Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 52
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N NajSuper
0 / 0

Jaka Dunkierka ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sadzio132
+3 / 3

Może chcieli napisać, że kosmiczny, ale było zbyt dosłownie? W końcu naziści przybyli z kosmosu i biednych Niemców do wywołania wojny zmusili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
+1 / 1

Pewnie jakiś ignorant uznał że skoro pistolet maszynowy jest względnie lekki i strzela ogniem ciągłym to się kwalifikuje - w dobie gier i filmów mnóstwo jest takich geniuszy, już miałem kumpla który przylazł na strzelnicę i odmówił pomocy instruktora... cóż, przynajmniej się z instruktorem pośmiałem obserwując jak kumpel jest rozkosznie nieświadomy konieczności wybrania opcji ognia na selektorze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RM_PL
+1 / 1

@mareczek00713 O ile pamiętam to Amerykanie mają inną nazewnictwo jeśli chodzi o broń palną. "Assault rifle" może dotyczyć albo karabinu (amunicja karabinowa), albo karabinku (amunicja pośrednia) szturmowego. Mają niby słowo "Carabine" jednakże raczej nie posługują się nim zbyt często. Gry też mają na to wpływ. Więc może być to babol podczas tłumaczenia.
Ewentualnie może chodzić o FG-42. Mimo, że oficjalnie jest RKMem/Karabinem automatycznym to spełnia założenia karabinu szturmowego.
Co do używania broni - wiadomo. CS, CoD, BF i inne FPSy dają mylne przeświadczenia jeśli chodzi o strzelanie. Zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę i bezpieczeństwo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 sierpnia 2017 o 12:23