Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
4 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A apsik100
-3 / 5

Sama prawda, a pisiory i tak minusują bo jak można coś złego o jedynej słusznej partii powiedzieć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

Czytaj dalej gówno, to jest taka wizyta przejazdem a nie celowa wizyta w Polsce i nie na wszystko jest czas ale już trzeba bić pianę, bo to, bo tamto, bo sramto.... Co mają z premier omawiać skoro to nie jest celowa wizyta, bez żadnego znaczenia dla gospodarki, obronności i w ogóle niczego a funkcje reprezentacyjną w Polsce o ile wiem pełni Prezydent.
To taka sensacja jak był Papież, niby sensacja przyjechała do Polski jakby nie było ważna osoba, wszystkie media o tym trąbiły ale był i pojechał a dla Polski nic z tego nie wynikło tak i teraz nic nie wyniknie po tej wizycie Prezydenta USA.
Jak ktoś nie lubi Papieża (lub nie podoba mu się porównywanie z Trampa z Papieżem) to powiem że z tą wizytą to jak z zapowiedzianą wizytą teściowej na obiedzie, 2 dni paniki i przygotowań (generalne porządki, latanie po sklepach wybór menu) no dobra przyszli posiedzi z 2 godziny pomamra coś nie bardzo wiem co i pójdzie.
Ani rząd nie ma się czym się jarać (wow odwiedził nas Trump) ani opozycja na czym bić piany. Jak Trump specjalnie wybierze się do Polski to zobaczymy jak się to wszystko odbędzie, z kim się spotka a z kim nie, kogo obrazi itd...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 lipca 2017 o 21:31