Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
W Krakowie pod nosem PEŁOwskich aparatczyków, jakiś pociotek posadził na gruntach należących do Politechniki Krakowskiej łabałbał(to nie żart). Przejął za darmo przez zasiedzenie 3,5 hektara ziemi wartej miliony złotych
by davidstar
+
129 144
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomkosz
-2 / 10

jesli to prawda to winnych nalezy wsadzic, ale w zadnym wypadku nie nalezy tym tlumaczyc tego ze pis zawlaszczyl sady. oni swieci nie sa i teraz gdy juz nie ma zadnej kontroli nad tym co wyprawiaja, beda sie dzialy wieksze walki i to na ogromna skale. to wiecej niz pewne. maja pelnie wladzy juz, trojpodzial nie istnieje, konstytucja zdeptana... wladza korumpuje, wladza absolutna korumpuje absolutnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
0 / 2

@tomkosz a kto tych winnych skarze?

avatar ~Niedlapis
-1 / 9

Reforma jest konieczna. Jednak to, co proponuje PiS to leczenie odcisków przez amputację nogi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slav26
-3 / 5

Za mało danych aby ocenić faktyczny przebieg sprawy. Poza tym nawet gdyby wyrok był niezgodny z prawem to tak jak z policjantem, co chciał ode mnie łapówę: mimo mojego oburzenia nie przyszło mi do głowy rozwiązać policji a jedynie pociągnąć do odpowiedzialności skorumpowanego gliniarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
-4 / 4

To znaczy, że prawo jest złe, ze pozwala zasiedzieć sobie grunty które należą do innego właściciela. Po reformie sąd np. przekaże wszystkie sporne grunty Rydzykowi, bo przez lata chodziła tamtędy pielgrzymka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
0 / 2

@agronomista Nie do końca. W tej sprawie (bazujący tylko na informacjach z demotywatora) to sędzia był idiotą. Dla kontrastu znam przykład osoby, która faktycznie przez ponad 30 lat używała działki, która była jej obiecana, ale nie zdążyła tego uregulować prawnie przed śmiercią właściciela. Potem została przez sąd pozbawiona działki na rzecz innego spadkobiercy, choć w pełni spełniała wymogi zasiedzenia. Prawo, prawem, ale sędzia jednak też sporo "daje" od siebie. A jak się jeszcze zna takich to już więcej można.

avatar benito3
-1 / 1

zaorać sądy, o wszystkim ma decydować jarosław zawsze dziewica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem