Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Może jeszcze CV 
i list motywacyjny?
by Tummler
+
444 469
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar vetulae
62 / 66

I oczywiście nic o tym co sama może zaoferować. Jak pracodawca ogłaszający się na olx wymagania że ho ho a w zamian umowa cywilnoprawna, prowizja i miła atmosfera pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar panna_zuzanna_i_wanna
49 / 49

@vetulae Zapomniałeś o wzmiance o pracy w młodym, dynamicznym zespole.

avatar JanuszTorun
26 / 28

@daro97 --- Może będzie mieć mnóstwo chętnych, którzy spełniają któryś z warunków.
Takich, którzy spełnialiby wszystkie warunki, podejrzewam, ze nie będzie mieć ani jednego.
To wcale nie znaczy, że takich nie ma. Zapewne są. Tylko wątpię, czy będzie im się chciało łazić na jakieś wesele, na którym nie znają ani jednej osoby.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2017 o 9:41

avatar ~zmznddiu
0 / 12

@vetulae Jak to nie ma nic do zaoferowania? Zobacz, jak wygląda (abstrahując od tego, że to fejk)) - jest atrakcyjna, a to wielu mężczyznom wystarcza, więc jeśli jakiś się zgodzi na takie warunku, to już jego problem. A wielu zapewne by się zgodziło, jednak sami nie spełniają tych wymagań.

avatar ~grrruby
6 / 8

@vetulae przecież pokazała na zdjęciu co może zaoferować. ;)

avatar daro97
-1 / 5

@JanuszTorun Pewnie tak, ale dzięki temu , że podała tyle wymagań, to raczej ktoś bardzo odstający się nie zgłosi i nie sądzę, by cokolwiek by zmieniło jakby napisała co ma do zaoferowania, ponadto jeśli tego nie zrobiła, to nie jest do niczego zobowiązana.

avatar ~gownokupa12345
8 / 10

@~zmznddiu Na pewno są osoby, które spełniają te warunki. Sądzę jednak, że są one na tyle rozgarnięte, że sam wygląd tej Pani nie będzie wystarczającym argumentem, aby zgodzić się na coś takiego. Jeśli jesteś taki jak opisano w tym poście to generalnie możesz mieć takich dziewczyn na pęczki i to bez takich zabaw w rodzinke :). A zgodzić się z buta to mogą jak już sam napisałeś - osoby spełniające maksymalnie po jednym myślniku, dla których pójście z taką dziewczyną na wesele jest szczytem możliwości.

avatar Anyway123
0 / 4

@vetulae Jak nie? Picie za darmo, jedzenie za darmo, pewnie też da się przelecieć. Chętnych będzie sporo. A tak serio - przecież to fake dla idiotów.

avatar Onon
20 / 22

Sama dojdz do jakiegoś stanowiska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rocnes
1 / 1

@Onon To właśnie dochodzi. Wżenianie się majątek jest znane nie od dziś

avatar vlepek
32 / 32

To wszystko jest do zrobienia.. tylko pytanie ZA ILE... bo taka usługa to tania nie będzie :))))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
15 / 15

@vlepek
"taka usługa to tania nie będzie"
Jeszcze się okaże, że ta osoba towarzysząca będzie się musiała dołożyć do prezentu :)

avatar VaniaVirgo
2 / 2

Coś mi się nie zgadza. Jak to termin do uzgodnienia?

avatar Cascabel
2 / 4

@VaniaVirgo Może ten partner na wesele dla panny młodej..

avatar Qrvishon
1 / 1

@VaniaVirgo chyba koleżanko nie załapałaś że to ma być jej wesele. Męża szuka ...

avatar VaniaVirgo
0 / 0

@Qrvishon no właśnie ten zapis by na to wskazywał, ale reszta już niekoniecznie.

avatar rasizm45
21 / 31

Ale przecież kobiety twierdzą, że mają niskie wymaganie względem mężczyzn....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grimes
11 / 15

@rasizm45 Rzeczywiście, patrząc na jedną można stwierdzić, że wszystkie są głupie.

avatar rasizm45
2 / 6

@grimes
Nie mam na myśli tyko tej, zresztą nie wiem już po raz który ta jest pokazywana.

avatar olmajti
1 / 5

@rasizm45 która ma niskie wymagania? żyję już na tym świecie trochę lat ale jeszcze takie nie spotkałem. może Ci się poje*ało z mężczyznami i uważasz że jeśli Ty masz niskie wymagania względem kobiet to one też mają

avatar uo99
10 / 12

@rasizm45 to nie kobieta tylko rozpieszczona gówniara, która nic nie osiągnęła i widzę, że jej przyszły zawód to żona bogacza. Jej zainteresowania to moda, paznokcie i kwota na karcie debetowej męża.

avatar ~Przemo8987
1 / 3

@olmajti @rasizm45 ogólnie co to oznacza "niewymagająca", czy "niewymagający"? Jak tylko słyszę "nie mam wymagań" to od razu, wiem że coś jest nie halo. Albo facet w desperacji (kobiety tylko na dyskotekach lubią desperatów na szybki numerek), albo wymaga tylko to wychodzi później np. "chce tylko ładnej, mądrej dziewczyny" no, a później czepianie się o: "jest zazdrosna, chce ciągle spędzać ze mną czas, a to mi przeszkadza". Właśnie tak jest z ogłoszeniami o pracę, gdzie wymagania opierają się na 4 pkt, a później patrząc na wypłatę oraz zakres obowiązków przecierasz oczy ze zdumienia. Każdy coś wymaga, ale tutaj są dwie strony medalu. Mężczyźni tylko na pozór wymagają mało i przemilczają wiele, kobiety nie mają z tym najmniejszych problemów - chociaż wielu wam podobnym z jakiś powodów chciałoby im tego zabronić. Czasami szukamy tam gdzie nie trzeba. Wszystko sprowadza się do realnej oceny własnej osoby i tworzenia sobie sytuacji.

avatar olmajti
0 / 2

@Przemo8987 nie istnieje coś takiego jak niewymagająca kobieta, a wymagających mężczyzn jest bardzo mało. dlaczego? bo kobieta chce mieć jak najlepszego mężczyznę a mężczyzna jak najwięcej kobiet. dlatego mężczyźni potrafią pier*olnąć związkiem z najlepszą kobietą na jaką trafił dla innej tylko dlatego że jest inna i obniżają swoje standardy, a kobiety wrzucają facetów do friendzone, robią shittesty i nie potrafią obniżyć swoich standardów.

avatar FenrirIbnLaAhad
2 / 2

@olmajti brednie. znowu mierzysz innych swoja miarą... to że ty taki jesteś, nie oznacza że wszyscy(bądź większość) mężczyźni tacy są.

avatar pani__jeziora
-2 / 4

@FenrirIbnLaAhad No jasne nie można wszystkich facetów wrzucać do jednego worka ale wszystkie kobiety już tak i to jest OK i nie wolno nawet próbować napisać żebyście nie mierzyli wszystkich kobiet jedną miarą, bo jest awantura i najazd 'miłych chłopców z demotów' a taka kobieta zostaje od razu feminazistką :) Witamy na demotywatorach.pl

avatar olmajti
-2 / 2

@FenrirIbnLaAhad udowodnij mi że tak nie jest. tylko nie podawaj siebie za przykład bo to jest najgłupsze co możesz zrobić. mężczyźni którzy wymagają od kobiet (bo mogą) stanowią jakieś 10% wszystkich. reszta musi się zadowolić tym co im się akurat nawinie. mężczyźni szukają tylko seksu. kobiety materiału na męża.

avatar FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@pani__jeziora z czym do mnie? nie przypisuj mi czegoś, czego nie powiedziałem/zrobiłem, nie czuję się odpowiedzialny za czyny innych osób :)
@olmajti a może najpierw ty udowodnisz wiarygodność twoich statystyk(większość mężczyzn, 10%)?
to tylko twoje osobiste spostrzeżenia na bazie osób, które są/były w twoim otoczeniu. Ja spotkałem wiele łatwych kobiet, które wymagały tylko odrobiny czułości w postaci pięści na twarzy... I co, mam z tego powodu tak klasyfikować wszystkie kobiety?

avatar pani__jeziora
0 / 2

@FenrirIbnLaAhad ja nie mówię, że to ty tak bredzisz tylko ogólnie ci powiedziałam jak działają demotywatory.pl :)

avatar olmajti
0 / 2

@FenrirIbnLaAhad czy Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć tego że bez względu na to z jakim mężczyzną skończą kobiety mają takie same mechanizmy wpływające na ich wybory? PATRZĄ NA MĘŻCZYZN PRZEZ PRYZMAT DZIECKA. zastanowiłeś się dlaczego tyle europejek wiąże się z muslimami, dlaczego tyle kobiet jest zainteresowanych gangusami, dlaczego kobiety nie uciekają od lejących ich mężczyzn a mili chłopcy lądują w friendzone? czy na prawdę trzeba Ci to łopatologicznie tłumaczyć? władza, pozycja i siła były zawsze atrakcyjne dla kobiet do tego stopnia że godziły się na współistnienie z innymi kobietami w haremach. dlaczego w cywilizowanych krajach nie ma haremów? bo ograniczanie dostępu do cipki innym samcom wywoływało sporą agresję i zagrażało władzy oraz pozycji. zaistniała sytuacja nie jest spowodowana wspięciem się na wyżyny moralności która piętnuje poligamię a zwykłą indoktrynacją pozwalającą ograniczyć zagrożenie ze strony mężczyzn na niskiej pozycji. to że w historii ludzkości rozmnożyło się tylko 40% mężczyzn i aż 80% kobiet również świadczy o tym że kobiety chcą najlepszego a mężczyźni najwięcej. pomyśl ilu mężczyzn jest w stanie stawać wymagania kobietom i nie zostać przez nie wyśmianych? i dlaczego jednym z najczęstszych powodów za ożenkiem dla mężczyzn to nieograniczony (pozornie) dostęp do seksu po ślubie? wynik wyborów może być różny ale podstawy tych wyborów są zawsze takie same.

avatar Saladyn1
15 / 19

@nicoz Jest roszczeniową kutwą... Hej, przynajmniej stawiam sprawę jasno :)

avatar grimes
19 / 19

@nicoz Żaden właściciel dobrej firmy nie zwróci nawet na coś takiego uwagi, bo zna swoją wartość. Zgodzić się na to może tylko jakiś desperat. O ile ten obrazek nie jest żartem.

avatar RomekC
3 / 3

@nicoz
"ofert pewnie nie brakowało"
Po czym tak twierdzisz?
Jak już zostało napisane wyżej, osoba spełniające te wymagania raczej nie ma problemu ze znalezieniem dziewczyny. Po kiego miałaby pchać się w taką sytuację - tańce z ciotkami, kłamanie o rzekomym poznaniu się, rozmowy z całą rodziną?
Podejrzane jest także to, że dziewczyna jest bardzo atrakcyjna. Dlaczego jest sama? Dlaczego szuka partnera przez ogłoszenie? Nie ma wśród swoich znajomych odpowiedniego kandydata na wesele?

avatar montaro11
14 / 18

Warunki do uzgodnienia to rozumiem ale termin do uzgodnienia? To ona będzie termin ustalać? to ma byc partner na wesele a nie fikcyjny kandydat na meża

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koteu
9 / 13

Pewnie jeszcze by chciała, aby płacił za obu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2017 o 16:03

avatar Slav26
23 / 31

Biorąc pod uwagę możliwość ustalenia terminu wesela to nie jestem pewien czy pani nie szuka PANA MŁODEGO!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@Slav26 nie terminu wesela, tylko terminu rozmowy wstępnej... ludzie, czytajcie ze zrozumieniem :P

avatar Slav26
-2 / 2

@FenrirIbnLaAhad Oczywiście masz rację ale... czepiasz się. Myślisz, że jak znajdzie kogoś tak idealnego to go zostawi? Mowy nie ma. Zwłaszcza właściciela dobrze prosperującej firmy. ;)))

avatar Niktobcy
15 / 19

jak ona bedzie termin ustalać to chyba bedzie partner na ślub a nie wesele...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiciulek90
2 / 8

W czym widzicie problem? Jasna oferta pracy, brakuje tylko stawki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
8 / 10

Ani słowa o posiadaniu najnowszego modelu samochodu znanej marki, więc nie wiem co o tym myśleć...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
4 / 4

@Melotte
Zapomniała.

avatar DAREKJP
6 / 8

Dobra z niej musi być wiedźma, jak nikt że znajomych nie chce z nią iść...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
10 / 14

Jak większość współczesnych lasek, wymagania żebyś był drugim Greyem, ale sama do zaoferowania, prawdopodobnie nic nie ma, poza jedną rzeczą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
4 / 4

@kiraftw nie wiem czy kobieta o zdrowych zmysłach chciałaby kogoś takiego jak Grey. no chyba że lubi być manipulowana metodami rodem z sekty.

avatar kiraftw
7 / 9

@olmajti pamiętaj, że kobieta o zdrowych zmysłach może nie, ale większość kobiet już tak, nie bez powodu sale kinowe na walentynki są wypchane po brzegi na ten film. Pozwolę sobie dodać też zdanie Donalda Trumpa, które miało go skompromitować przed wyborami prezydenckimi: "(...)kobiety pozwalają robić Ci wszystko kiedy jesteś bogaty(...)" myślę, że taki facet wie co mówi.

avatar olmajti
1 / 1

@kiraftw oczywiście zgadzam się ze zdaniem Trumpa. jednakże chciałbym zaznaczyć że wymagania lasek co do Greya dotyczą TYLKO jego statusu. portret bohatera z filmu jest mylnie odbierany. nie jest on księciem z bajki a patologicznym sadystą. nie rozkochuje on w sobie Anastazji a uzależnia od siebie manipulacją. film który miał 'reprezentować' scenę BDSM przedstawia psychopatę który ma obsesję na punkcie władzy i kontroli, bo strona uległa to strona która chce być uległa a nie jest do tego zmuszana. to film który został napisany przez kogoś kto nie ma pojęcia o BDSM, dla ludzi którzy nie mają pojęcia o BDSM żeby sprzedawać gadżety dla ludzi których BDSM nie kręci. wystarczy porównać "50 Twarzy..." z filmem "Sekretarka" z 2002 (główny bohater również miał na nazwisko Grey. przypadek?) gdzie strona uległa lubi być uległa, a relacje BDSM wyglądają tak jak wśród ludzi którzy lubią to robić. dlatego uważam że pisanie o tym że kobiety mają wymagania żebyś był drugim Greyem jest nie na miejscu gdyż Grey jako człowiek wpisuje się w ramy patologii.

avatar kiraftw
1 / 1

@olmajti miałem na myśli to co powiedział Trump i własnie sprawę dotyczącą statusu Greya, że możesz zrobić z kobietą wszystko o ile jesteś bogaty i nie piszę tu o miłości(uważam, że ta zdarza się rzadko), nie bardzo rozumiem resztę Twojej wypowiedzi. Moja dotyczyła powyższego demota, wątpię by taka kobieta szukała miłości...

avatar olmajti
0 / 0

@kiraftw "...wymagania żebyś był drugim Greyem..." odniosłeś się do całości postaci co również uwzględnia jego patologie. a tak po za tym to Anastazja nie była w ogóle zainteresowana jego statusem i nim samym a można by powiedzieć że się go bała. podtrzymuję tutaj to co napisałem. pisanie o Greyu jako o kimś do kogo można porównywać jest nie na miejscu bo to patologia. samo cytowane stwierdzenie obrazuje to że ktoś kto używa analogicznych wypowiedzi nie ma zielonego pojęcia o tym co w filmie jest zobrazowane. oczywiście. status jest cholernie atrakcyjny dla kobiet. mężczyźni posiadający pieniądze i status mogą zrobić wiele z kobietą a kobiety na to się godzą bo postrzegają takich mężczyzn jako idealny materiał genetyczny i patrzą na faceta przez pryzmat potomstwa.
jeszcze jedno. "ale sama do zaoferowania, prawdopodobnie nic nie ma, poza jedną rzeczą..." chciałbym zaznaczyć że to mężczyźni po przez kult c*pki i obniżanie swoich standardów doprowadzili to tego że kobieta nie musi mieć nic innego do zaoferowania :)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2017 o 13:25

avatar Ahzek
0 / 0

@olmajti Tak jak się ostatnio nie mogliśmy dogadać, tak teraz uważam, że jednak mamy podobne zdanie. Faktem jest, że to faceci są winni sami sobie za tą sytuację i teraz jest w sumie dobra okazja na solidarność i olanie takowych szantażystek jako całość.

avatar olmajti
0 / 0

@Ahzek moje zdanie na ten temat się nie zmieniło już od wielu lat. w tamtej dyskusji chodziło mi o coś kompletnie innego, a mianowicie o sam fakt zaakceptowania pewnych rzeczy i przyznania się do nich zamiast bajkopisarstwa i ubierania prymitywnych potrzeb w ładne słowa.
"teraz jest w sumie dobra okazja na solidarność i olanie takowych szantażystek jako całość" a co to da? zaraz pojawią się mili chłopcy którzy będą próbowali jej wejść w dupę po same migdałki i stan z powyższego obrazka się utrzyma :)

avatar ~zzaaqq
8 / 8

...a dupa gratis z lodziem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~pk
7 / 7

Dziunia, wyskakuj z kasy i weź artystę na wynajem.
Najtańsi już od 5 tys zł :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar adawo
12 / 12

a jak śpimy po weselu? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kole
6 / 8

Przecież ona szuka męża - "termin do ustalenia", kto szuka partnera na wesele jeżeli jeszcze nie zna jego terminu ?? :) a wy się napinacie jak przy zatwardzeniu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ravenfive
6 / 6

przecież to fake...
naprawdę wierzycie w te wszystkie wielkie ogłoszenia czy rozmowy na komunikatorach ??!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uo99
9 / 9

@ravenfive w tych czasach nie zdziwiłbym się nawet gdyby ksiądz takie ogłoszenie wystawił...

avatar JazOOn
2 / 4

Zdaję się, że z tym terminem to chodzi o to, że termin rozmowy wstępnej do uzgodnienia, a nie termin wesela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
1 / 7

no ale właściwie kto jej broni? jak chce to może nawet szukać księcia z bajki na wesele wy nie musicie sie zgłaszać do niej więc o co ten dupościsk? Co was tak boli? bo jednak widać, że boli jak cholera :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DSoL
3 / 5

Czepiacie się. Wolny rynek pozwala wystawić nawej najbardziej bezczelną ofertę. Życie ją zweryfikuje :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~robishon
0 / 4

Spełniam wszystkie wymagania, niestety jestem bardzo zajętym człowiekiem.
Koszt wynajęcia mojej osoby wynosi 7500 + vat. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Dichlordiphenyltrichlorethan
1 / 1

Ja myślę, że ten punkt o "właścicielu dobrze prosperującej firmy", stojąc za punktem o "świetnej wyobraźni" znacząco traci na znaczeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Namerci
3 / 3

Z cyklu jak przemycić cycki w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kowal86
3 / 5

I pomyśleć, że cała ta lista wymagań jest w zamian za... ciqę... I nic więcej, bo zapewne nic sobą pustak nie reprezentuje, wnosząc po wymaganiach facet by gadał, a ta gapiła się jak ciele w obrazek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
-1 / 1

spoko, spoko.. to tylko taki teścik, aby sobie nie myśleli, że tak łatwo... Pertraktacja.., pertraktacja się liczy, a nie zgodność wymagań ;) ona raczej wie, że takiego ideału nie znajdzie, więc jak ktoś ma 170 cm wzrostu, a pozostałe cechy w miarę spełnia to nie powinno być problemu, chyba, że zakompleksiona ;P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~k555
0 / 2

@Antymonachomachia Odwrotnie, wzrost jest dla kobiet najważniejszy, z tego punktu nigdy nie rezygnują.

avatar Antymonachomachia
1 / 1

@~k555 nie jest najważniejszy, chyba, że dla "księżniczek" ;) mi chodzi o normalne dziewczyny bez kompleksów i bojaźni o to "co pomyślą inni jak zobaczą faceta tylko 3 cm wyższego od nich" ;P w miarę rozumiem, jeśli dziewczyna ma 170, a chłopak 165, ale to też jest do uzgodnienia, bo jak się pojawi prawdziwe uczucie to takie głupoty nie mają znaczenia (nie powinny, przy zdrowych zmysłach)

avatar ~k555
0 / 0

@Antymonachomachia Czyli wszystkie kobiety są księżniczkami. "bo jak się pojawi prawdziwe uczucie" - do niskiego faceta uczucie się nie pojawi, w tym sęk.

avatar ~mecekbomba
2 / 2

o co chodzi z tym że termin jest do uzgodnienia? zapomniała dodać że przed weselem obowiązkowa drobna rejestracja u księdza:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aaa333
2 / 2

Przecież to fake. Dzieci zakończcie gównoburzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WodaOaza
0 / 2

Paniusia ma wymagania jak GTA V a sama sobą co oferuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aio
2 / 4

A rozmowa kwalifikacyjna w stylu Woodman Casting?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~di
-1 / 3

Hahahaha a sama ma vagine i jeszcze jakieś osiągnięcia? buhahah

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Happymaniack
-1 / 3

A ruchanie w cenie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~thunder0z
-1 / 3

a co w zamian , If u know what i mean :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riis
0 / 4

Typowe. Roszczeniowa panienka, ofiara feminizmu. Czego się spodziewać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar slagen
2 / 2

Co da w zamian? ;)
PS
Fajne cycki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Yamir
2 / 2

Cycki są, idę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~vaenonimus
1 / 1

Nie wiem w czym problem - jeżeli np. w grę wchodzi honorarium, to wszystko jest ok. - nieważne, czy ogłoszenie to fake, czy nie - gdyby było prawdziwe to czemu nie - przecież to nie oferta matrymonialna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jamamtocos
3 / 3

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RealSimon
0 / 2

Kobiety to już poj#bało z tym wzrostem. Że niby jak ktoś ma mniej niż 180cm to gorszy jest? Drogie panie, same jesteście małe więc zróbcie coś ze sobą albo dajcie sobie spokój a dopiero potem od panów oczekujcie. Nie pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ahzek
-2 / 2

@RealSimon Za dużo chyba oczekujesz, przecież mają już to co faceci stawiali na piedestał przez długi czas.

avatar Akane_
0 / 4

@RealSimon Akurat ze wzrostem sprawa jest prosta i nawet tutaj była wiele razy wałkowana. Większość (myślę, że śmiało mogę tak napisać) kobiet chce mężczyzny wyższego od siebie, z "zapasem" kilku centymetrów, żeby mogły nosić buty na obcasach. Ot cała historia i problem. Z resztą wydaje mi się, że faceci też niespecjalnie chcą się spotykać z wyższymi od siebie paniami.

avatar Aadamek
2 / 2

Nie wiem czy wszyscy czają o co tu chodzi, bo mi bardziej się wydaje że post był dla żartu i szuka po prostu kogoś dla siebie. "termin do ustalenia" mówi wszystko :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar czacknoris
1 / 3

a pukanie po ślubie oczywiście jest wliczone?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
0 / 4

Stwierdziłbym, że dobry troll / bait, ale z dzisiejszymi dziewczynami nawet by mnie takie ogłoszenie nie zdziwiło, ani to, że stały by się normą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~s3ng1
3 / 3

Ludzie o takich parametrach nie mają czasu na przeglądanie Facebooka a tym bardziej na chodzenie na czyjeś wesela xDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawcio68
0 / 2

jeśli to prawda, to nieźle pustak sobie strzelił w kolano :D jeśli jest tak tępa że nikt atrakcyjny się koło niej nie zakręci to trzeba wrzucać na fejsa desperackie ogłoszenie :) może za dopłatą kilkuset złotych za dotrzymanie towarzystwa znajdzie się jakiś jegomość :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eyeyeyes
0 / 0

ech jak jest sie ładną to mozna wybrzydzac, i to dziala tez w drugą strone

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~iuyguygg
1 / 1

nikt nie przyszedł ))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cavalier1125
1 / 1

jeszcze powina dac takie oglosznie z wyjazdem na wczasy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ikses
0 / 0

Do zaoferowania - sztuczne cycki i pustka w glowie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem