Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
169 256
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R rafal280781
-3 / 45

Może i to ponosi gdy ktoś wspomni brata. Ale nikt tak nie ratuje Polski jak On. Poprzednicy sprzedali Polskę i podzielili się tym między sobą. PO to chłopcy na posyłki mafiozów i biznesmenów. Ustalali takie prawo, że mafiozi okradali NAS na grube miliardy. Ten rząd dzieli się z każdym Polakiem. To dlatego bogatym jest źle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gobain
+9 / 25

Nie widziałem ciebie tutaj jak platforma 27 razy przez 8 lat podnosiła różne podatki a teraz jesteś kiedy nie są podnoszone ?.Owszem nasz kraj nie jest mlekiem i miodem płynący ale czy nie dlatego że był tak ochraniany ? Co do Kaczora i jego wybuchu mówicie o jednym zachowaniu które było konsekwencją kilku ład ciągłego ataku na niego ? Waszego Michnika raz zapytano o brata i jaki był tego efekt ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wodazkranu
0 / 16

@rafal280781 A przed czym trzeba było ratować Polskę? Przez ostatnie dwadzieścia lat szliśmy jak burza do przodu, turyści byli zachwyceni, Polacy dumni, biznes się rozkręcał. Chyba przed sukcesem, wolnością i niezależnością trzeba było ratować.
Nie jestem fanką PO, nie podoba mi się, że też zależało im na kasie i głównie skupiali się na Polsce A, podczas gdy wciąż w tym kraju były biedne dzieci, bezrobotni, nie doba się o starszych. Jest masa rzeczy do zrobienia, naprawienia, ale nie do RATOWANIA.
Rafale, nie daj się ponieść tej paranoicznej narracji, która przypomina komunę, szuka wroga i wykorzystuje słowa z pola walki.
Naprawdę potrzebujemy dalszego zrównoważonego ROZWOJU a nie ratunku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 4

@Gobain
Nie chodzi o to, ż PIS podwyższa podatki, ale że opowiadał dyrdymały, że będzie inaczej niż za tej obrzydliwej PO. że będzie lepiej, czytelniej. Będzie dobra zmiana. A wyszło szydło z worka i po prawie 2 latach mamy rozwałkę prawną, podwyżki podatków (za PO były i tez były oprotestowane) i skłócone 2 strony sceny politycznej jak nigdy przedtem. To, że PO coś robiła nie oznacza, że PIS też ma prawo. A robi to i jeszcze ostentacyjnie prycha jak się mu zwróci uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
+2 / 6

@wodazkranu, co szło do przodu? Upadły w Polsce stocznie, upadały kopalnie, prawie upadł LOT, o innych sprywatyzowanych za bezcen zakładach i po prywatyzacji zamkniętych też można wiele mówić. Dumni Polacy wyjeżdżali na zachód dumnie zmywać naczynia. To wg ciebie iść jak burza do przodu?
@dncx, jaką mamy rozwałkę prawną? Konkrety znasz jakieś, czy walisz ogólniki jak KODowcy którzy protestują, a jak się pytasz o co, to nie wiedzą? Skłócone strony były w czasie jak Lech Kaczyński wygrał wybory, gdzie elita z Tuskiem na czele podzieliła Polaków na mochery i "inteligencję". To że teraz te podziały się uwypukliły to wina tego że tej oświeconej elicie przywileje są zabierane i będą na równi jak ten plebs zaś czasy bycia równiejszym się skończyły.
Teraz nagle się okazuje że w dobie "misiewiczów" spółki państwowe mogą zyski przynosić, nie trzeba firm prywatyzować, a wręcz w drugą stronę idzie i można wyprzedane spółki wciągnąć pod Polskie skrzydła. Bezrobocie niskie jak nigdy, płace idą w górę. No i co chyba najgorsze to to że spełnia obietnice wyborcze (już przez samo to nie jest jak PO) zaś kondycja państwowej kasy jest lepsza niż zakładano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 18

"Mały człowieczek" - argument godny intelektualisty, czepić się czyjegoś wzrostu. Nie zniżam się do tego poziomu i nie nazywam Michnika podstarzałym Żydkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartek000
-1 / 11

@Moher_przez_samo_h Uhm za to "zamknijcie mordy" świadczy o nadzwyczajnym intelekcie i określa wybitnego polityka. Chociaż zważając na wasz poziom to rzeczywiście nie dziwi, że takie zwroty są normalnością. Jesteś na poziomie psychicznie chorego kaczego kurdupla. Poziomu Michnika nigdy nie osiągniesz bo nie dasz rady podskoczyć tak wysoko. Ten popieprzony psychol powinie zostać dożywotnio zamknięty w zakładzie psychiatrycznym a jego sekta zdelegalizowana. Bo zagrażają bezpieczeństwu kraju i obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 lipca 2017 o 13:50

W wodazkranu
+2 / 8

@Moher_przez_samo_h Chodzi o małość charakteru, małostkowość, nie o wzrost. Naprawdę trzeba tłumaczyć takie coś...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciocia_Helenka
+1 / 7

"Ten rząd dzieli się z każdym Polakiem" buahahahaha... dzieli się, swoją paranoją chyba. Podzieli się też podwyżkami na wszystko co się da, a na koniec wyprowadzeniem Polski z UE. A jeżeli masz na myśli socjalistyczne 500+ , to przypominam ci, że rząd niczym SIĘ nie dzieli. On ROZDAJE zarobione przeze mnie. Jak w PRL. Ale oczywiście bolszewikom i nierobom to się podoba najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Berkanan
+3 / 5

przeszlo milion mlodych Polakow za granicami kraju w poszukiwaniu chleba... faktycznie poszlismy jak burza...w Europe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marekjajos
+4 / 4

@wodazkranu robi wodezmozgu ludziom ja czytajacym. Nieskonczone afery, seryjni samobojcy, miliardy wyprowadzone z kraju, policyjne lapanki na marszu niepodleglosci, zajmowanie firm panstwowych przez prywaciarzy, kolesiarstwo na niewyobrazalna skale, proba sprowadzenia do Polski imigrantow ekonomicznych itd. Tak. Za PO Polska miala sie bardzo dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wodazkranu
-5 / 5

@marekjajos Cieszę się, że nie dałeś sobie wmówić, że białe jest białe a czarne jest czarne... Trzymaj się tej wersji, takich ludzi potrzeba w nowym pisowskim PRL

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emerk
-3 / 9

Tylko redaktor Michnik nie będzie decydował jak masz żyć, w porównaniu do Jarka, który dysponuje władzą. Tyle na tym portalu o historii, a zero wniosków, co się dzieje, gdy taki człowiek, taka partia, rządzi krajem. W kółko to samo, czemu ludzie są tacy głupi, i nie uczą się na błędach swoich lub innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rogger77
0 / 4

@emerk Redaktor Michnik przez 30 lat decydował jak mam żyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
+1 / 1

Nawet bardzo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PanJanuszTracz
+5 / 7

Michnik w Australijskiej TV nazwal polakow baranami ktorych trzeba doić. Jego brat wydawal wyroki smierci na zolnierzy AK. Rozumiem ze nie mozna odpowiadac za bledy brata, ale jakby byl osoba na poziomie to po prostu przyznalby ze to co robil brat bylo złe i on sie odcina od tego. A tak to wyszedl na szmate.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kowal86
+2 / 8

@Fassbender pewnie nie masz móżgu. Widać to dobitnie. Ale odpowiem na Twoje głupie pyttanie co PO ukradło i co zniszczyło: byli w trakcie niszczenia KGHM podatkami. LOT przynosił straty, mieli je zastąpić niemiecką lufthansą. Afera węglowa, paliwowa, amber gold, WSI z komorowskim na czele powiązani ze skokami, reszty afer nawet nei wspomnę. wysprzedane wszystkie polskie banki zachodowi, pogrążone górnictwo, zniszczona stocznia Gdańska [symbol solidarności, którym sobie dziś chcą gębe wybierać [czy też powinienem napisać: wycieracie], kilkukrotna [ na szczescie nie udana] próba sprzedania lasów państwowych. Głosowanie w parlamencie na szczescie im to uniemożliwiło. Prominentni działacze PO sami w Sowie móili w jakim stanie znajduje się państwo pod ich "rzadami", czyt: kamieni kupa. Można o tym wszystkim niejedną książke napisać. Ale co z tego, skoro i tak znajdą się półgłówki takie jak Ty, które nic złego nie widzą, bo albo nie chcą, albo po prostu mają downa. Żal mi was. wyjeźcie na Madagaskar, razem z waszą świtą i milczcie, przynajmniej prawilnych ludzi nie obrażajcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lewakokiller
+2 / 6

żydowski jąkała!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xylar
0 / 4

R e d a k t o r michnik? Nie znam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jackintosh110
0 / 0

Co do 500 + to rzucają te ochłapy wspierając rodziny w Niemczech, GB ,Francji, itp i a nawet matko boska nawet na biednej Białorusi czy Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZielonyOny
0 / 0

Zmień kraj, mamy strefę Szengen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem