, i wynik wyjdzie pozytywny. To dlatego czasami jest ogłoszenie wyników, a kiedy reprezentacje jadą do domu, to nie ze srebrnym tylko ze złotym medalem, bo zwycięzca "wpadł" a drugi miał lepszych speców od koksu i nic u niego nie wykryli i zgarniał złoto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 0

@olmajti to "zakładam" tylko delikatne określenie tego, że zwyczajnie oszukujesz. Prosta sprawa- jak ktoś twierdzi że samą siłą myśli potrafi lewitować, to sorry póki tego nie zobaczę to "zakładam" że mam doczynienia z oszustem. Ty twierdzisz, że mniej kalorii przyjmujesz niż spalasz a mimo to nie chudniesz. Cóż póki nie udowodnisz tego naukowo i dostaniesz w pełni zasłużonego Nobla "zakładam", że oszukujesz. Najpewniej przede wszystkim sam siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 0

@olmajti . Prosta sprawa, jeżeli przyjmiemy że prawo zachowania energii jest prawdziwe, a to Ty jako człowiek myślący decydujesz ile zjesz- to zarówno przybranie na wadzę jak schudnięcie jest wynikiem mnóstwa decyzji które podjąłeś, a nie choroby, sterydów itp. Sam również decydujesz ile spalisz poza podstawowym zapotrzebowaniem organizmu (a i to wynika z prawa zachowania energii- pompowanie krwi, utrzymanie ciepła, oddychanie itp. itd. musi zużyć odpowiednią ilość energii). Więc jeżeli twierdzisz że Twoja otyłość to nie jest wynik Twojego lenistwa i braku dyscypliny, a sterydów- to jednak musisz zaprzeczać prawu zachowania energii. Bo sterydy zbyt dużej ilości kalorii nie mają i same Cię nie utuczyły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
0 / 0

@olmajti Pisałem do Ciebie? Nie. To czemu się odzywasz? W dodatku bez sensu, bo nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Odpowiadałem condradeksowi (i Kiciulkowi), który twierdzi, że ci wszyscy ludzie, zamiast normalnie ćwiczyć, przeszli tylko operację. Grubas, który uważa, że nic nie można osiągnąć ćwiczeniami i dietą, a wyłącznie chirurgią, traktuje to po prostu jako wymówkę, żeby się za siebie nie zabrać. "Bo i tak mi się nie uda bez skalpela".

A co mnie Twoje sterydy obchodzą? Takie przypadki (choroby, leki, zapasienie przez rodziców w niemowlęctwie) to góra 5% społeczeństwa - i tak jak pisze @lech2 wymagają po prosu żelaznej samodyscypliny, żeby opanować zwiększony apetyt. Dobiłeś do określonej wagi, przy której ciało spala w całości dostarczone kalorie, więc dalej nie "rośniesz". Zmniejsz kaloryczność albo zwiększ wydatek energetyczny, a schudniesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ClarkGriswold
+1 / 7

Jakby tyle nie żarli, to by nie musieli chudnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~werifi
+6 / 6

no nie musieliby się brac za siebie, gdyby wcześniej o siebie dbali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swierszczu94
0 / 2

chyba nie wiesz co mówisz.. może i parę osób z tych ludzi faktycznie na własne życzenie sobie to zagwarantowali ale też często choroba do takiego stanu ludzi doprowadza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ClarkGriswold
0 / 0

@swierszczu94 Taa, choroba sama ci doda 300 kilo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bp2345
0 / 0

Ciekawe swoją drogą ile ktoś taki, dajmy na to z 11 zdjęcia byłby w stanie przeżyć na swoich zapasach i pijąc samą wodę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
9 90kudlacz
+3 / 3

@bp2345 Podejrzewam, że na samej wodzie niezbyt długo. Organizm miałby wprawdzie skąd czerpać energię, ale brak witamin szybko doprowadziłby do powikłań. A jeśli do tego facet ma cukrzycę, a na pewno ma typu II, bo w takim stanie wątroba nie ma szans sprawnie funkcjonować, to istnieje ryzyko doprowadzenia do hipoglikemii (zbyt niskiego poziomu cukru), która u osób z zaburzeniami produkcji insuliny może doprowadzić nawet do zgonu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Szybki_Ed
+3 / 3

A skąd pewność że zdjęcia są po odchudzaniu a nie przed przytyciem ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowaleczka
+2 / 2

Wszędzie tylko hejty, a ja Wam wszystkim szczerze gratuluje tak spektakularnej utraty wagi. Niezależnie od tego jaka była przyczyna Waszej wcześniejszej otyłości potrzeba było mnóstwo pracy i wyrzeczeń by tyle schudnąć. Ktoś kto całe życie jest szczupły, może jeść co i kiedy chce nie zrozumie jak wielkiej pracy musieliście dokonać i jaka zmiana w Was zaszła. Dla mnie super!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Sp4des
0 / 0

Co najmniej jeden bierze sterydy. I paru jest po bariatrii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Knihtee
+2 / 2

Mężczyzna który choć raz poświęcił czas żeby zbudować solidne ciało nigdy nie będzie się śmiał z kogoś kto chce tego dokonać. Sam pamiętam swoją pierwszą "masę" z 73 do 91 i potem zjazd do 78 : do dzisiaj się zastanawiam jak mogłem po drodze tyle głupot zrobić, błędów kulturystycznych i dietetycznych. Ile wymagało to wszystko treningów, zmuszania się do jedzenia rzeczy, jak i później życia na deficycie kalorycznym.
Może i skorzystali też z jakiś zabiegów : to ich sprawa.
Są dzisiaj szczęśliwymi ludźmi - a to najważniejsze. Nie dali sobie wmówić że nie mogą czegoś osiągnąć, tylko się zainteresowali tematem, wyłożyli swój czas na przyswojenie wiedzy, czas na treningi, pieniądze na utrzymanie diety etc I im się udało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BartStanley
0 / 0

Ja np. miałem i wciąż mam niedoczynność tarczycy i wciąż bardzo dużą, to jednak uprawiam sport i nie żrem ile wlezie, a jednak z roku na rok ważę mniej niewiele ale zawsze coś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~FransT
0 / 0

Ktoś mi wytłumaczy co na 11 zdjęciu robi Frans Timmermans??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem