Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Wzruszające spotkanie książęcej 
i prezydenckiej pary w Muzeum Powstania Warszawskiego
by Druidka
+
129 162
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Kandara
24 / 32

No.... nie. Po pierwsze gdyby angole ruszyli swoje szacowne tyłki, to żadne powstanie nie byłoby potrzebne, po drugie to angole nie zaprosili naszych do defilady z okazji zakończenia wojn i to oni sprzedali nas w Jałcie. Wniosek z tego taki, że para książęca wykonuje teraz jakieś puste gesty wobec ludzi, którzy zostali oszukani przez ich kraj. Nie ma w tym nic wzruszającego. Może by było, gdyby książę i księżna całowali tych weteranów po rękach, ale tak...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar majtaron
-2 / 8

@Kandara bez urazy, ale weź ty się trochę dokształć z tematu. Churchill próbował negocjować na korzyść Polski, ale gówno mógł, bo Anglia osłabła w czasie wojny, straciła kolonie itd. sprzedał nas głównie ten kaleki zasraniec Roosevelt, żeby lizać dupę Stalinowi.

avatar Kandara
4 / 6

Ta jasne. On nic nie mógł.

avatar WieszczNarodu
2 / 6

@Kandara może namalują mural, wtedy będzieci im bić brawo

avatar Fassbender
9 / 15

Przepraszam bardzo, a co w tym jest "wzruszającego"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
6 / 16

No nie wiem, nie wiem.... na miesięcznicy ich nie widziałem więc....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pani__jeziora
10 / 18

@doflamingo1993 Masz rację weterani Powstania Warszawskiego w muzeum Powstania Warszawskiego?? No kto to widział!? Powinni się tam spotkać z Jessicą Mercedes i Ewą Chodakowską albo przynajmniej z Pikejem ;)

avatar t1ger
-2 / 10

@pani__jeziora oraz braćmi Mroczek!

avatar Marian_Janusz_Pazdzioch
0 / 6

@t1ger no oczywiście! a tak serio ja nie jestem za tym całym wydumanym, udawanym patriotyzmem dresiarzy, którzy g...wno wiedzą, niczego w życiu nie przeczytali, a mordy drą o husarii i uj wie o czym ale weterani powstania w swoim własnym, jakby nie patrzeć muzeum to jest piękna lekcja dla Williama i Kate i w sumie dla nas wszystkich. Taki patriotyzm i taką jego promocję to ja rozumiem.

avatar doflamingo1993
3 / 5

@pani__jeziora widzę, że cie wkurzyło porównanie cie z trollami, którzy atakowali Ewę Chodakowską ;) a to co boli zazwyczaj ma w sobie prawdę. Jakbyś nie zrozumiała komentarz w tym democie to żart.

avatar pani__jeziora
-5 / 5

@doflamingo1993 Czy ty masz jakieś problemy psychiczne? Jakie porównanie mnie wkurzyło? o czym ty teraz bredzisz? Tak sobie napisałam, bo mi przyszła do głowy razem z innymi szafiarkami i jutuberami :P a to byla odpowiedź na twój jakże głupkowaty (jak zwykle) komentarz. Goście odwiedzili muzeum powstania, a ty masz focha, że z weteranami się tam spotkali... wtf? a z kim się mieli spotkać? Z Tobą zgorzkniały człowieku?

avatar LinguaPura
4 / 6

Nie zmienią tego co było, trzeba polepszyć to co jest. Pelikany sie cieszą, ale niech odwiedzające nas głowy państw, oprócz miłych gestów, zaproponują coś co realnie i fizycznie wpłynie na lepsze funkcjonowanie naszych państw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WodaOaza
3 / 3

@LinguaPura O to chodzi. Ciepłe słowa nie załatwią wiz czy wzmocnią stosunki między krajami.

avatar Hunter85
-1 / 3

Żebyś ciemna maso zrobił choć w połowie tyle co Ci weterani, jak by nie oni to byś teraz po Niemiecku napier€&@€ł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mankiva
1 / 5

a funty przywieźli za to, że nas sprzedali podczas i po wojnie? Jeśli nie, to po co przyjechali?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kreos
3 / 5

Zawsze mnie bawi gdy ludzie podniecają się tym, że zagraniczna szycha powiedziała coś miłego o Polakach, odwiedziła muzeum, złożyła kwiaty na grobie. Czy ktoś jest tak naiwny i myśli, że to wynika z ich woli i empatii? Przecież to zwykłe przedstawienie prasowe, część wizyty dyplomatycznej. zaplanowane z góry miesiące wcześniej przez cały sztab. Teraz jest tak samo jak wtedy gdy Trump przemawiał tekstem dokręcanym na kilka godzin przed wystąpieniem. A poza uśmiechami do kamery nic realnego dla naszego kraju nie dadzą bo nie mogą więc czym tu się podniecać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kandara
0 / 0

@Kreos Nie mówiąc już o tym, że tyle mówi się o demokracji i jej obronie, a jara się książętami, którzy jakby nie było z demokracją mają niewiele wspólnego.

avatar Arcticfrost
0 / 0

Ojojoj! Doprawdy wzruszające. Powstańcy zostali dopuszczeni do "pańskiego" stołu. I co z tego wynika? Budyń nabija sobie fejm, a książątkom i tak to koło dupy lata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem