Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
I tak niby wygląda kobieta
 bez makijażu?
by Arnau
+
355 372
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kapucha_D
32 / 32

przykład hipokryzji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
4 / 4

@kapucha_D Może to Photoshop.

avatar wic1
0 / 0

@kapucha_D Ładnemu ładnej we wszystkim dobrze. Prawie wszystkim ;) i tacy przeważnie nie muszą się malować. Ja ganiam kobietę by tego nie robiłą. Najładniejsza jest bez malowania :)

avatar kaczorex
0 / 0

Photoshop to takie same oszustwo, bo maskuje istniejące niedoskonałości.

avatar ~zaaazaaz
1 / 9

może ma permanentny (tatuaż a nie puder/szminka/tusz)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~brunhilda12
8 / 8

Makijażem permanentnym nie da się zrobić takiego efektu. Ta pani ma wymalowane oczy (cienie aż po same brwi, krecha eyelinerem, rzęsy wytuszowane), podkreślone brwi, podkład, puder, róż, rozświetlacz (pięknie jej się nosek i górna warga świeci) plus pewnie korektor i szminka, ale tego się już na sto procent stwierdzić ze zdjęcia nie da. To nie jest pani bez makijażu, to jest pani bez mocnego, wieczorowego makijażu. Kobieta bez makijażu tak nie wygląda - obejrzyjcie sobie chociaż jeden filmik z youtuba, gdzie prezentowane jest wykonywanie makijażu - wtedy zobaczycie jak to wygląda przed.

avatar KsiazeJulian
6 / 16

Widziałem wiele kobiet bez makijażu i niektóre wyglądały lepiej nóż ta ze zdjęcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kiciulek90
40 / 46

Te żenujące ckliwości... Czas wreszcie zacząć twardo stąpać po ziemi, a nie żyć iluzjami... Nie wszystkie jesteście piękne i nie wszystkie jesteście kochane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
-2 / 2

@Kiciulek90 w PRLu to facet miał w DU, jak kobieta wygląda, wziął grubą grażynę tak ze sto kilo prz 170cm poniżej przeciętnej urody i ją tarmosił i szarpał ile wlezie aż ta miała 10 orgazmów pod rząd. Dzisiaj wielce wymyślanie głupot "pasji" "depsresji" i odchudzanie jakieś a potem mają kompleksty. I jedni i drudzy...

avatar CzarnoCzarnyTrampek
3 / 5

Może to zdjęcie dla kontrastu wypowiedzi? Kobieta w makijażu - opis, że BEZ makijażu kobiety są piękne. Czemu nie? Może...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hushabye
26 / 26

"Brak makijażu to dziś odwaga" - skisłam. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Chasing_Cars_
15 / 15

@Hushabye niedługo kobiety bez make-upu zawiążą jakieś stowarzyszenie nieustraszonych amazonek xD

avatar Diamoond
0 / 0

"Brak makijażu to dzisiaj odwaga na którą stać nieliczne kobiety" skisłam XD

avatar raven000
7 / 11

może i bez makijażu ale za to z photoshopem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rtytr
5 / 5

Szukasz gejszy czy bratniej duszy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomek_s
2 / 6

Gejszy. Zresztą kobiety nie mają duszy.

avatar Rhanai
7 / 9

Instant photoshop na wynos! Od jutra w twojej drogerii! I ty możesz być piękna bez makijażu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 sierpnia 2017 o 20:35

avatar mrajska
1 / 1

I całe szczęście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Likeeaa
3 / 5

Tak kochane. Jesteście piękne bez makijażu, pod warunkiem, że upiększacie się w Photoshopie. Stop hipokryzji!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Snickers2012
5 / 5

Makijaż stał się tak istotnym elementem życia kobiet, że taki, który zajmuje max 30 min jest traktowany jako jego brak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
0 / 0

Odwaga? Czy raczej dar od natury?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~noquarter
6 / 6

@Master_Yi Jaki dar od natury? Zapewne chodzi ci o naturalne piękno, ale nie pasuje ta wypowiedź do sytuacji. To, że się nie maluję, nie oznacza, że jestem piękna. Po prostu na co dzień nie zależy mi na ukrywaniu swojej brzydoty. A odwagi w tym też nie widzę. Różne są powody niemalowania się: jedne są pewne siebie i swojej atrakcyjności, inne uznały, że nic im nie pomoże, dla innych bycie "zrobioną" nie jest priorytetem - ważne, żeby być zadbaną (a makijaż =/=zadbanie) itd. Odwaga jest naciągana.

avatar Ferian
2 / 2

Tak nieliczne, że ciężko im było jakąś znaleźć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BruceD
3 / 5

Akurat moja narzeczona w ogóle nie używa makijażu. I bez niego wygląda ładnie. Więcej nie będę pisał bo zaraz zaczniecie mówić, że zmyślam. Dopóki jej nie poznałem, nie sądziłem, że taka kobieta jak ona może w ogóle istnieć :) I nie, nie mówię o makijażu :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MalaZlaCzarownica
-1 / 5

@BruceD Kobieta która o siebie dba a nie maluje się, będzie miała ładną, gładką skórę, bo ta aby dobrze wyglądać to potrzebuje delikatnego oczyszczania, odpowiedniego kremu i filtra przeciwsłonecznego, a nie zatykania podkładami, korektorami i pudrami. Skóra odpowiednio chroniona przed słońcem nie będzie też miała wyraźnych przebarwień, więc tym bardziej odpada konieczność wyrównywania kolorytu makijażem.

Kobieta która o siebie dba będzie też raczej miała wypielęgnowane rzęsy, dostatecznie grube i długie, aby zapewnić oczom wyrazistą oprawę. Więc nawet bez cieni i tuszu, też będzie wyglądała ok.

Tak naprawdę o ile twarz jest w miarę regularna i pozbawiona jakichś znaczących niedoskonałości anatomicznych, które trzeba korygować cieniowaniem czy konturowaniem, to systematyczna, poważnie traktowana pielęgnacja zapewnia prawie każdej dziewczynie lepszy wygląd, niż maska na buzi. Więc nie, nie będziemy uważali że zmyślasz ;P

avatar Puolalainen
-2 / 2

@MalaZlaCzarownica

Malowanie się i dbanie o skórę nie musi się wykluczać. Obecnie mamy kosmetyki z tak dobrym składem, że nie tylko nie szkodzą ale i chronią skórę. Trzeba poszukać i nauczyć się czytać składy. Do tego nie zawsze samo dbanie pomaga. Jak ktoś ma problemy ze skórą to zazwyczaj lata po lekarzach, chucha i dba a nie zawsze to pomaga. Problemy hormonalne, stres też swoje robią.

Taa dbanie o rzęsy sprawi, że będą dłuższe i grubsze. geny tu nie mają nic do powiedzenia. Bravo czasami kłamie. To, jakie mamy rzęsy w dużej mierze zależy od naszych genów. Poza chemią czy przedłużaniem nic nie sprawi, że urosną. Proszę nie pisać takich bzdur, bo ktoś jeszcze w to uwierzy. Naturalnie warto dbać o nie ale nie ma co oczekiwać, że się zmienią. Ładną oprawę oka będzie miała szatynka i brunetka. Jasnowłose mają już z tym problem, bo są mało kontrastowe. I nie ważne jak piękne rzęsy matka natura da takiej kobiecie.

@BruceD

Jest wiele pięknych kobiet, które piękne też bez makijażu. A u Pana dochodzi jeszcze zakochanie. Wtedy druga osoba jest naj. Szczęścia.

avatar ~grggr
4 / 4

żeby wyglądac dobrze bez makijażu, trzeba zdrowo żyć, dobrze się odrzywiac, wysypiać, unikać stresu.
Nie wystarczy zmyć makijaż

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Puolalainen
2 / 2

To jest często pomijane. NIe raz najlepsze kosmetyki nie zdziałają tyle co dobra dieta, te 2 L wody, unikanie stresu, świeże powietrze itd.

avatar Xardas132
0 / 2

A ja tam lubię makijaż u kobiety. Nie tapetę, tylko makijaż :) Świetnie to wygląda gdy kobieta sama potrafi sobie go zrobić :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ixo
-1 / 3

Makijaz jest wtedy gdy warstwa ma wiecej niz 3mm grubosci, ponizej to natura!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MrMiki421
1 / 1

Ale przecinków stawiać nie umieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomek_s
1 / 3

Mężczyzna musi walczyć na wojnie lub kogoś uratować, aby był nazwany odważnym. Mam wrażenie, że dla kobiet często jest niżej ustawiona poprzeczka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem