Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
3 15
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Yada
0 / 4

Wolę zapłacić i mieć czysto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

Ciekawe co byś zrobił na miejscu właściciela mając na uwadze nie tylko klientów ale także tych co muszą tą toaletę sprzątać zwłaszcza jeżeli restauracja znajduje się w pobliżu miejsca gdzie zwykle jest dużo ludzi a nie ma toalety publicznej (albo jest ale są ludzie którym szkoda to 2 zł w publicznej, jeżeli też będzie płatne to albo ich wyeliminuje albo przynajmniej też zapłacą) . Tacy obcy (nie goście restauracji) potrafią po sobie zostawić największy syf, wtedy nie dość, że ktoś musi zrobić porządek to jeszcze środki czystości których nie mało czasem trzeba też kosztują.
Wiem o czym piszę, bo mam koleżankę, która jest pracuje w znajdującej się w pobliżu miejskiego rynku restauracji a tam niestety do obowiązku kelnerek należy także utrzymanie czystości w toaletach (zresztą nie tylko w toaletach ale w całym barze) i kilka razy o tym mówiła gdy zeszło na temat pracy (zwykle mówiła że ok tylko to co czasem zastaje w toalecie to masakra).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 lipca 2017 o 5:34

M Moher_przez_samo_h
+1 / 1

@kAzek29 Otóż to. A jeszcze sobie wyobraź jedną restaurację/kawiarnię z toaletą otoczoną tuzinem budek z tanim piwem a bez toalet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
+2 / 2

Bzdura. W ilu innych krajach korzystałeś z gastronomii i toalet, że tak lekką rączką piszesz "tylko w Polsce"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
0 / 0

w jukeju możesz podobne rzeczy zobaczyć światowcu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem