Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Nasze życie nie należy do nas. 
Jesteśmy skazani na innych, 
z przeszłości i przyszłości, a 
każda zbrodnia i każda 
życzliwość kreuje to, co 
stanie się w przyszłości
by swift87
+
120 134
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar GDDDDDS
5 / 11

Rzygać mi się chce od takich cytatów, maksym i mądrości życiowym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuminure
6 / 10

Dzięki za info. Myślałem, że żyję w próżni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koteu
-1 / 5

"Życie nie zależy od nas" - ale pie*dolenie, pseudointeligentny cytat, aby sobie plusów nabić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tusiaczektuch
3 / 5

Cykl: "Głębokie gardło - głębokie myśli". Ktośkto dzień cały siedzi przed kompem i nagle odkrywa, że istnieją inni ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swift87
-1 / 1

@Tusiaczektuch a ty zawzięcie śledzisz każdy mój ruch, żeby przed równie głupimi znajomymi popisać się swoją głęboką elokwencją.

avatar Tusiaczektuch
-1 / 1

swift87 ja się po prostu nufzę w pracy i komentuję wszystko co chcę. Jeśli pragniesz czuć się wyróżniony tym że komentuję akurat to... Czuję się wyróżniona, że czujesz się wyróżniony tym, że komentuję. Poza tym internet, a ta strona w szczególności jest po to, żeby komentować. A znajomych to ja mam w życiu, a nie w internecie. Za ich inteligencję nie ręczę :)

avatar swift87
-1 / 1

@Tusiaczektuch tak i oczywiście stwierdzenia typu "głębokie gardło" to tak od czapy Ci przychodzą. Lecz się zawistna krowo.

avatar Morgotheron
3 / 3

Nasze decyzje uzależnione są od genów, czynników zewnętrznych, tego co się wydarzyło, coraz brutalniej przekonuje się, że nasza wolna wola i wolność to mrzonki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EsAmo
0 / 0

@Morgotheron To jest skala, tj. w różnym stopniu twoje zachowanie może być zależne od czynników, które podałeś. Optymalnie instynkty i doświadczenia powinny być wachlarzem możliwości, a nie źródłem kompulsywnej reakcji. To można trenować.

avatar EsAmo
0 / 2

... dopóki sobie tego nie uświadomisz i zaczniesz rozwój osobisty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar alveryn
0 / 2

@EsAmo Zaczyna się od drobnej "inwestycji w rozwój", np. zakupu szkolenia u "kałcza". Potem wystarczy dla "kałcza" znaleźć 6 osób, które też "zainwestują", a Twoja "inwestycja" zacznie na siebie zarabiać dzięki prowizji za pośrednictwo. Wypłatę otrzymasz w formie darmowego uczestnictwa w kolejnych szkoleniach i sesjach indywidualnych z "kałczem". Czelendżuj to szybko, bo Twój sukces już czeka, żebyś go odniósł. ;)

avatar Tusiaczektuch
-1 / 1

swift87 co do "głębokiego gardła" to faktycznie od czapy. A co do zwierząt hodowlanych to ciekawsze przezwiska pod swoim adresem słyszałam w przedszkolu. Zawistna nie jestem. Mam dobre życie i nie zazdroszczę ludziom robiącym demoty. Są fajne są głupie...

avatar EsAmo
0 / 0

@alveryn Bez tego wszystkiego możesz się rozwijać. Wystarczy uważność, umiejętność introspekcji, chęć. Książki i szkolenia tylko ciągną za rączkę, ale poniekąd wystarczy umieć chodzić i mieć oczy otwarte.

avatar swift87
0 / 0

@Tusiaczektuch oczywiście, bo takie "życzliwe" komentarze powinnam przyjmować z radością. W końcu to pisała osoba "spełniona". Powodzenia!

avatar alveryn
0 / 0

@EsAmo Można też po prostu żyć i się rozwijać nie piernicząc o tym, że się żyje i rozwija, i nie przykładając "mądrej" definicji do wszystkiego, co się z tym rozwojem wiąże. W przeciwnym wypadku rozwijasz raczej własne pojmowanie rozwoju, a nie siebie.
Mówiąc, nie rozkładam każdego zdania na poszczególne zasady gramatyki i nie analizuję, która jest w danej sytuacji ważniejsza. Mógłbym, ale szkoda na to czasu, energii i niczemu to nie służy.

avatar MentalBear
-3 / 3

No właśnie nie. Nasze życie zależy tylko od nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mankiva
-1 / 3

ale to był denny i nudny film

Odpowiedz Komentuj obrazkiem