Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~torun2010
+
25 39
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X konto usunięte
+4 / 10

Ateizm - ideologia wg. samych ateistów istniejąca od momentu wyewoluowania człowieka rozumnego czyli około 150.000 lat. Ideologia która przez ten czas nie potrafiła zmienić się ani przystosować na tyle aby bez siły, wyzwisk, wyśmiewania zdziałać cokolwiek na świecie, aby udowodnić ludziom, że warto na niej budować cywilizację. Ideologia wyznawana przez ludzi którzy "w imię nauki" potrafią bez problemu zamordować drugiego człowieka a jednocześnie nie potrafią udać się na misję czy bezinteresownie pomóc obcej osobie.

Cechy typowego "ateisty" (zazwyczaj z ateizmem nie mającego nic wspólnego bowiem ateistami zwykli się obecnie nazywać antyreligijni fanatycy): arogancja, ignorancja, brak zasad moralnych, bezmyślność.

Przykładowi "ateiści" (antyteistyczni fanatycy) na demotach: sliko, aveninja, tomxy, ~torun2010, kalart.


Więcej wiedzy na temat ateizmu dostępne jest na ich profilach :)


Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+2 / 4

@xPatriotaPL @~torun2010 aka Jaras został zablokowany na amen :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~torun2011
-4 / 8

@xPatriotaPL Widać jesteś bardzo naiwny i na podstawie kilku osób jesteś w stanie ocenić całe społeczeństwo to się nazywa stereotyp, nie widziałem jeszcze religii która człowiekowi by cokolwiek dała widziałem za to masę religii które ludziom zabrały rozum, życie i wiele innych rzeczy, tak więc nie widzę powodu by ich promować a wręcz jestem za delegalizacją każdej tak by żaden szarlatan nie brał przykłady z bzdur jakie są opisane w "świętych księgach" .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+5 / 7

@~torun2011
Torun, skarbeńku Ty mój! Zajmuję się tematem najazdu muzułmanów na europę od ponad 3 lat już. Poza rozmowami z setkami muzułmanów z całego świata wiesz z kim jeszcze przyszło mi się najbardziej użerać? Z apologetami islamu. Ludźmi którzy na temat islamu nie wiedzą nic ale bronią go zawzięcie jakby od tego zależało ich życie. Wiesz kto najczęściej do tych apologetów islamu należy? :) Zapewne domyślasz się ;) TAK! Są to dokładnie tacy sami antyteistyczni fanatycy jak i Ty sam.

Niektórzy zapewne zaczną się dziwić, jak to, antyTEISTA popiera religię? :) A no sprawa wygląda moi drodzy tak, że islam wcale religią nie jest. Jest to totalitarny ustrój polityczny z elementami religii. Dlatego właśnie antyteiści czy antyklerykałowie nie widzą nic złego w popieraniu islamu. I nie ma w tym nic dziwnego! Jacy są najsławniejsi przedstawicieli antyteizmu na świecie? TAK! DOKŁADNIE TAK! Stalin, Mao Zedong, Pol Pot.

Dlatego właśnie antyteiści tak gorliwie bronią muzułmanów i islamu bo przypomina im to czasy "świetności" ich chorej, równie zbrodniczej co i islam ideologii :)

Mam nadzieję, że pomogłem :)


Co do Ciebie ~toruniu drogi. Jeżeli nie widziałeś jeszcze religii która człowiekowi by cokolwiek dała to proponuję wyjść z domu i się rozejrzeć dookoła. Największe organizacje charytatywne są powołane z inicjatywy ludzi wierzących a nie ateistów. Wszelkie akcje pomagające ludziom, wszelkie misje itd. Ile z tego jest organizowane przez ateistów? Pisząc, że nie widziałeś jeszcze religii która by cokolwiek człowiekowi dała jedynie się ośmieszasz. Nie żyjemy w świecie ateistycznym. Jeżeli codziennie doświadczasz samych przykrości, zła, nienawiści itd to sugerowałbym zmienić środowisko z ateistycznego na wierzące. Może wtedy zmienisz podejście do życia :)


Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~torun2011
-3 / 5

,,Torun, skarbeńku Ty mój! Zajmuję się tematem najazdu muzułmanów na europę od ponad 3 lat już. Poza rozmowami z setkami muzułmanów z całego świata wiesz z kim jeszcze przyszło mi się najbardziej użerać? Z apologetami islamu. Ludźmi którzy na temat islamu nie wiedzą nic ale bronią go zawzięcie jakby od tego zależało ich życie. Wiesz kto najczęściej do tych apologetów islamu należy? :) Zapewne domyślasz się ;) TAK! Są to dokładnie tacy sami antyteistyczni fanatycy jak i Ty sam."

Jakie mam podstawy żeby uwierzyć że to prawda ?

,,Niektórzy zapewne zaczną się dziwić, jak to, antyTEISTA popiera religię? :) A no sprawa wygląda moi drodzy tak, że islam wcale religią nie jest. Jest to totalitarny ustrój polityczny z elementami religii. Dlatego właśnie antyteiści czy antyklerykałowie nie widzą nic złego w popieraniu islamu. I nie ma w tym nic dziwnego! Jacy są najsławniejsi przedstawicieli antyteizmu na świecie? TAK! DOKŁADNIE TAK! Stalin, Mao Zedong, Pol Pot.

Dlatego właśnie antyteiści tak gorliwie bronią muzułmanów i islamu bo przypomina im to czasy "świetności" ich chorej, równie zbrodniczej co i islam ideologii :)"

Kłamiesz i manipulujesz na swoją korzyść widocznie z braku argumentów .

,,Co do Ciebie ~toruniu drogi. Jeżeli nie widziałeś jeszcze religii która człowiekowi by cokolwiek dała to proponuję wyjść z domu i się rozejrzeć dookoła. Największe organizacje charytatywne są powołane z inicjatywy ludzi wierzących a nie ateistów. Wszelkie akcje pomagające ludziom, wszelkie misje itd. Ile z tego jest organizowane przez ateistów? Pisząc, że nie widziałeś jeszcze religii która by cokolwiek człowiekowi dała jedynie się ośmieszasz. Nie żyjemy w świecie ateistycznym. Jeżeli codziennie doświadczasz samych przykrości, zła, nienawiści itd to sugerowałbym zmienić środowisko z ateistycznego na wierzące. Może wtedy zmienisz podejście do życia :)"

Jesteś żywym przykładem człowieka który wierzy we wszystkie propagandy medialne razem wzięte .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 5

@~torun2011 jeżeli kłamie to mu udowodni jeżeli masz jakieś dowody

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+3 / 3

@~torun2011
"Jakie mam podstawy żeby uwierzyć że to prawda ?"

Czy w to uwierzysz czy nie, to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa :) Moje komentarze i demoty są dostępne dla każdego. Co do samych rozmów z ateistami czy muzułmanami. Mam fragmenty najgłupszych wypowiedzi zarówno jednych jak i drugich z portalów anglojęzycznych. Mógłbym Ci udostępnić jeżeli bardzo by Ci zależało ;)


"Kłamiesz i manipulujesz na swoją korzyść widocznie z braku argumentów ."

W którym miejscu skłamałem? :)


"Jesteś żywym przykładem człowieka który wierzy we wszystkie propagandy medialne razem wzięte ."

Nie we wszystkie :) Tej z lewicowych mediów nie wierzę ;)


Pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+5 / 5

Większej bzdury nie słyszałem. Każda, ale to każda religia wymaga od swoich wyznawców świadectwa. Czy to będzie publiczna modlitwa pod Ścianą Płaczu, kąpiel w Gangesie, procesja na Boże Ciało, czy cokolwiek innego. Może autor - skoro ma takie przekonania - zacznie przeżywać swój ateizm w "ciszy i spokoju" zamiast się z nim "publicznie obnażać" na marszach KODu czy choćby tu na Demotywatorach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gregosonn
-2 / 2

Wiara łączy, religia dzieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem